Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 112921
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα lockαρει Taya,γενικά χρειαζομουν ενα συναισθηματικό boost(aka βύζος) αλλά ατύχησα, αδυνατούσε να μου προσφέρει στοργή.Απογοητευμένος σκρόλαρα και με ψησε η Αθηνούλα(διάβασα και καλογραμμένες κριτικές, μπράβο).Definition κοντοπούτανου όντως, όμορφη τη βρήκα, φοβερές καμπύλες, ωραίες μυρωδιές.Ενώ ξέρω κάποια Κυπριακά, τα συγκεκριμένα δε τα ξερε(η τα πα πολύ πολύ χάλια αλλά πόσο πια?).Προσεγμένη και φιλότιμη, ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ βυζάρες,εξαιρετικό στοματικό(πλησιάζει επίπεδο Άννα24 για όσους γνωρίζουν).Ιεραποστολικά και σε χαλαρό τέμπο την πήρα πρώτο γύρο, επειδή στένευε και ο χρόνος σε αυξημένες στροφές ο δεύτερος.Φιλιά στον πρώτο γύρο επιφανειακά, στο δεύτερο καμία σχέση(είναι από τις κοπέλες που τις βοηθάει να μιλήσετε λίγο για να λυθεί).Μιλάς ευχάριστα μαζί της χωρίς να προσπαθεί να κερδίσει χρόνο, είναι επαγγελματίας όσο όσο(δεν είχα αίσθηση κασέτας που έχω από κάποιες).Καλή συνεδρία, με το γραφείο κανένα παράπονο, στην ώρα της.Έφυγα με ένα ολοκληρωμένο συναίσθημα από τη συνάντηση, την προτείνω σε όσους αρέσουν juicy φρέσκα κορμιά.Φερθείτε της καλά και θα ανταποδώσει η συμβουλή μου.Στα 140 είναι θεωρώ μια VFM επιλογή.
Το ίσως στο αν θα την ξανασυναντούσα καθαρά γιατί 1)αποφεύγω τις επαναλήψεις και 2)είπαμε, έχω και χρωστούμενα lockaρισματα και παντοτινή αγάπη στη Mother Russia και στο φυσικό βύζο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 24, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
MrEco
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.936
Πόντοι:
2.487
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, GALLAS, Δοκιμος εραστης και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2024
Η κοπέλα είναι από Κυπρο;
26 Απριλίου, 2024
@Eros82
Το γραφε ενας συναγωνιστης σε προηγουμενη κριτικη, της ειπα και γω τις ατακες που ξερα απο κει(ο τιτλος) αλλα δεν καταλαβαινε τι ελεγα οποτε δεν το συνεχισα, ειχα πιο ενδιαφεροντα θεματα να ασχοληθω εκεινη τη στιγμη απο το γενεαλογικο της δεντρο grin:Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 Bartender 74
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2