Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Άννα είναι μια κοπέλα από Ταϊλάνδη γύρω στα 23 με 25 και είναι στην Ελλάδα ένα μήνα. Η υπηρεσία δήλωσε ότι κάνει και 69 αλλά δεν το δοκίμασα. Στα θετικά είναι η εμφάνιση της, δηλαδή γύρω στο 1,6 ύψος ωραίο σώμα, λεπτή με καλό βυζι και κωλο. Όταν μπήκε μέσα ξεκινήσαμε λίγο σοσιαλ μόνο στα αγγλικά και μετά κατευθείαν στο ψητό, ξεκίνησε μια καλή αργή πίπα χωρίς δόντια. Τώρα ξεκινάμε τα αρνητικά σε κάποια φάση πάω να πιάσω το μουνι της και πριν προλάβω πετάχτηκε σαν να τις κάναν ηλεκτροσόκ. Ξεκινάμε το σεξ αφού έβαλε 2 κιλά τζελ με εμένα από πάνω και ίσα που ένιωθα κάτι. Μετά από λίγο της λέω στα 4 και στήνεται χάλια και έπρεπε να κλείσω τελείως τα πόδια μου εγώ για να γίνει διείσδυση. Στο τέλος ενώ γενικώς η συμμετοχή της ήταν μηδαμινή και αδιάφορη θα έλεγα πάω να επιταχυνω για να τελειώσω και στο πρώτο σφυροκόπημα τραβιέται κάτω και μου λέει πιο σιγά, μετά από λίγο επαναλαμβάνεται και λέω πως θα τελειώσω έτσι σιγά-σιγά και με το τζελ...ευτυχώς είχα τρελές καυλες από πριν και τελείωσα. Εν κατακλείδι δεν θα την ξανασυναντουσα γιατί αν και είναι ομορφούλα στο σεξ θέλει να αλλάξει πολλά πράγματα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
socratis969
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
711
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, n.smirni76, nikos708 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού