Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 53 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 238041
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια πηγα στα Πατησια για να δω την Ηλεκτρα ,Οταν πηγα μου εδειξε δυο αλλες κοπελες γιατι η Ηλεκτρα εμπαινε σε προγραμμα αλλα ζητησα να την δω πριν μπει στο αλλο δωματιο και μου την εστειλε η ευγενεστατη κοπελα που εχουν στην υποδοχη ...
ΗΛΕΚΤΡΟΣΟΚ η κοπελα αν και συστηνεται σαν ουκρανεζα εχει αερα βραζιλιανας με τα υπερφυσικα βυζια τις την τατουαζαρα το σολαριουμ την κολαρα και το απιστευτο κορμι .... ε το λοιπόν εκατσα και την περιμενα μια ολοκληρη ωρα .
Οταν με ειδε να ειμαι εκει και να την περιμενω εξεπλαγην ευχαριστα η κοπελα που μιλαει και αρκετα καλα Ελληνικα , να πω οτι η Ηλεκτρα εχει πολυ ωραιο χαρακτηρα και ειναι επικοινωνιακή και ευχαριστη.
Οταν δόθηκε το συνθημα ξεκινησε με χαδακια που κατεληξαν σε βαθυ αργο βασανιστικο στοματικο και ακολουθησε σεξακι σε διαφορες στασεις
Κατοπιν μασαζακι για χαλαρωση απο το οποιο εμεινα αρκετα ευχαριστημενος το προσπάθησε οσο μπορουσε (δηλαδη μου εχουν κανει και πολυ χειροτερα μασαζ )και στο τελειωμα του μασαζ εκει που ξεκινα το αιθησιακο κοματι για να οδηγηση στον 2ο γυρο την ξαπλωσα στο κρεβατι για να τις προσφερω και εγω ενα γλυψιμο οπου αν κρινω απ τις κραυγουλες και απ τις συσπασεις μαλλον το ευχαριστηθηκε ...
και συνεχιζουμε στο ντιβανακι σε ποιο pse ρυθμους με κολοσκαμπιλα και δυνατο γαμησι , για το τελειωμα μου προσφερε τα υπεροχα βυζακια τις να χυσω πανω τις και να την κανω μουσκεμα ...

Σε ευχαριστω Ηλεκτρα περασα τελεια ...
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
taper
Μέγας
Εγγραφή:
10 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
465
Πόντοι:
4.440
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stavros(4), Stanley8, maradona7 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2024
Ηλικια κοπελας?
27 Απριλίου, 2024
ΗΛΙΚΙΑ κοιτά μικροδείχνει ειναι απ τις κοπελες που δεν μπωρεις να υπολογισεις ευκολα αλλα πρεπει να ειναι γυρω στα 35 - 40
29 Απριλίου, 2024
37 χρονών είναι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3