Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 35 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Δουλευε η μουναρα Ουαννα η Ιωαννα οπως την λεει καμια φορα η τσατσα.Η κοπελα ειναι απο τις πιο ομορφες στην περιοχη του Μεταξιου.Καπου εδω ομως τελειωνουν ολα τα καλα.Την ξερουν οι περισσοτεροι μπουρδελιαρηδες στην περιοχη γιατι ειναι μουναρα αλλα ταυτοχρονα και φολαρα! Εχει δουλεψει επισης στο Ιασωνος 37 ισογειο,Ιασωνος 20α ισογειο,Κολωνου 32γ υπογειο,Κολωνου 23 ανακτορο.Νομιζω εχει δουλεψει και σε αλλα δεν θυμαμαι ακριβως.Γενικα ειναι αυτο που λεμε γυρολογος! Καποια στιγμη ειχε αδυνατισει πολυ και ειχε γινει στυλιαρι σαν σανιδα! Τωρα πηρε κιλα και εχει κανει κωλαρα.Ειναι λοιπον μια νεαρη Ρουμανα με ομορφο προσωπο με ομορφα ματια,ωραιο φυσικο στητο μικρομεσαιο στηθος,λευκο δερμα,κανονικο αναστημα,μακρια μαυρα μαλλια κατω απο τους ωμους και σωμα με πιασηματα.

Εδωσα το 10ρικο λοιπον και μετα απο ενα δωματιο ηρθε σε μενα η κοπελα.Μου πεταξε ενα ξερο γεια.Δεν εκανα καμια προσπαθεια να σπασω τον παγο γιατι ξερω οτι δεν κανει σοσιαλ ταιμ.Ηταν ελαχιστες οι λεξεις που ανταλλαξαμε.Η κοπελα ξαπλωσε μπροστα μου και μου εφαρμοσε αμεσως το προφυλακτικο.Μηδεν στα προκαταρκτικα.Ξεκινησε αμεσως την πιπα.Μπορω να πω οτι η πιπα της ηταν καλυτερη απο οτι περιμενα.Ναι μεν ειχε γρηγορο ρυθμο και ειχε χρηση χεριου αλλα με καυλωνε να βλεπω να με τσιμπουκωνει αυτη η ομορφη πουτανα.Αυτη με πιπωνε και εγω χουφτωνα την κωλαρα της.Τα ποδια τα ειχε κλειστα για να μην εχω προσβαση στην μουναρα της.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.Φυσικα και δεν ηθελε να ακουμπαω το κεφαλι της οταν με πιπωνε.Οπως αλλωστε κανουν ολες οι φολαρες!

Την ξαπλωσα ανασκελα και της τον εχωσα στο μουνακι της.Εχει ωραιο ξυρισμενο μουνακι.Την γαμουσα αλλα αυτη δεν συμμετειχε καθολου.Κοιτουσε απλως την κοιλια μου.Δεν θελει ουτε γλειψιμο στα βυζια της αλλα και ουτε στον λαιμο της.Την γαμουσα και χουφτωνα το ωραιο της στηθος.Αυτη ειχε βαλει και ενα ωραιο αρωμα και μοσχοβολουσε.Βαρεθηκα να βλεπω το απλανες βλεμμα της και την εστησα στα τεσσερα.Ωραια η θεα της κωλαρας της στα τεσσερα.Αυτη ομως ειχε κατεβασει το κεφαλι κατω και κοιτουσε το μαξιλαρι και τα σεντονια...χαχα...Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω.Της εριξα μερικα χλιαρα κωλοχαστουκια αλλα αυτη και παλι διαμαρτυρηθηκε! Την γαμουσα προς το τελος δυνατα και αυτη εβγαζε αληθινα βογγητα! Φαινοταν οτι ποναει.Εβλεπα και το καυλωτικο θεαμα απο τον καθρεπτη.Μετα απο μερικα λεπτα γρηγορου σφυροκοπηματος δεν αντεξα και αρχισα να χυνω.Αυτη μετα απο λιγο ηθελε να τραβηχτει αλλα εγω την κρατησα μεχρι να ξεστραγγισω.Αυτη εβαλε στα γρηγορα το στρινγκακι της και εφυγε απο το δωματιο χωρις να πει ουτε ενα γεια.

Συνοψιζοντας,η Ουαννα η αλλιως Ιωαννα ειναι μια μουναρα ιεροδουλη.Κανει οπως υπεραπλο αποστειρωμενο σεξ.Δεν θελει να την φιλανε καθολου στο σωμα της,να μην την ακουμπανε κεφαλι της.Η πιπα της μετρια και εχει μετρια διαρκεια.Δεν συμμετεχει καθολου στο κυριως σεξ.Ειναι καθαρη παντως ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Οποτε στις προσφερομενες υπηρεσιες παιρνει κατω απο την βαση σε συγκριση με αλλες ιεροδουλες.Θεμα χρονου δεν εθεσε και η ευγενικη τσατσα δεν ενοχλησε.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ουάννα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, sotis99, jimadams71 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού