Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 464K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

Τι δεν πρόκειται ποτέ να συμβεί; [Έως 3 ψήφοι ο κάθε ένας μας- Μυστική Ψηφοφορία]

  • Ο κ. Ωρίων να περατώσει τας σπουδάς του.

  • Ο κ. Αρίσταρχος να γίνει πραγματικά ΠΑΣΟΚ.

  • Να μπει γκόμενα στο Νήμα μας.

  • Ο κ. Ιζνογκούντ να γίνει Νηματοθέτης.

  • Ο κ. κωλο-γερος να παύσει να συνουσιάζεται 360 μέρες ανά έτος 365 ημερών.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.340
Like
12.615
Πόντοι
3.506
Ερωτηση:think:
αν εξομολογηθεις φιλε αγραμματε στο θεο χωρις μεσαζοντα ιερεα
δεν θα ηταν καλυτερα :angel:
Αγαπητέ μου Τζίμυ ορθή η παρατήρηση σου! Ομως πιστεύω πως στην αρχή είναι δύσκολο να κοιτώ τον εαυτό μου κατάματα στο καθρέπτη, ίσως να με τρομάξει αυτό που θα δω..! Επομένως, τις πρώτες φορές θα με βοηθούσε να συνομιλώ με κάποιον, μεταγενέστερα θα το δοκιμάσω και μόνος ! :glasses:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.340
Like
12.615
Πόντοι
3.506
Δε καταλάβατε, δεν είπα μη πάτε για εξομολόγηση.
Είπα μη πάτε Κυριακή, να πάτε καθημερινή. Το γνωρίζω γιατί είμαι επίτροπος στην ενορία μου.
Πνιγόμαστε τις Κυριακές, ελάτε μια καθημερινή να σας εξυπηρετήσουμε
και αν φέρετε δωρεά ένα τενεκέ λάδι για τα καντήλια, μη πάει το μυαλό σας στο πονηρό
θα εξυπηρετηθείτε άμεσα :wink:
Με συγχωρείτε, απλώς παρεξήγησα τον γραπτό σας λόγο! Είσθε επίτροπος ενδιαφέρον ! Προς το παρόν έχω προγραμματίσει να επισκέπτομαι τον ιερό ναό που βρίσκεται πλησίον της οικίας μου, όμως στο μέλλον θα το σκεπτώ να έλθω στην ενορία που ανήκεται! Χθες το βράδυ βρέθηκα στην εκκλησία για προσευχή όπου συνάντησα την κόρη του ιερέα όπου και συνομιλήσαμε λίγο. Πολύ ντροπαλή νεαρή, κοντά στα 30 ηλικιακά, της έκανε εντύπωση από ότι μου είπε το γεγονός οτι πηγαίνω στον οίκο του Θεού να προσευχηθώ και όχι στο σπίτι μου! Της εξήγησα πως εδώ μπορώ μα συγκεντρωθώ καλύτερα και να μην αποσπάται το μυαλό απο διάφορες σκέψεις... :confused: Δεν κατάλαβε βέβαια τι ενοούσα...:grin: Το θετικό είναι πως η αρχική γνωριμία έγινε και θα πρέπει να ακολουθήσω πιστά το σχέδιο μου ώστε να έχω ελπίδες για το επιθυμητό αποτέλεσμα..!
 

Johnny Red2

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
978
Κριτικές
55
Like
8.991
Πόντοι
11.826
Καλημέρα σε όλο το νήμα και τον ήρωα νηματοθέτη...
Με συγχωρείτε, απλώς παρεξήγησα τον γραπτό σας λόγο! Είσθε επίτροπος ενδιαφέρον ! Προς το παρόν έχω προγραμματίσει να επισκέπτομαι τον ιερό ναό που βρίσκεται πλησίον της οικίας μου, όμως στο μέλλον θα το σκεπτώ να έλθω στην ενορία που ανήκεται! Χθες το βράδυ βρέθηκα στην εκκλησία για προσευχή όπου συνάντησα την κόρη του ιερέα όπου και συνομιλήσαμε λίγο. Πολύ ντροπαλή νεαρή, κοντά στα 30 ηλικιακά, της έκανε εντύπωση από ότι μου είπε το γεγονός οτι πηγαίνω στον οίκο του Θεού να προσευχηθώ και όχι στο σπίτι μου! Της εξήγησα πως εδώ μπορώ μα συγκεντρωθώ καλύτερα και να μην αποσπάται το μυαλό απο διάφορες σκέψεις... :confused: Δεν κατάλαβε βέβαια τι ενοούσα...:grin: Το θετικό είναι πως η αρχική γνωριμία έγινε και θα πρέπει να ακολουθήσω πιστά το σχέδιο μου ώστε να έχω ελπίδες για το επιθυμητό αποτέλεσμα..!
Υποθέτω πως το επιθυμητό αποτέλεσμα σε αυτή την περίπτωση είναι το πρωκτικό ώστε να μείνει η κορασίδα αδιακόρευτη προ του γάμου;
 

rodriguez96

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
5.985
Κριτικές
32
Like
7.292
Πόντοι
9.896
Με συγχωρείτε, απλώς παρεξήγησα τον γραπτό σας λόγο! Είσθε επίτροπος ενδιαφέρον ! Προς το παρόν έχω προγραμματίσει να επισκέπτομαι τον ιερό ναό που βρίσκεται πλησίον της οικίας μου, όμως στο μέλλον θα το σκεπτώ να έλθω στην ενορία που ανήκεται! Χθες το βράδυ βρέθηκα στην εκκλησία για προσευχή όπου συνάντησα την κόρη του ιερέα όπου και συνομιλήσαμε λίγο. Πολύ ντροπαλή νεαρή, κοντά στα 30 ηλικιακά, της έκανε εντύπωση από ότι μου είπε το γεγονός οτι πηγαίνω στον οίκο του Θεού να προσευχηθώ και όχι στο σπίτι μου! Της εξήγησα πως εδώ μπορώ μα συγκεντρωθώ καλύτερα και να μην αποσπάται το μυαλό απο διάφορες σκέψεις... :confused: Δεν κατάλαβε βέβαια τι ενοούσα...:grin: Το θετικό είναι πως η αρχική γνωριμία έγινε και θα πρέπει να ακολουθήσω πιστά το σχέδιο μου ώστε να έχω ελπίδες για το επιθυμητό αποτέλεσμα..!
Πολύ καλά κάνετε να προσεύχεστε στον ιερό ναό.
Προσέξτε όμως τους πειρασμούς, τώρα για τη κόρη δε ξέρω φοβάμαι μη πάτε κι εσείς
σαν τον αείμνηστο νηματοθέτη :confused:
Γιατί οι κακές γλώσσες λένε παπά παιδί διαόλου εγγόνι :woldman:
 

Johnny Red2

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
978
Κριτικές
55
Like
8.991
Πόντοι
11.826
1711613971264.png
Παρακαλώ σας: Τι μέρες και ώρες εξομολογεί η συγκεκριμένη;
Ενδιφερομαι για ένα φίλο...
 

rodriguez96

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
5.985
Κριτικές
32
Like
7.292
Πόντοι
9.896
Παρακαλώ σας: Τι μέρες και ώρες εξομολογεί η συγκεκριμένη;
Είπαμε να έρθετε όταν δεν έχει πολύ κόσμο να εξυπηρετηθείτε καλύτερα,
Άμα πλακώνεται όλοι τα ΣΚ θα σας πασσάρει η τηλεφωνήτρια του γραφείου
ότι περισσεύει :grin::wink:
 

rodriguez96

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
5.985
Κριτικές
32
Like
7.292
Πόντοι
9.896
Καλημέρα και στους εναπομείναντες γερόντους,
γερόντισσες δε βλέπω (ως συνήθως)
 

Johnny Red2

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
978
Κριτικές
55
Like
8.991
Πόντοι
11.826
Είπαμε να έρθετε όταν δεν έχει πολύ κόσμο να εξυπηρετηθείτε καλύτερα,
Άμα πλακώνεται όλοι τα ΣΚ θα σας πασσάρει η τηλεφωνήτρια του γραφείου
ότι περισσεύει :grin::wink:
Μιας και μιλάμε για περισσεύματα, έχω λίγο λάδι που μου περισσεύει....
 

rodriguez96

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
5.985
Κριτικές
32
Like
7.292
Πόντοι
9.896

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom