Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
σαλοναρισμα απλό, γρήγορο και με φεηκ χαμόγελο.
βγήκε έκανε μια στροφή και ξαναμπηκε δηλαδή.
μετρίου προς κοντου αναστήματος, μελαχρινή με μακρύ μαλλί σπαστό και λίγο φουντωτό, καλή σχετικά φάτσα και εκφραστικά μάτια, αδύνατο ακαμπύλωτο κορμί-στυλιάρι φάση, άκωλη και άβυζη δηλαδή, αλλά με πολύ μεγάλη ρώγα που άνετα κρεμάς πουκάμισο.
πόδια οκ και κάποια τατουάζ διάσπαρτα σε όλο το κορμί, που θύμισαν κορίτσι στουντιου-γραφειου.
το όλο σύνολο έκλεισε με μαύρα πορνοτακουνα και μαύρο απλό στρινγκ.
πρώτη φορά την έβλεπα και είπα να ρισκάρω, από το να πάω στα γνωστά εκείνης της ώρας.
είσοδος στο δωμάτιο, σκάει κρεβάτι γονατιστή και με περιμενει.
κλασικά 0 μπαλαμουτι δηλαδή και δείγμα του πάμε να τελειώνουμε.
με όλη τη ξενερα που έβγαζε, δεν έκανα περαιτέρω κίνηση και εγώ από την πλευρά μου.
η πίπα της φρι μεν, αλλά τίποτα το ιδιαίτερο δε. αχρωμη, άτονη και με 0 ποικιλία επίσης.
επιανα ότι μπορούσα, αλλά το δέρμα της είναι τραχύ και δε με ικανοποιούσε. η ρώγα ξαναλέω μεγάλη σα μικρό κυβακι, έπαιζα μαζί της.
με ρωτάει για σεξ και της λέω για κάου το οποίο αρνήθηκε, λέγοντας μου σαν πρώτη στάση να πάμε σε ντογκυ.
οκ λέω μέσα μου, θα σε πάω τεζα για τιμωρια.
όντως τη βάζω στην άκρη του κρεβατιού με μενα όρθιο και ξεκινάω το έργο.
στην αρχή αργά και σταδιακά ανέβαζα ρυθμό όσο πέρναγε η ώρα.
παραδόξως η τύπισσα να μην έχει κανένα θέμα και απλά να κάθεται και να τον τρώει αδιαμαρτύρητα.
στα πολύ έντονα μπασιματα έβγαζε κάτι κραυγές αλλά μέχρι εκεί.
αγου δε μου έβαλε χέρι την πήγα έτσι μέχρι που βαρέθηκα.
τη γυρίζω σε μισιον και εκεί τα ίδια.
τερμα μπασιματα μεχρι ρίζα και να φτάνω μέχρι μητρα, να βγάζει κραυγές αλλά να μην έχει καμία παραπάνω συμμετοχή.
στο μισιον επίσης να έχουμε απίστευτο αη-κοντακτ. να την έχω καρφωμένη στα μάτια όπως και αυτή το ίδιο χωρις να ανοιγοκλείνουν σε κάποια φάση. το μόνο καβλωτικο της υπόθεσης, το οποίο βοήθησε για το τέλος.
από την πολύ ένταση λαχάνιασα να φανταστείς και πίστευα ότι θα μου την πει, αλλά η τύπισσα στο μουνι της.
τεζα ξενερα, αλλά μπράβο της κιόλας.
χύσιμο εντός καποτιδιου και στράγγιγμα κανονικοτατο χωρίς πρόβλημα.
χαιρετισμούς, ευχαριστίες και μπαη μπαη.

για να κλείσω.
1) ο χώρος είναι ο ίδιος που είχα γαμησει και την μιλάνα όταν είχε πρωτοέρθει (έχω κριτική), η οποία τώρα έχει πάρει μεταγραφή στο Φώκαιας 17, έχει σουλουπωθει από βλαχοπουλα σε κάπως μοντελε φάση και έχει βαπτιστεί Ρουσλάνα.
τίποτα το ιδιαίτερο δηλαδή και με ενοχλητικό πρόβλημα στο ντιμερ των φώτων.
ευτυχώς ρούχα απλωμένα δεν είχε όπως τις προάλλες,
2) η τσατσά αν και δε θυμάμαι καλά, πρέπει να βαρεσε πορτα κάποια στιγμή, αλλά γενικά δεν είχα θέμα,
3) η Άντζελα είναι μια μετριότητα στο σύνολο με μηδενική συμμετοχή και μηδενική έκφραση.
οκ σε αφήνει να κάνεις το παιχνίδι σου, δε σε κόβει και δεν έχει πρόβλημα στην πολύ ένταση, αλλά σου βγάζει μια ξενερα και μια ξεπετα του στυλ... άντε γάμα με να τελειώνουμε και με σένα.
από μένα είναι όχι ασφαλώς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.187
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sinatra7, Milfomaniac, ΣΠΥΡΟΣΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2024
ξέχασα να γράψω ότι η κριτική είναι για τον όροφο του 59.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1