Νέα

Μαύρη Λίστα (μπουρδέλα, στούντιο, μασάζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 200K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dickoforos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2020
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
andrew256, μηπως ξερεις αν τελικα το αγιου πετρου 7 με την πατριτσια και μια αλλαη κοπελα που γουσταρω εχει κλεισει η οχι?

αν εχει κλεισει, η πατριτσια και οι φιλες της, που ειναι?
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Μετά τη μέγιστη φόλα που έφαγα από την μπαζόλα Μορένα, αλλά και τις κριτικές που διάβασα για άλλες κοπέλες, στη μαύρη λίστα μπαίνει για μένα ο όμιλος Κροκεών 6, Κασσάνδρας 6, Βουλιαγμένης 238 και Βριλησσού 60 πάνω. Με εξαίρεση την Δάφνη, που είναι παλιά καραβάνα και γνωστή από το πέρασμά της από όμιλο Μεγαλέξανδρου, Μελαντίας και αλλού, όλες οι υπόλοιπες δεν κάνουν ούτε για Μεταξουργείο.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Μετά τη μέγιστη φόλα που έφαγα από την μπαζόλα Μορένα, αλλά και τις κριτικές που διάβασα για άλλες κοπέλες, στη μαύρη λίστα μπαίνει για μένα ο όμιλος Κροκεών 6, Κασσάνδρας 6, Βουλιαγμένης 238 και Βριλησσού 60 πάνω. Με εξαίρεση την Δάφνη, που είναι παλιά καραβάνα και γνωστή από το πέρασμά της από όμιλο Μεγαλέξανδρου, Μελαντίας και αλλού, όλες οι υπόλοιπες δεν κάνουν ούτε για Μεταξουργείο.

Θαύμα! θαύμα! κάποιος πόσταρε στο νήμα Μαύρη λίστα και δεν έχουμε Πάσχα ακόμα ...
Αύριο θα το γράψουν οι εφημερίδες..

andrew256, μηπως ξερεις αν τελικα το αγιου πετρου 7 με την πατριτσια και μια αλλαη κοπελα που γουσταρω εχει κλεισει η οχι?

αν εχει κλεισει, η πατριτσια και οι φιλες της, που ειναι?

Αυτό έπρεπε να το είχες στείλει με πμ για να το δω.
Με ενδιαφέρει πολύ η κορασίδα αν επανεμφανιστεί θα γίνει ευρέως γνωστό.
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
Τηλέφωνο που λήγει σε ...900 με μασάζ για δύο εκτονώσεις κλπ φόλα μαύρη. Τρίψιμο για μασάζ πίπα αέρος με Καποτά και ανάσκελα στα γρήγορα. Για Βουλγάρα την έκοψα 40αρα άσε τι λέει και γενικά πεταμένα λεφτά.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
819
Κριτικές
66
Like
11.170
Πόντοι
3.506
Καλημέρα συναγωνιστές! Μαύρο στην Ειρήνη που δουλεύει στην αλυσίδα μαγαζιών Κηφισού 60,30 κλπ. Η κοπέλα σε επίσκεψη ήταν ξινή και με το ζόρι άλλαξε 1 μόλις στάση λέγοντας μου θα μου τα δωσεις έτσι δεν θα αλλάζουμε συνέχεια. Φυσικά την έδιωξα από το δωμάτιο και έκανα τα παράπονα στην υπηρεσία χωρίς κανένα αποτέλεσμα φυσικά

 

Bakunin91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
262
Πόντοι
280
Προτινω εδω να ενημερωνουμε για επαγγελματιες ιεροδουλες σε στουντιο που ειναι για χειωμα, κακο σερβις, απαραδεκτες και χασιμο λεφτων.

Ξεκιναω με Μαλβινα απο Τριγγετα. Η μονη σε ολη μου τη ζωη με τοσο θρασος, χωρις καμια αφορμη, σταματησε σεσιον στη μεση, καπνιζε μπαφο, και μου την ειπε κι ολας. Ο προηγουμενος, παραπονιοταν οτι εδωσε 150 και δεν προσπαθησε να τον κανει να χυσει. Μακρυα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom