Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μιας και τα ασιάτικα χαρακτηρηστικά, με ανάβουν ιδιαίτερα, είπα να δοκαιμάσω και εγώ την νεο-εισερχόμενη νεαρά στους οίκους της Φυλής.

Όντως, η εμφανισή της είναι ιδαίτερα εντυπωσιακή. Ωραία μάτια, σαρκώδη χείλη, κορμάκι χέλι, λευκό δερματάκι, μικρό στητό στήθος, πλούσαι χαίτη.

Αυτά. Μέχρις εδώ ήταν τα καλά.
Από εκεί και πέρα το χάος . . . .

Όταν μπήκα στον οίκο, η κοπέλα ήταν ήδη στο ένα δωμάτιο και μετά από λίγο άδειασε ένα άλλο.
(και τα δυο δωμάτια ήταν αυτά που βλέπουν σαλόνι)

Όταν βγήκε η κοπελιά, θαμπώθηκα και μιας και αυτή ήταν ο λόγος που κατέβηκα Φυλής, αποφάσησα να περάσω.

Φάουλ Νο1: Η υπηρεσία με έβαλε στο δωμάτιο που πριν απο λίγο βγήκε συναγωνιστής, χωρίς καν να κάνει το κόπο να το κοιτάξει, αν όχι να το (ψευτο)καθαρίσει.
Δεν μίλησα, καθώς αποφάσιζε το κάτω κεφάλι εκείνητην στιγμή.

Φάουλ Νο2: Έρχεται η κοπελιά με ύφος 10 καρδιναλίων και αφού με ρωτάει στα αγγλικά πως είμαι , κάθεται δίπλα μου, ανεβάζει τις πορνοτακουνάρεις στο κρεβάτι και ψευτοπαίζει το δοξάρι μου. Κάπου εκεί κατάλαβα ότι θα το κλάψουμε το 20αρι.

Επειδή και δεν μου σηκώνεται έτσι, αλλά και δεν ήθελα να πάω αμαχητί, της λέω να ξαπλώσει.
Την φιλάω στο στήθος και κοιλίτσα, μου κάνει παράπονο ότι την ενοχλεί το χέρι μου στην πλάτη.

Φάουλ Νο3: Την γυρίζω μπρούμητα, την φιλαω στην πλάτη , και με το χέρι της την σκουπίζει , αναφωνόντας : "Really now? "

Φάουλ Νο4: Κατεβαίνω πιο κάτω , στο κωλαράκι της και αρχίζει να ξεφυσάει νευρικά.

Φάουλ Νο5: Την γυρίζω ανάσκελα, της λέω να ηρεμίσει και κατεβαίνω στο μουνάκι της. Μου υπενθυμίζει ότι έχω πληρώσει μόνο 20 €.

Φάουλ Νο6: Την γράφω στα αρχίδια μου και προλαβαίνω να το γευτώ για 5 δευτερόλεπτα πριν μου πει να ξεκινήσουμε σεξ, διότι ο χρόνος περνάει.
Της υπενθυμίζω ότι το πρόγραμμα που ανακηνώθηκε στο σαλόνι ήταν : " φιλάκια, χαδάκια, 69". Και την ενημερώνω ότι αν συνεχίσει να παίζει με τα νεύρα μου, θα αργίσουμε.
Και φυσικά η απαντησή της ήταν ότι μόλις τελειώσει ο χρονος θα σηκωθεί να φύγει.

Όπως καταλαβαίνετε, δεν μπορούσε να συνεχιστεί η συνεδρία με τέτοια βιασύνη απο μέρος της, από τα 3 πρώτα λεπτά της συνεύρεσης. Της λέω να φύγει, ενώ εκείνη μονολογούσε ότι πλήρωσα μόνο 20 €.

Φυσικά, δεν είχα καμιά διάθεση να της χαριστώ, μετά από όλο αυτό το φιάσκο.
Με το που βγαίνω έξω ζητάω από την υπηρεσία τα λεφτά μου πίσω, καθώς η κοπέλα ΔΕΝ πρόσφερε/έκανε τίποτα, στον σύντομο χρόνο που είμασταν στο δωμάτιο, το ντίθετο μάλιστα , έκανε τα πάντα να μου την σπάσει.

Φάουλ Νο6: Η υπηρεσία ανένδοτη και μάλιστα μου την είπε και καλά ότι δεν ξέρω πως να συμπεριφερθώ σε ένα πιπίνη.

Φάουλ Νο7: Αφού την ενημέρωσα ότι μάλλον ξέρω και η κοπέλα είναι αντιεπαγγελματίας, της υπενθύμισα ότι και εκείνη ΔΕΝ ξέρει την δουλειά της καθώς θα έπρεπε να προσέχει τα δωμάτια περισσότερο.
Και έλαβα την αποστωμοτική απάντηση ότι εκεί είναι μπουρδέλο και όχι το Χίλτον.

Η στιχομυθία ξέφυγε στην πορεία, με εκείνη να ωρύεται ότι δεν είναι διατεθυμένη να κοιτάει τα σόβρακα των πελατών για να ελέγξει αν είναι καθαροί, να πάω στο Χίλτον , σε γιατρό, αν ήταν κοπέλα θα με ξεπέταγε στο 1 λεπτό και κάτι τέτοιες γελοιότητες.

Όσο αυτή χτυπιόταν , τόσο εγώ δεν έφευγα και φυσικά, τόσο πελάτες αποχωρούσαν.

Έτσι, απόειδε και μου επέστρεψε , με μισή καρδιά 10€, μαζί με κάτι καντίλια, φυσικά.

Από πουτάνα το περίμενα να φάω την φόλα μου ή να μην ταιριάξουν τα χνώτα μας.

Αλλά , τέτοια σκατοσυμπεριφορά από την τσατσά, δεν το περίμενα.
Για την ηλικία της, μια γλώσσα και μια κακία, απερίγραπτη. Σκέτος ωχετός . . . . .

Αγαπητοί Συναγωνιστές, αν θέλετε να δίνετε τα λεφτά σας εκεί που σας βρίζουν, δεν ενδιαφέρονται για την στοιχειώδη καθαριότητα, αλλά ούτε και για την καλοπέρασή σας, συνεχίστε να επισκέφτεστε τον εν λόγο οίκο.

Εγώ θα πηγαίνω εκεί που με σέβονται σαν πελάτη και σαν άνθρωπο.
Και υπάρχουν πολλά. Με τις ατέλειες τους, βέβαια, αλλά Φυλής/Μετάξυ, υπάρχουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mitsmitsa, digger, AntifitCondom και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Το κακό ξεκινάει από τις τσατσάδες.
Οι ιερόδουλες που συμπεριφέρονται πούστικα στο δωμάτιο όπως σου συμπεριφέρθηκε εσένα το εν λόγω μαλακισμένο, το κάνουν γιατί ξέρουν πως ό,τι και να γίνει οι τσατσάδες θα τις υπερασπιστούν, οπότε δεν έχουν λόγο να κάνουν την δουλειά τους σωστά και κοιτάνε να φάνε το 20άρικο όσο πιο εύκολα γίνεται.
review reaction 1 Accountant, claimain
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Πας σε μπουρδέλο 20€υρων..€. Ξερογλειφεις τα βυζάκια μιας κοπελας που λεπτα πιο πριν παιζει να την εχουν χυσει & τα χεις μαζεψει κατι περισσευουμενα με το γλωσσακι σου, της γλειφεις το μουνακι που εχουν γλειψει & γαμησει δεν ξερω εγω ποσοι & κανεις φασαρία για την υγιεινή..
Αντε να σε παρει σοβαρα ανθρωπας.
review reaction 1 masturbator_gr
06 Σεπτεμβρίου, 2021
ποια τσατσα ήταν?
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Φάουλ Νο5 πόσα έπρεπε να είχες δώσει δηλαδή για να κατέβεις στο μουνάκι της;;;; ?
07 Σεπτεμβρίου, 2021
Έκανες πολύ καλα κ ανάφερες ότι σου συνέβη να υπάρχει στο φάκελο της κοπελιάς κ στο ιστορικό του οίκου μπας κ γλυτώσει κάνας σύντροφος..
Σε ευχαριστούμε.
review reaction 1 claimain
07 Σεπτεμβρίου, 2021
Μπράβο φίλε να μας σέβονται ,εμείς πληρώνουμε
07 Σεπτεμβρίου, 2021
Βασικά επειδει δεν ξέρω να γράψω κριτική,το είχα γράψει στην ενημέρωση,η κοπέλα κάνει μπαμ ότι είναι ξινή,τώρα το γλυφομούνι και το γλυψιμο στα βυζιά είναι λίγο κουλό,αλλά κι εγώ δεν αντέχω αν δεν γλύψω το βυζί .
Η τσατσά,όπως και πολλές της περιοχής είναι για κλάματα,βασταω όμως και μια πισινή στο τι έχουν δει τα μάτια τους.Δεν είναι όλοι νορμάλ.
10 Σεπτεμβρίου, 2021
Είναι φανερό ότι η κοπέλα είναι εκτός τόπου και χρόνου στο πώς γίνεται η δουλειά, είναι ευθύνη του μαγαζιού που δεν την έχει ενημερώσει.
10 Σεπτεμβρίου, 2021
eleanna είσαι της δουλειάς ή τρολάρεις ;
review reaction 1 srek7
21 Σεπτεμβρίου, 2021
@digger δηλαδή για να δω το αυτονόητο, πρέπει να ειμαι ή της δουλειας ή να τρολαρω.. Να υποστηρίξει στην υπεύθυνη πως η κοπελα δεν του εδωσε αυτο που υπόσχεται, οχι τις @@ριες περι υγιεινής.. οταν φιλαει, γλείφει εκεί που γλείφουν & χύνουν αμέτρητοι.
Λίγη λογική εστω & εδω μεσα δεν βλάπτει.
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2