Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 548K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
355
Like
1.220
Πόντοι
201
K.εγω σου έστειλα πμ.
Ειμαι νεος στο μπου και φαντασου τοση ωρα προσπαθω να σου στειλω μνμα πριβε αλλα δεν ξερω πως να το κανω!

Ω, blast from the past. Διαβάζω παραπάνω δυστυχώς οτι έχει αλλάξει πολύ η φάση, και βλέπω επίσης οτι τα μισά παλιά μου favourites είναι πια dead links, κρίμα. Παρ'όλα αυτά θα έχει φάση στην expo και θα δω τι άλλο θα κάνω on the side. Έχεις pm.

Με αφορμή τα παραπάνω posts να πω ότι δεν έχω λάβει pm από κανέναν σας, όπως και από άλλους που έχουν γράψει ότι μου έχουν στείλει pm.
Για κάποιο λόγο που δεν ξέρω,δεν τα λαμβάνω.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
355
Like
1.220
Πόντοι
201
K.εγω σου έστειλα πμ.κ.σκεφτομσι τον Δεκέμβριο να πάω Πράγα για τρεις μέρες στα Χριστούγεννα ...για σεξοτουρισμο
Αξίζει με αμάξι (Citroen saxo ) έχω ή ειναι επικυνδυνα μη το κλέψουν;
..............................................................
να ξυρίστω ή οι Τσέχες γουστάρουν τρίχα επειδή δεν την βρίσκουν εκεί στην Τσεχία κ καποτες θα πάρω durex για να ξετρελαθουν


Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις συμβουλές

Α, τύπε, εσύ είσαι μυημένος,τι να τις κάνεις τις συμβουλές μου.
Προβλέπω 100% επιτυχία :rockon:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.538
Κριτικές
178
Like
38.956
Πόντοι
21.896
Με αφορμή τα παραπάνω posts να πω ότι δεν έχω λάβει pm από κανέναν σας, όπως και από άλλους που έχουν γράψει ότι μου έχουν στείλει pm.
Για κάποιο λόγο που δεν ξέρω,δεν τα λαμβάνω.
Άστα αυτά ..δεν θέλεις να μεταλπαδεψεις τις γνώσεις σου για Πράγα για να τρως μόνο σου τα μοντέλα
Εγώ πάντα δίνω Ινφος σε όσους με ρωτάνε για γκάνα τογκο κ Σιέρρα λεονε
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
355
Like
1.220
Πόντοι
201
Άστα αυτά ..δεν θέλεις να μεταλπαδεψεις τις γνώσεις σου για Πράγα για να τρως μόνο σου τα μοντέλα
Εγώ πάντα δίνω Ινφος σε όσους με ρωτάνε για γκάνα τογκο κ Σιέρρα λεονε
Είμαι σίγουρος ότι το Inbox σου έχει πάρει φωτιά για πληροφορίες σε αυτούς τους μουνοπαραδείσους:2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.538
Κριτικές
178
Like
38.956
Πόντοι
21.896

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.538
Κριτικές
178
Like
38.956
Πόντοι
21.896
Cesky krumlov ή karlovy vary με μουνετα;; Αιώνια τσέχικα δίλημματα από τα 90's


Τα θυμάμαι με νοσταλγία....Τσεχία κ Λιθουανία οι δύο χώρες από τις 101 που έχω να πάω πάνω από 20 χρόνια ....δεν μου πάει η ψυχή να πάω διότι θα μελαγχολησω ....

Ακούω τον κολλητό που ζει εκεί κ δουλεύει κ μένω με ανοικτό το στόμα με τις τιμές π
Μισθούς κ προοδο

Αν μου έλεγε κάποιος στα 90's ότι Έλληνας πάει να ζήσει κ να εργαστεί Πράγα ,θα τον πέρναγα για τρελό ...

Για όσους πάνε ,να ενημερώσω αν θυμάμαι καλά ότι η Τσεχία κ η Αυστρία έχει τα Περισσότερα μνημεία της ΟΥΝΕΣΚΟ ανά 10,000 τετρ χιλιόμετρα

Τσπ πάω να δω εισητηρια Για freetown Kai Monrovia
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
355
Like
1.220
Πόντοι
201
Cesky krumlov ή karlovy vary με μουνετα;; Αιώνια τσέχικα δίλημματα από τα 90's
Αυτά είναι για να πας εκδρομή με τα ΚΑΠΗ,τι μουνέτα να βρεις εκεί;:confused:

Πάντως σαν μέρη να ζήσεις αν έχεις οικογένεια, είναι καλύτερα από το 99% του αντίστοιχου μεγέθους στο Ευρωπιστάν.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.538
Κριτικές
178
Like
38.956
Πόντοι
21.896
Αυτά είναι για να πας εκδρομή με τα ΚΑΠΗ,τι μουνέτα να βρεις εκεί;:confused:

Πάντως σαν μέρη να ζήσεις αν έχεις οικογένεια, είναι καλύτερα από το 99% του αντίστοιχου μεγέθους στο Ευρωπιστάν.
Bακλε ρομαντισμό στη ζωή σου...:confused:για σπα με μουνετο διμετρο αφού το πληρώσεις για τριήμερο 100 ευρω:confused:
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.049
Like
1.711
Πόντοι
216
Η Πράγα αντέχει ακόμη, και συνεχίζει να διατηρεί την καλή της φήμη για σεξοτουρισμό, από όσο ξέρω.

Επειδή οι άλλες μεγαλουπόλεις της περιοχής δεν μπορούν να τη συναγωνιστούν στο θέμα του αγοραίου έρωτα.

Η Βιέννη είναι πολύ πιο ακριβή, και σαφώς πιο business, πιο κυριλέ. Η Μπρατισλάβα, συμμαζεμένη και σαφώς πιο ξενέρα για οτιδήποτε σχετικό με σεξομάγαζα. Η Βουδαπέστη έχει χάσει επίσης την παλιά της αίγλη για πάρτυ καταστάσεις κι αγοραίες φάσεις. Πιο συντηρητική πια.

Αλλά, όλη η περιοχή είναι ακριβή υπόθεση γενικώς, άμα θες να πας να αράξεις για κανά δυο βδομαδούλες σε Air BnB και να πηδάς κατά βούληση.

Άμα πάλι έχεις φίλους εκεί να μείνεις, ε, είναι αλλιώς.
 

Supertronic

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2021
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Παράδεισος Πράγα λοιπόν...

Ξεκινάμε με τις γκόμενες ελευθέρας βοσκής.
Μεγάλη απώλεια η απουσία των πολυάριθμων τουριστικών γκρουπ από Ρωσία, όπου πετύχαινες κάτι γκόμενες 20-30 χρονών που η Πράγα ήταν το πρώτο ταξίδι τους εκτός Ρωσίας.
Στη θέση τους Γερμανοί,Αμερικάνοι,Άγγλοι,Κινεζοειδή..
Και Έλληνες:grin:
Πέτυχα ήδη δύο σχολεία, ζευγαράκια κάτων των 30 και τουριστικά γκρουπ με μεσήλικες.

Έφαγα μια Τσέχα από το παρελθόν πληρώνοντας ένα εισιτήριο για συναυλία και ένα γεύμα εδώ:
Špejle, bistro and tapas bar in Prague
Συναυλία 25 ευρώ εισιτήριο έκαστος και γεύμα για δύο σχεδόν 70 ευρώ, μάλιστα μέχρι σκασμού.
Θα ακολουθήσουν και άλλες κλήσεις σε γκόμενες από το παρελθόν,ειδικά τώρα με το ελβετικό status.

Έκανα πεσιματικές free style, κυρίως σε γκόμενες που τις βλέπω να κινούνται με google maps ή είναι κάρτα τουρίστριες. Έφαγα 6-7 άκυρα,αλλά πήρα 2 τηλέφωνα, μιας Ιρλανδής και μιας Αμερικάνας.
Την πέφτω μόνο σε πολύ καλά μουνιά, χρυσός και απαράβατος κανόνας αυτός.

Mε Τσέχες ελευθέρας βοσκής θα ασχοληθώ όταν βρεθώ σε ελεγχόμενο περιβάλλον και όταν θα είμαι ο μόνος ξένος μαζί με γνωστούς Τσέχους/ες ώστε να παίζω μπάλα από άλλη θέση και όχι σαν ακόμη ένας μαλάκας τουρίστας που την πέφτει χύμα στο κύμα και μένει με την ψωλή στο χέρι.
Έχω να πάω και σε δύο μεγάλα πάρτι που μάλλον θα είμαι από τους ελάχιστους ξένους.

Τσέχα νέο φρούτο που έχει βγει από αρχές Δεκέμβρη στο κλαρί θα τιμηθεί στο τέλος της εβδομάδας,
γύρω στο κατοστάρικο/ώρα στο χώρο μου.


v1.jpg


v2.jpg


Πληρωμένες γαμάω μόνο τέτοιας εμφάνισης και κάτω από 25 χρονών.
Μεγαλύτερες μπορώ και χωρίς λεφτά.

Θα πάω και σε κάτι λαδοκόρες να τις ασημώσω.
Στη μία θα προτείνω διακριτικά να έρθει και στο χώρο μου για κάτι παραπάνω.Το έχω ξανακάνει και με άλλες στο παρελθόν, αν και συνήθως τρως άκυρο.

Ένα πολύ τίμιο μασατζίδικο,tourists friendly, με πολύ καλά μουνιά και αληθινές φωτό/ηλικίες:
Professional and beautiful erotic masseuses in Prague - Rabbit Hall

Ο καιρός είναι μαλακός, η πόλη σφύζει από κόσμο και γενικά είναι από τις ωραιότερες πόλεις για Χριστούγεννα.

Μοιάζει φοβερά με την πρωιν μου (Την Veronika) αλλά η Ηλικία δεν κολλάει με τίποτα :cheesy: (Τωρα πρεπει να ειναι 30)
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.576
Κριτικές
15
Like
11.063
Πόντοι
3.846
Η Πράγα αντέχει ακόμη, και συνεχίζει να διατηρεί την καλή της φήμη για σεξοτουρισμό, από όσο ξέρω.

Επειδή οι άλλες μεγαλουπόλεις της περιοχής δεν μπορούν να τη συναγωνιστούν στο θέμα του αγοραίου έρωτα.

Η Βιέννη είναι πολύ πιο ακριβή, και σαφώς πιο business, πιο κυριλέ. Η Μπρατισλάβα, συμμαζεμένη και σαφώς πιο ξενέρα για οτιδήποτε σχετικό με σεξομάγαζα. Η Βουδαπέστη έχει χάσει επίσης την παλιά της αίγλη για πάρτυ καταστάσεις κι αγοραίες φάσεις. Πιο συντηρητική πια.

Αλλά, όλη η περιοχή είναι ακριβή υπόθεση γενικώς, άμα θες να πας να αράξεις για κανά δυο βδομαδούλες σε Air BnB και να πηδάς κατά βούληση.

Άμα πάλι έχεις φίλους εκεί να μείνεις, ε, είναι αλλιώς.
Ποια είναι η καλή φήμη για σεξοτουρισμο;
Πότε ήταν φτηνές οι βίζιτες εκεί και παίζουν μπουρδέλα;
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.049
Like
1.711
Πόντοι
216
Ποια είναι η καλή φήμη για σεξοτουρισμο;
Πότε ήταν φτηνές οι βίζιτες εκεί και παίζουν μπουρδέλα;

Η φήμη της Πράγας για βιζιτούδες είναι διαχρονική, αλλά δε νομίζω ότι είναι πια φτηνή η φάση.

Για φτηνά και καλά, εδώ είσαι μια χαρά, θεωρώ.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.576
Κριτικές
15
Like
11.063
Πόντοι
3.846
Η φήμη της Πράγας για βιζιτούδες είναι διαχρονική, αλλά δε νομίζω ότι είναι πια φτηνή η φάση.

Για φτηνά και καλά, εδώ είσαι μια χαρά, θεωρώ.
Βιζιτουδες βρίσκεις παντού.
Δεν κάνει τον σεξοτουρισμο ιδιαίτερα καλό στη Τσεχία λοιπόν.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
355
Like
1.220
Πόντοι
201
Ποια είναι η καλή φήμη για σεξοτουρισμο;
Πότε ήταν φτηνές οι βίζιτες εκεί και παίζουν μπουρδέλα;
Η Πράγα μέχρι το 2016-2017 ήταν ότι καλύτερο σε vfm σε συνάρτηση με εμφάνιση,ηλικία που μπορούσες να βρεις στην Ευρώπη.
Οι βίζιτες ήταν φθηνές και τα Privat επίσης.
Επίσης πολύ οργανωμένη,ασφαλής, τίμια και φιλική προς τον τουρίστα πορνοσκηνή.

Τα τελευταία χρόνια,δεν υπάρχει κανένας λόγος να πάει κάποιος στην Πράγα για πορνοτουρισμό.
Μόνο αν έχει κόλλημα να τα σκάσει για καμία γνωστή πορνοσταρ.
Αλλιώς μόνο για σκέτο τουρισμό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μοιάζει φοβερά με την πρωιν μου (Την Veronika) αλλά η Ηλικία δεν κολλάει με τίποτα :cheesy: (Τωρα πρεπει να ειναι 30)
Μην ανησυχείς τύπε, τη συγκεκριμένη δεν τη λένε στ'αλήθεια Βερόνικα,οπότε όλα καλά:cheesy:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
355
Like
1.220
Πόντοι
201
Αρχηγέ, δύο πόρτες έχει η ζωή.
Και οι δύο οδηγούν σε tourist traps :grin:

rsz_img_20240415_211129.jpg

Υ. Γ. Τύποι,μη μου στέλνετε screenshots με όσα γράφει το ραμολιμέντο τραβελοπερούκας.
Πέρα από την ignore list, τον έχω γραμμένο και στα παπάρια μου, σιγά μην ανοίξω κόντρα με το κάθε μπαρμπάδι ναυάγιο :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.823
Like
4.330
Πόντοι
456
Η Lavka ήταν καλή και στα 90s αλλά ήταν και τότε γεμάτη τουρίστριες,Τσέχες είχε πολύ λίγες.Ντίσκο που γινότσν μουνοθύελλα ήταν η θρυλική ντίσκο Letna κοντα στο στάδιο της Sparta.Εκεί σου έπεφταν τα σαγόνια απο τις μουνάρες,ήταν κλασικη ανατολική Ευρώπη,παράδεισος φάση.Δε νομίζω να υπάρχει πια τέτοιο κλαμπ στην Πράγα,μετά τα γάμησαν όλα οι ορδές των τουριστών.Τώρα ωραίες Τσέχες βλέπεις περισσότερο στα καφέ στο κέντρο.Παμπς,κλαμπς είναι τίγκα στους ξένους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom