Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 10 10
Call-Girls 26327
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το κορίτσι της φωτιάς από τη Βραζιλία!
Βρίσκω χθες μια ώρα κενό και είπα να χαλαρώσω. Μήνυμα στο γνωστό πρακτορείο. Για τα κορίτσια του γραφείου τι να πω. Άμεση και άψογη εξυπηρέτηση. Και το βραδάκι συνάντηση στο γνωστό ξενοδοχείο με την Ήρα.
Με το που ανοίγει η πόρτα βλέπεις την κοπέλα των φωτογραφιών και ίσως κάτι παραπάνω που δεν μπορεί να πιάσει ο φακός. Μια εξωτική ομορφιά με ένα πανέμορφο πρόσωπο και σφριγηλό σώμα χωρίς ίχνος λίπους.
Η πρώτη εντύπωση ήταν πολύ καλή αλλά ένιωθα ότι ο πάγος δεν έσπασε. Καθώς έκανα ντους σκεφτόμουν ότι ενδεχομένως να την είχα πατήσει μιας και μου είπαν ότι ήταν η τελευταία της νύχτα στην πόλη. Όμως με το που βγήκα από το μπάνιο αρχίσαμε τα φιλιά, βαθιά και υγρά, και οι φόβοι μου διαλύθηκαν!
Ξεκινήσαμε σε φουλ GFE ρυθμούς αφού φιλιόμασταν όρθιοι κανένα πεντάλεπτο πριν πέσουμε στο κρεβάτι. Το στήθος της μπορεί να είναι μικρό αλλά η μεγάλη ρώγα της ερεθίζεται απίστευτα και την καυλώνει αμέσως. Αυτό το κατάλαβα καλά όταν άφησα το στήθος και κατέβηκα στο μ@νακι της που υγραίνεται άμεσα. Εκεί βρήκα το κουμπί της. Και ενώ η καύλα της φούντωνε άρχισα να παίζω την άλλη τρύπα της εξωτερικά. Όταν την ένιωσα να χαλαρώνει πήρα και άλλο θάρρος και έβαλα δάχτυλο που γίναν δάχτυλα στην πορεία. Τελείωσε τρέμοντας αλλά έβγαζε τρελό πάθος ενώ έπιασε την πίπα. Εγώ όμως δεν μπορούσα να περιμένω άλλο και κάπως έτσι από GFE καταλήξαμε PSE.
Αλλάξαμε δύο τρεις στάσεις αλλά η θέα του κώλου της καθώς την έπαιρνα στα τέσσερα δεν μπορεί να βγει από το μυαλό μου! Νομίζω με άκουσε και η κοπέλα στο διπλανο δωμάτιο καθώς τελείωνα!
Ήμασταν μούσκεμα και οι δύο μετά λες και είμασταν σε σάουνα! Πραγματικά είναι φωτιά η κοπέλα!
Χαλαρώσαμε και κανάμε ντουζακι ακούγοντας μπόσα νοβα! Δυστυχώς είχαν μείνει δεκαπέντε λεπτά και δεν υπήρχε χρόνος για δεύτερο γύρο. Έπρεπε να την είχα κλείσει για μιαμιση ώρα ή και δύο ώρες γιατι είναι πραγματικά ένα ευχάριστο κορίτσι που μπορεί να μην τα πολυκαταφέρνει στα αγγλικά αλλά έχει τον τρόπο της να σε καταλαβαίνει!
Γενικά πέρασα υπέροχα με την Ήρα, το κορίτσι της φωτιάς!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 25, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
616
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, blizardeye, sapiokoilias και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2024
Ελπίζω να κατέβει Αθήνα πάλι. Καίγομαι να την ξαναδώ.
review reaction 1 _sirious_
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1