Νέα

Μαύρη Λίστα (μπουρδέλα, στούντιο, μασάζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 201K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Από τον n.smirni76.
Για την Λίζα.
Στο Αχαρνών 85.


Στη πρώτη βάρδια δοκίμασα την Λίζα , ξανθιά κοπέλα από την Αλβανία κοντά στα 30  με καρέ μαλλάκι , σώμα πάρα πολύ καλό και σφιχτό , ωραίο κώλο και 2,5άρι βυζί σιλικονατο  , πίρσινγκ στον αφαλό δύο μικρά τατουάζ στο πόδι και στο χέρι . Μπορώ να πώ ότι με κέρδισε με την εμφάνιση της και πέρασα αβίαστα . Στο δωμάτιο από την πρώτη στιγμή απόμακρη και φαινόταν σαν να κάνει αγγαρεία  . Προκαταρκτικά καθόλου για γλωσσόφιλα ούτε λόγος , 69 δέχτηκε αλλά ήταν σα να μην δέχτηκε …ούτε 30 δευτερόλεπτα , κρίμα και είχε πάρα πολύ ωραίο μουνάκι για γλείψιμο , πίπα χωρίς προφυλακτικό μετά από πολύ σχολαστικό καθαρισμό με μωρομάντιλο ,πολύ  μέτρια μονότονη και με πολύ χέρι , ελάχιστα βελτιώθηκε αφού πέρασε το προφυλακτικό αλλά και πάλι  πολύ μέτρια , μόνο μια στάση , της είπα να στηθεί στα τέσσερα , καλό στήσομο και καλή θέα αλλά μέχρι εκεί , σαν να γαμούσα έπιπλο… καμία απολύτως συμμετοχή , τελείωμα στα βυζιά . Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω από τέταρτο , χωρίς καμία ενόχληση από την πάντα ευγενέστατη υπηρεσία αλλά τι να το κάνεις… , κοπέλα με πολύ καλό κορμί και γενικά θελκτική παρουσία στο σαλόνι… αλλά στο δωμάτιο αγγαρεία .   

Καλά σε αυτόν που κάνει τόσες ενημερώσεις βρήκαν να δώσουν φόλα ??  :idiot: :idiot:
Δεν ήξεραν δεν ρώταγαν ???  :uglystupid: :uglystupid:
 

Mr_Robot

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
362
Like
260
Πόντοι
1
Αγκύρας 9 - Σύλβια

Φόλα του κερατά.
Κρίμα για το μαγαζί που είναι το καλύτερο της περιοχής. Ντους - κρεβάτια σε πολύ καλό επίπεδο.

Η Συλβια από την άλλη, άχρηστη.
Τσιμπούκι χωρίς καπότα αλλά άθλιο.
Ρηχό και πολύ μικρή διάρκεια.
Στο γαμήσι τώρα, φοβόταν τα πάντα.
Δεν ήθελε να είσαι κοντά της και γύριζε από την άλλη μεριά το κεφάλι για να μην έχει οπτική επαφή.
Στα 4 έκλεισε τα πόδια, όταν της είπα να τα ανοίξει έβριζε στη γλώσσα της.
Πρωκτικό ούτε για αστείο ενώ ανακοινώνεται.
Είναι μου είπε μεγάλο και αν θέλω μόνο ανάσκελα. Της είπα στα 4 από κώλο, πάλι έβριζε στην γλώσσα της.
Τελικά την γαμησα από μουνι απλά να χυσω.
Καλύτερα πηγαίνετε για σουβλάκια.
Η τσατσά παίρνει βαθμό 8 στα 10 λόγω καθαρού δωματίου και συμπεριφοράς.
Η Σύλβια 1 στα 10.
 

titanm

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
42
Πόντοι
0
Μεγαλη προσοχή ! σημερα μετα από χρονια που εχω να επισκευτω οικο και λογω ''ξηρασίας''  των τελευταίων 2 μηνων,και επειδή περναγα από την περιοχη  αποφασισα να επισκευτω μερικα σπιτια (μαυρη η ωρα)
εκανα λοιπον διαφορες επισκεψεις φυλης μονο...
οπου το πρωτο που ειδα με εντυπωσιασε από ομορφια αλλα τα μουτρα ηταν στο πατωμα οποτε ακυρο εφυγα αμεσα…... καμια 6-7 ακομα κακη εμφανιση -καλη συμπεριφορά και πεφτω στην εξαπατηση μπαινω καλη σχετικα συμπεριφορά από τσατσα,βγαινει το μοντελο εξαιρετικο 20-22 ρωσσιδα ξανθια  και εδειχνε νορμαλ από συμπεριφορά ….
μπαινω στο δωματιο ερχεται καθεται στην ακρη του κρεβατιου και κοιταζε κανενα  λεπτο το ρολοι της χωρις να μιλαει μετα σκιζει με τα δοντια το προφυλακτικο (απαραδεκτο) και ξεκιναει μια μετριοτατη πιπα χωρις να ανταλλάξουμε κουβεντα μην τα πολυλογω μετα από αυτό ειχα ξενερωσει αλλα δεν ειπα τιποτα απλα εκλαιγα το 20 αρικο...όταν ερχεται η ωρα της πραξης ηθελε μονο ιερποστολικο αλλα εδειχνε να ενοχλείται που ακουμπαγα λιγο πανω της,μετα εδειξε να ενοχλείτε πολύ που επιασα τα ποδια της... επειδή το θεωρουσα πλεον τελειως πεταμενο το 20 αρικο της λεω φιλι δινεις?? (φυσικα περιμενα αρνητικη απαντηση) και αρχιζει να φωναζει και να βριζει στα ρωσσικα
εκει ηταν η πρωτη φορα που εδιωξα ''κοπελα'' ενιωσα τοσο αρνητικη αντιμετωπιση που δεν μπορουσα να το χωνεψω την εδιωξα από το δωματιο φυσικα δεν ειχα καμια διαθεση να τελειωσω και φευγοντας εκανα παρατηρηση στην τσατσα  μπροστα σε οσους περιμεναν και ηταν ετοιμοι να χασουν τα λεφτα τους.
δεν συγκρατησα το ονομα της και είμαι τοσο συγχισμενος που δεν κρατησα ουτε τον αριθμοτου σπιτιου... παντως είναι όπως κατεβαίνουμε για την πλατεια βικτωριας αριστερα κοκκινη πορτα .

σημειωση επειδή πολλοι μπορει να υποθεσουν ότι κατι ειχα εγω ενημερωνω ότι εχω καλο σωμα είμαι ιδιαιτερα καθαρος και αρωματισμένος καθημερινα και γενικα πολύ ευγενικος και ανεκτικος .
επειδή αυριο μαλλον θα είμαι παλι στην περιοχη θα περασω να δω το νουμερο του σπιτιου ώστε να το γραψω...
 

Lonewolff(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
214
Πόντοι
0
Μεγαλη προσοχή ! σημερα μετα από χρονια που εχω να επισκευτω οικο και λογω ''ξηρασίας''  των τελευταίων 2 μηνων,και επειδή περναγα από την περιοχη  αποφασισα να επισκευτω μερικα σπιτια (μαυρη η ωρα)
εκανα λοιπον διαφορες επισκεψεις φυλης μονο...
οπου το πρωτο που ειδα με εντυπωσιασε από ομορφια αλλα τα μουτρα ηταν στο πατωμα οποτε ακυρο εφυγα αμεσα…... καμια 6-7 ακομα κακη εμφανιση -καλη συμπεριφορά και πεφτω στην εξαπατηση μπαινω καλη σχετικα συμπεριφορά από τσατσα,βγαινει το μοντελο εξαιρετικο 20-22 ρωσσιδα ξανθια  και εδειχνε νορμαλ από συμπεριφορά ….
μπαινω στο δωματιο ερχεται καθεται στην ακρη του κρεβατιου και κοιταζε κανενα  λεπτο το ρολοι της χωρις να μιλαει μετα σκιζει με τα δοντια το προφυλακτικο (απαραδεκτο) και ξεκιναει μια μετριοτατη πιπα χωρις να ανταλλάξουμε κουβεντα μην τα πολυλογω μετα από αυτό ειχα ξενερωσει αλλα δεν ειπα τιποτα απλα εκλαιγα το 20 αρικο...όταν ερχεται η ωρα της πραξης ηθελε μονο ιερποστολικο αλλα εδειχνε να ενοχλείται που ακουμπαγα λιγο πανω της,μετα εδειξε να ενοχλείτε πολύ που επιασα τα ποδια της... επειδή το θεωρουσα πλεον τελειως πεταμενο το 20 αρικο της λεω φιλι δινεις?? (φυσικα περιμενα αρνητικη απαντηση) και αρχιζει να φωναζει και να βριζει στα ρωσσικα
εκει ηταν η πρωτη φορα που εδιωξα ''κοπελα'' ενιωσα τοσο αρνητικη αντιμετωπιση που δεν μπορουσα να το χωνεψω την εδιωξα από το δωματιο φυσικα δεν ειχα καμια διαθεση να τελειωσω και φευγοντας εκανα παρατηρηση στην τσατσα  μπροστα σε οσους περιμεναν και ηταν ετοιμοι να χασουν τα λεφτα τους.
δεν συγκρατησα το ονομα της και είμαι τοσο συγχισμενος που δεν κρατησα ουτε τον αριθμοτου σπιτιου... παντως είναι όπως κατεβαίνουμε για την πλατεια βικτωριας αριστερα κοκκινη πορτα .

σημειωση επειδή πολλοι μπορει να υποθεσουν ότι κατι ειχα εγω ενημερωνω ότι εχω καλο σωμα είμαι ιδιαιτερα καθαρος και αρωματισμένος καθημερινα και γενικα πολύ ευγενικος και ανεκτικος .
επειδή αυριο μαλλον θα είμαι παλι στην περιοχη θα περασω να δω το νουμερο του σπιτιου ώστε να το γραψω...
Κάτι μου μου θυμίζει όλο αυτό!!! Τα ίδια μου έκανε και εμένα και την έδιωξα! Μεγάλη φόλα!!! Λίζα... Ψηλή, ξανθιά ρωσιδα με μακριά πόδια... Φυλής 54...μοντελοαλυσιδα! Μακριά!!! Εγώ δεν ξαναπατησα!!!
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Μεγαλη προσοχή ! σημερα μετα από χρονια που εχω να επισκευτω οικο και λογω ''ξηρασίας''  των τελευταίων 2 μηνων,και επειδή περναγα από την περιοχη  αποφασισα να επισκευτω μερικα σπιτια (μαυρη η ωρα)
εκανα λοιπον διαφορες επισκεψεις φυλης μονο...
οπου το πρωτο που ειδα με εντυπωσιασε από ομορφια αλλα τα μουτρα ηταν στο πατωμα οποτε ακυρο εφυγα αμεσα…... καμια 6-7 ακομα κακη εμφανιση -καλη συμπεριφορά και πεφτω στην εξαπατηση μπαινω καλη σχετικα συμπεριφορά από τσατσα,βγαινει το μοντελο εξαιρετικο 20-22 ρωσσιδα ξανθια  και εδειχνε νορμαλ από συμπεριφορά ….
μπαινω στο δωματιο ερχεται καθεται στην ακρη του κρεβατιου και κοιταζε κανενα  λεπτο το ρολοι της χωρις να μιλαει μετα σκιζει με τα δοντια το προφυλακτικο (απαραδεκτο) και ξεκιναει μια μετριοτατη πιπα χωρις να ανταλλάξουμε κουβεντα μην τα πολυλογω μετα από αυτό ειχα ξενερωσει αλλα δεν ειπα τιποτα απλα εκλαιγα το 20 αρικο...όταν ερχεται η ωρα της πραξης ηθελε μονο ιερποστολικο αλλα εδειχνε να ενοχλείται που ακουμπαγα λιγο πανω της,μετα εδειξε να ενοχλείτε πολύ που επιασα τα ποδια της... επειδή το θεωρουσα πλεον τελειως πεταμενο το 20 αρικο της λεω φιλι δινεις?? (φυσικα περιμενα αρνητικη απαντηση) και αρχιζει να φωναζει και να βριζει στα ρωσσικα
εκει ηταν η πρωτη φορα που εδιωξα ''κοπελα'' ενιωσα τοσο αρνητικη αντιμετωπιση που δεν μπορουσα να το χωνεψω την εδιωξα από το δωματιο φυσικα δεν ειχα καμια διαθεση να τελειωσω και φευγοντας εκανα παρατηρηση στην τσατσα  μπροστα σε οσους περιμεναν και ηταν ετοιμοι να χασουν τα λεφτα τους.
δεν συγκρατησα το ονομα της και είμαι τοσο συγχισμενος που δεν κρατησα ουτε τον αριθμοτου σπιτιου... παντως είναι όπως κατεβαίνουμε για την πλατεια βικτωριας αριστερα κοκκινη πορτα .

σημειωση επειδή πολλοι μπορει να υποθεσουν ότι κατι ειχα εγω ενημερωνω ότι εχω καλο σωμα είμαι ιδιαιτερα καθαρος και αρωματισμένος καθημερινα και γενικα πολύ ευγενικος και ανεκτικος .
επειδή αυριο μαλλον θα είμαι παλι στην περιοχη θα περασω να δω το νουμερο του σπιτιου ώστε να το γραψω...

Τα ιδια περιπου και σε εμενα την προηγουμενη εβδομαδα(για την Λιζα ο λογος).
Κουρασμενη δεν ηταν γιατι ημουν ο πρωτος της πελατης και εδειξε να με θυμαται απο αλλη φορα.
Την ειδα πλεον οτι ξεκινα με πολλα νευρα στο δωματιο και φαινεται οτι δεν την παλευει αλλο τη δουλεια.
Στην αρχη ειχε και μια μικρη συμμετοχη,τωρα τιποτα.
Δεν ξαναπαω ουτε απ'έξω.

 

titanm

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
42
Πόντοι
0
Κάτι μου μου θυμίζει όλο αυτό!!! Τα ίδια μου έκανε και εμένα και την έδιωξα! Μεγάλη φόλα!!! Λίζα... Ψηλή, ξανθιά ρωσιδα με μακριά πόδια... Φυλής 54...μοντελοαλυσιδα! Μακριά!!! Εγώ δεν ξαναπατησα!!!
έχει τατουάζ κεντρικά στο στηθος κάτω από το στέρνο ? Για να δω αν λέμε για την ίδια
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Καλά ρε τόσο καιρό που λείπω από το φόρουμ δεν έχετε ποσταρει τίποτα εδώ μέσα? .....


Δεύτερη βάρδια 24-10-2019, μαύρο στις απαράδεκτες βοιδοτσατσάδες των :

Φυλής 72 κύτος γύφτικο 500 κιλών να σταλθεί για κοπριά.
Φυλής 65 όροφος άλλο ένα σκατολόιμα που έστριψε μούτρα όταν έφευγα.
Φυλής 81 ζωντανή μούμια να την επιστρέψουν στην Αίγυπτο.
Φυλής 108 κύτος 400 κιλών να σταλθεί και αυτή για κοπριά.
Φωκαίας 17 κάτω το ελεεινό σκατολόιμα που έχουν για τσάτσο εκεί θέλει κάρφωμα στον τοίχο.

Και όπως έχω ξαναποστάρει τον παίρνουν και όλα τα ψευτομέλη του φόρουμ που τις υποστηρίζουν.
 

Autokinitas

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
521
Πόντοι
21
Εγώ έχω βάλει μαύρη λίστα οπωσδήποτε το φυλής 66α για τους γνωστούς λόγους.... και το Φώκαιας 17α που όποτε έχω πάει ποτέ δεν έχω περάσει καλά μπορεί να είναι τυχαίο αλλά όποια κοπέλα έχω πάρει εκεί η μία χειρότερη από την άλλη (Ρωξάνη-Ελενα- Μιχαέλα) και πρέπει να είναι και άλλες που δεν θυμάμαι τώρα , άτυχος δεν ξέρω, μπορεί
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Μεγάλη φόλα είναι και η Κατερίνα στο Φωκαίας 17:



Έκανα το λάθος του αιώνα να την πάρω κι εγώ, με αποτέλεσμα να στείλω 40 ευρώ στα σκουπίδια. Η κοπέλα δεν αφήνει φιλιά ούτε δάχτυλο, έχει τρίχα, είναι άβυζη, βρωμάει το στόμα της και γενικά είναι μια ΑΧΡΗΣΤΗ. Καλύτερα φάτε τα σε σουβλάκια.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
40 ευρώ σε σουβλάκια τύπε μου ? θα σκάσουμε... 
:blowup: :blowup: :blowup: :blowup:

* [size=9pt]ήθελα να χρησιμοποιήσω το παραπάνω smiley....[/size]
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.859
Like
451
Πόντοι
36
Μεγαλη προσοχή ! σημερα μετα από χρονια που εχω να επισκευτω οικο και λογω ''ξηρασίας''  των τελευταίων 2 μηνων,και επειδή περναγα από την περιοχη  αποφασισα να επισκευτω μερικα σπιτια (μαυρη η ωρα)
εκανα λοιπον διαφορες επισκεψεις φυλης μονο...
οπου το πρωτο που ειδα με εντυπωσιασε από ομορφια αλλα τα μουτρα ηταν στο πατωμα οποτε ακυρο εφυγα αμεσα…... καμια 6-7 ακομα κακη εμφανιση -καλη συμπεριφορά και πεφτω στην εξαπατηση μπαινω καλη σχετικα συμπεριφορά από τσατσα,βγαινει το μοντελο εξαιρετικο 20-22 ρωσσιδα ξανθια  και εδειχνε νορμαλ από συμπεριφορά ….
μπαινω στο δωματιο ερχεται καθεται στην ακρη του κρεβατιου και κοιταζε κανενα  λεπτο το ρολοι της χωρις να μιλαει μετα σκιζει με τα δοντια το προφυλακτικο (απαραδεκτο) και ξεκιναει μια μετριοτατη πιπα χωρις να ανταλλάξουμε κουβεντα μην τα πολυλογω μετα από αυτό ειχα ξενερωσει αλλα δεν ειπα τιποτα απλα εκλαιγα το 20 αρικο...όταν ερχεται η ωρα της πραξης ηθελε μονο ιερποστολικο αλλα εδειχνε να ενοχλείται που ακουμπαγα λιγο πανω της,μετα εδειξε να ενοχλείτε πολύ που επιασα τα ποδια της... επειδή το θεωρουσα πλεον τελειως πεταμενο το 20 αρικο της λεω φιλι δινεις?? (φυσικα περιμενα αρνητικη απαντηση) και αρχιζει να φωναζει και να βριζει στα ρωσσικα
εκει ηταν η πρωτη φορα που εδιωξα ''κοπελα'' ενιωσα τοσο αρνητικη αντιμετωπιση που δεν μπορουσα να το χωνεψω την εδιωξα από το δωματιο φυσικα δεν ειχα καμια διαθεση να τελειωσω και φευγοντας εκανα παρατηρηση στην τσατσα  μπροστα σε οσους περιμεναν και ηταν ετοιμοι να χασουν τα λεφτα τους.
δεν συγκρατησα το ονομα της και είμαι τοσο συγχισμενος που δεν κρατησα ουτε τον αριθμοτου σπιτιου... παντως είναι όπως κατεβαίνουμε για την πλατεια βικτωριας αριστερα κοκκινη πορτα .

σημειωση επειδή πολλοι μπορει να υποθεσουν ότι κατι ειχα εγω ενημερωνω ότι εχω καλο σωμα είμαι ιδιαιτερα καθαρος και αρωματισμένος καθημερινα και γενικα πολύ ευγενικος και ανεκτικος .
επειδή αυριο μαλλον θα είμαι παλι στην περιοχη θα περασω να δω το νουμερο του σπιτιου ώστε να το γραψω...
ευχαριστουμε για την προειδοποιηση
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
40 ευρώ στα σκουπίδια. Η κοπέλα δεν αφήνει φιλιά ούτε δάχτυλο
τωρα αν σου πουμε ότι στην θεσσαλονικη αυτό είναι το στανταρ, δηλαδή χωρις φιλια και δάκτυλα απαγορεύονται, στην εκπληκτικη τιμη των 40???

γι αυτό αξιζει ταξιδι στην φυλης οπου με 20 γαμας και κωλο.

(θεσσαλονικη ζηταν 60-80 για κωλο παρακαλω)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom