Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
356
Like
664
Πόντοι
81
Τύπε άμα έχω καταλάβει καλά μιλάς για τη Βιολέτα, 40 πάει η ταρίφα με κωλο και ένα οκ προγράμμα, τίποτα το ιδιαίτερο. Χρόνια στη πιάτσα τουλάχιστον μία δεκαετία σε διάφορα σημεία. Τελευταία φορά την πήρα πριν κάτι μήνες αλλά έχω καιρό να τη
Τύπε άμα έχω καταλάβει καλά μιλάς για τη Βιολέτα, 40 πάει η ταρίφα με κωλο και ένα οκ προγράμμα, τίποτα το ιδιαίτερο. Χρόνια στη πιάτσα τουλάχιστον μία δεκαετία σε διάφορα σημεία. Τελευταία φορά την πήρα πριν κάτι μήνες αλλά έχω καιρό να
κατι βρηκα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

left_eris

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
114
Like
95
Πόντοι
1
Aν λές για μια γεμάτουλα παίρνει 40 αμάξι σε καβάτζα κοντά και 20 νομίζω πίπα. Αν σου αρέσουν οι γεματουλες σχετικα καλά είναι.
μοντελο ηταν.. αδυνατη δηλαδη .
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
118
Πόντοι
16
Είναι ακόμα η Σόνια στο πόστο της; Δυνατή πολύ στη δουλειά της, ειδικά αν την πας σε ξενοδοχείο. Τα πάντα όλα, εγώ τη θυμάμαι στα 80 ξενοδοχείο όταν έκανε ακόμα τράμπες από Παραλία σε Ρουφ και τούμπαλιν
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
575
Κριτικές
49
Like
4.554
Πόντοι
5.636
Aν λές για μια γεμάτουλα παίρνει 40 αμάξι σε καβάτζα κοντά και 20 νομίζω πίπα. Αν σου αρέσουν οι γεματουλες σχετικα καλά είναι.
Γεματουλα είναι η Άννα η φίλη της βικτωριας. Βικτωρια είναι η ψηλη σγουρομάλλα αξίζει 30 πίπα αμάξι
 

Kara7

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Είμαι νέο Φάληρο υπάρχει καμία για συνάντηση;
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.500
Κριτικές
10
Like
2.852
Πόντοι
746
Δεν είναι άσχημη εξωτερικά αλλά από υπηρεσίες πολύ μέτρια
Παλιά (πριν από καμιά δεκαριά χρόνια περίπου), δούλευε σε ένα πρατήριο φούρνου Καβάλας και Σπύρου Πάτση πωλήτρια... Τον είχε ένας Αιγύπτιος και πρέπει να την :pipa1: :pipa2:
Θυμάμαι ότι στο τέλος της βάρδιας της την έπαιρνε ένας Πολωνός μάλλον (συμπατριώτης της), με ένα παπάκι...
Τη ρώτησα πάντως για το πρατήριο φούρνου και μου είπε ότι δεν ήταν αυτή...
Εγώ όμως είμαι σίγουρος 100% ότι ήταν αυτή...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
15
Like
11.459
Πόντοι
3.246
Παλιά (πριν από καμιά δεκαριά χρόνια περίπου), δούλευε σε ένα πρατήριο φούρνου Καβάλας και Σπύρου Πάτση πωλήτρια... Τον είχε ένας Αιγύπτιος και πρέπει να την :pipa1: :pipa2:
Θυμάμαι ότι στο τέλος της βάρδιας της την έπαιρνε ένας Πολωνός μάλλον (συμπατριώτης της), με ένα παπάκι...
Τη ρώτησα πάντως για το πρατήριο φούρνου και μου είπε ότι δεν ήταν αυτή...
Εγώ όμως είμαι σίγουρος 100% ότι ήταν αυτή...
Η Αλεξάνδρα είναι σχεδόν γειτόνισσα μου. Μένω στην Κυψέλη και τη βλέπω σχεδόν καθημερινά.
Όμως δεν την έχω γαμήσει γιατί δεν μου προσέφερε κώλο, όταν την ρώτησα, στο Τρίγωνο.
Βέβαια, οι μύστες γράφουν εδώ ότι δίνει με 40 ευρώ κι έχω πελώρια ανάγκη να της τον βάλω
στον πάτο έστω και μια φορά! :rockon::zfuck:
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.500
Κριτικές
10
Like
2.852
Πόντοι
746
Η Αλεξάνδρα είναι σχεδόν γειτόνισσα μου. Μένω στην Κυψέλη και τη βλέπω σχεδόν καθημερινά.
Όμως δεν την έχω γαμήσει γιατί δεν μου προσέφερε κώλο, όταν την ρώτησα, στο Τρίγωνο.
Βέβαια, οι μύστες γράφουν εδώ ότι δίνει με 40 ευρώ κι έχω πελώρια ανάγκη να της τον βάλω
στον πάτο έστω και μια φορά! :rockon::zfuck:
Τον έχω δοκιμάσει τον κώλο της...
Είναι πολύ χαλαρός, πιο χαλαρός από το μουνί της (η φούχτα μας είναι καλύτερη)...
Φαίνεται και από μια απλή ματιά (είναι σαν δεκάρικο, πολύ δουλεμένος)...
Επίσης δεν δέχεται φιλιά και πολλά - πολλά...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
15
Like
11.459
Πόντοι
3.246
Τον έχω δοκιμάσει τον κώλο της...
Είναι πολύ χαλαρός, πιο χαλαρός από το μουνί της (η φούχτα μας είναι καλύτερη)...
Φαίνεται και από μια απλή ματιά (είναι σαν δεκάρικο, πολύ δουλεμένος)...
Επίσης δεν δέχεται φιλιά και πολλά - πολλά...
Δεν πειράζει που είναι ξεχειλωμενος! Αρκεί να τον δίνει με άνεση! Κι αν βογκαει και λίγο ακόμα καλύτερα! :rockon::zfuck:
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.500
Κριτικές
10
Like
2.852
Πόντοι
746
Δεν πειράζει που είναι ξεχειλωμενος! Αρκεί να τον δίνει με άνεση! Κι αν βογκαει και λίγο ακόμα καλύτερα! :rockon::zfuck:
Μπα... Ούτε λαλάει, ούτε βογγάει... Ανέκφραστη...
Λέει συνέχεια την μαλακία: "Δώσε μου τις καύλες σου μωρό μου", που μου "την σπάει"...
Γράψε άμα πας...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
15
Like
11.459
Πόντοι
3.246
Μπα... Ούτε λαλάει, ούτε βογγάει... Ανέκφραστη...
Λέει συνέχεια την μαλακία: "Δώσε μου τις καύλες σου μωρό μου", που μου "την σπάει"...
Γράψε άμα πας...
Δεν πειράζει... Εννοείται ότι θα γίνει ενημέρωση κι αν δέχεται φωτό θα ποσταρω το ξεχαρβαλωμενο κωλοτρυπίδι της! :rockon:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.507
Like
13.455
Πόντοι
3.656
Επέστρεψα πριν από λίγο από το τρίγωνο. Αρκετές Γυφτοβουλγάρες έξω από τον Ορφέα, καμία δεν μου έκανε κλικ, αν και νεαρές. Με εξυπηρέτησε η Ιωάννα, μιλφ, πάνω από 50, Ελληνοαμερικάνα, δίνει και κώλο με 15€. Έχει κόψει πολύ κοντό το μαλλί της, το είχε καρέ κόκκινο, και δεν την αναγνώρισα στην αρχή. Δουλεύει από το πρωί μέχρι τις 21.00, όπως μου είπε
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
113
Like
262
Πόντοι
21
Επέστρεψα πριν από λίγο από το τρίγωνο. Αρκετές Γυφτοβουλγάρες έξω από τον Ορφέα, καμία δεν μου έκανε κλικ, αν και νεαρές. Με εξυπηρέτησε η Ιωάννα, μιλφ, πάνω από 50, Ελληνοαμερικάνα, δίνει και κώλο με 15€. Έχει κόψει πολύ κοντό το μαλλί της, το είχε καρέ κόκκινο, και δεν την αναγνώρισα στην αρχή. Δουλεύει από το πρωί μέχρι τις 21.00, όπως μου είπε
Ναι πολλές γύφτο Βουλγάρες κάποιες ωραίες και νεαρές αλλά από μακριά μυρίζουν φολες
 

Amanikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει περίπτωση να ξέρει κάποιος μια πολύ κοντουλα αλβανιδα που σύχναζε στο τρίγωνο ?
Μια πολύ μοκροκαμομενη ξανθιά
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
303
Like
630
Πόντοι
81
Καλησπερα σας, καποιες ερωτησεις θελω να κανω γιατι ειμαι καινουργιος στο αθλημα με τις πιατσες. 1ον τριγωνο εννοουμε αριστοτελους και σωκρατους? 2ον τα ξενοδοχεια ειναι κοντα πχ στη σωκτατους που σε πανε οι κοπελες( εχω περασει 2-3 φορες απο κει και δεν εχω παρατηρησει ) 3ον εχω δει και αρκετα πρεζακια, δεν ειναι επικυνδυνο να τα περνουμε αυτα? Ασχετα αν φοραμε καποτα.
4ον ποια μου προτεινετε να παρω ??? Σας ευχαριστω
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.546
Πόντοι
17.336
Καλησπερα σας, καποιες ερωτησεις θελω να κανω γιατι ειμαι καινουργιος στο αθλημα με τις πιατσες. 1ον τριγωνο εννοουμε αριστοτελους και σωκρατους? 2ον τα ξενοδοχεια ειναι κοντα πχ στη σωκτατους που σε πανε οι κοπελες( εχω περασει 2-3 φορες απο κει και δεν εχω παρατηρησει ) 3ον εχω δει και αρκετα πρεζακια, δεν ειναι επικυνδυνο να τα περνουμε αυτα? Ασχετα αν φοραμε καποτα.
4ον ποια μου προτεινετε να παρω ??? Σας ευχαριστω
Καλησπέρα... Αν διαβάσεις λίγες σελίδες από το νήμα θα πάρεις όλες τις απαντήσεις που ψάχνεις εσύ και άλλοι πολλοί νέοι φίλοι του μπου....όσον αφορά το πόσο επικίνδυνο είναι το σεξ με τις συγκεκριμένες κοπέλες ενήλικες είμαστε ο καθένας ας αναλάβει κάποια στιγμή τις ευθύνες του για τα ρίσκα του... άλλωστε και τι δεν είναι ρίσκο...Η περιοχή γενικά ναι έχει τα θέματα της αλλά τουλάχιστον εγώ που στο τρίγωνο και όχι μόνο κυκλοφορώ πολλά χρόνια (πάνω από 25) ποτέ δεν είχα θέμα αλλά και ποτέ δεν προκάλεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom