Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

bobobos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
ρε φιλε η delavega εχει και βιντεο, ενταξει δεν ειναι πολυ θυληκια αλλα σε καμια μα σε καμια περιπτωση δεν την λες αγορακι με περουκα, καταρχην εχει στηθος, μην παραφουσκωνουμε πραγματα
Απλά δεν είναι αυτή! Εμφανίζεται άλλη, ή μάλλον άλλος!
 

Sontris

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
116
Like
106
Πόντοι
1
Καλησπέρα μήπως γνωρίζει κάποιος αν η Καλιστο είναι στο άθλημα ακόμα??? Θέλω πολύ να τη δοκιμάσω
 

Xaps

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Έχουμε καμία αξιολόγηση για Babi Muniz (τα του αγωνα, τιμες κλπ); Γνωρίζει κανείς επίσης αν βρίσκεται ακόμα Αθήνα;
 

anazitikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
την θυμαμαι αυτην απο το xhamster που ειχε προφιλ, παιζει να εχει σταματισει ομως... σε καποια φαση πριν χρονια γαμιωταν με μια γυναικα μαζι, καλη φαση ηταν
Δεν παίζει να έχουμε παραπάνω γνώσεις για αυτή
 

bazilio

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2011
Μηνύματα
70
Like
178
Πόντοι
0
Μακριά από Angeles, αν χύσεις έφυγες. Ο δεύτερος γύρος δεν υπάρχει κ δεν φιλάει ούτε σταυρωτά.
Επίσης μακριά απο Κακάο. Φουλ ακάποτα.
Όπως είπε και άλλος συναγωνιστής πριν από μένα έχω πάει αρκετές φορές με Κακάο και ποτέ δεν πρότεινε ή υπαινίχθηκε για ακαποτο, αντίθετα είναι πάντα πολύ καθαρή και πολύ ευγενική, μόνο στοματικό δίνει και δέχεται ακα αλλά αμέσως μετά κάνει κίνηση για σκούφο από μόνη της για σεξ τοπ ή μποτομ, δεν μπορώ να μιλήσω για άλλους αλλά λέω ότι έχω δει εγώ
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
51
Κριτικές
12
Like
365
Πόντοι
290
Όπως είπε και άλλος συναγωνιστής πριν από μένα έχω πάει αρκετές φορές με Κακάο και ποτέ δεν πρότεινε ή υπαινίχθηκε για ακαποτο, αντίθετα είναι πάντα πολύ καθαρή και πολύ ευγενική, μόνο στοματικό δίνει και δέχεται ακα αλλά αμέσως μετά κάνει κίνηση για σκούφο από μόνη της για σεξ τοπ ή μποτομ, δεν μπορώ να μιλήσω για άλλους αλλά λέω ότι έχω δει εγώ


Συμφωνω οτι τετοιες επανειλημμενες εμπειριες ειχα κι εγω μαζι της μεχρι τωρα.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
219
Κριτικές
16
Like
857
Πόντοι
311

Καλησπέρα συναγωνιστές. Έχουμε καμία αξιολόγηση για Babi Muniz (τα του αγωνα, τιμες κλπ); Γνωρίζει κανείς επίσης αν βρίσκεται ακόμα Αθήνα;
Αξιολόγηση δεν ξέρω αλλά διαφήμιση έχει και από ότι έχω δεί είναι στην πλατεία Μεσολογγίου ( Παγκράτι ) γράφει την διεύθυνση της η αγγελία και έχω δει και στο Ινστα της βίντεο από εκεί.Τιμες 100/150 , κλασσικές
 

Sexpire

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
84
Πόντοι
0
Συμφωνώ Μ τον συναγωνιστή για τα ακαποτα, δεν κάνει πάντα αλλά τα προτεινει
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Όπως είπε και άλλος συναγωνιστής πριν από μένα έχω πάει αρκετές φορές με Κακάο και ποτέ δεν πρότεινε ή υπαινίχθηκε για ακαποτο, αντίθετα είναι πάντα πολύ καθαρή και πολύ ευγενική, μόνο στοματικό δίνει και δέχεται ακα αλλά αμέσως μετά κάνει κίνηση για σκούφο από μόνη της για σεξ τοπ ή μποτομ, δεν μπορώ να μιλήσω για άλλους αλλά λέω ότι έχω δει εγώ
Δεν είχα προσωπική εμπειρία με Κακάο. Με σταμάτησε το onlyfans.
Δύο βιντεάκια είδα στο onlyfans της και στα δύο πηδά ακάποτα άλλον παρτενέρ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Moreno

Μπάμπης

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Οι καλύτερες στο ενεργητικό ποιες είναι που παίζουν αυτή τη στιγμή Αθήνα;;
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
51
Κριτικές
12
Like
365
Πόντοι
290
Οι καλύτερες στο ενεργητικό ποιες είναι που παίζουν αυτή τη στιγμή Αθήνα;;
Η Helen Bitencourt, η Lohany, η Christine Mor, η Angeles Cid. Οι δυο πρωτες εχουν πιο μικρο οργανο γυρω στους 19 με 20 ποντους. Αρα και ειναι για ποιο «καθημερινη» χρηση. Οι δυο τελευταιες την εχουν απο μεγαλη ως τεραστια και αρα… δεν ειναι για «καθε μερα». Ολες εντιμες, εξαιρετικες επαγγελματιες. Δεν θα σε απαγοητευσουν αλλα επιλεγεις αναλογα με το ποσο «πεινας».
 

Μπάμπης

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Helen Bitencourt, η Lohany, η Christine Mor, η Angeles Cid. Οι δυο πρωτες εχουν πιο μικρο οργανο γυρω στους 19 με 20 ποντους. Αρα και ειναι για ποιο «καθημερινη» χρηση. Οι δυο τελευταιες την εχουν απο μεγαλη ως τεραστια και αρα… δεν ειναι για «καθε μερα». Ολες εντιμες, εξαιρετικες επαγγελματιες. Δεν θα σε απαγοητευσουν αλλα επιλεγεις αναλογα με το ποσο «πεινας».
Σε αυτή τη gloria xxl η αλλιώς anaconda θέλω να πάω(λόγω χρώματος πιο πολύ) αλλά με ανησυχεί το ότι δεν υπάρχει πουθενά κριτική,σε κανένα σάιτ.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
219
Κριτικές
16
Like
857
Πόντοι
311
Σε αυτή τη gloria xxl η αλλιώς anaconda θέλω να πάω(λόγω χρώματος πιο πολύ) αλλά με ανησυχεί το ότι δεν υπάρχει πουθενά κριτική,σε κανένα σάιτ.
Πολύ κρεμανταλάς ρε φίλε ...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.383
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Εσύ φαίνεται ότι γνωρίζεις αρκετά, ψάχνω μια Trans με όνομα Alexia Zerva, μήπως μπορείς να βοηθήσεις? Ευχαριστώ εκ των προτέρω
μακρια αν και δεν την εχω παρει μολυς μπορεσεις στυλε πμ να σ πω
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
51
Κριτικές
12
Like
365
Πόντοι
290
Σε αυτή τη gloria xxl η αλλιώς anaconda θέλω να πάω(λόγω χρώματος πιο πολύ) αλλά με ανησυχεί το ότι δεν υπάρχει πουθενά κριτική,σε κανένα σάιτ.

Πηγαινε οπου θελεις αλλα μαθε οτι η φραση «no limits” ειναι κωδικος για «γαμαω ακαποτα» που τον εχει καθιερωσει αλλη συμπατριωτισα της. Οποτε… προσεξε.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
219
Κριτικές
16
Like
857
Πόντοι
311
Πηγαινε οπου θελεις αλλα μαθε οτι η φραση «no limits” ειναι κωδικος για «γαμαω ακαποτα» που τον εχει καθιερωσει αλλη συμπατριωτισα της. Οποτε… προσεξε.
Κι άλλες γαμιούνται και γαμάνε ακα , ακριβές ...
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
51
Κριτικές
12
Like
365
Πόντοι
290

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom