Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 40 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 100684
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τρεις κοπέλες διαθέσιμες και επέλεξα την Σελίν έπειτα από τις καλές κριτικές.

Ένας δεν βρέθηκε να γράψει ότι η τυπισσα είναι 45+ με μπυροκυλια και άκωλη! Γούστα είναι αυτά απλά καλό είναι να ενημερώνεται τους υπόλοιπους διότι δεν φαίνονται με την ρόμπα.

Απλά θα πω κακή συνάντηση που δεν πρόκειται να επαναληφθεί.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2024
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Selin
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
119
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 paterasn, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, θρασιβουλας και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2024
Meraklis_4 : ....... η τυπισσα είναι 45+ με μπυροκυλια και άκωλη! ........ Εμφάνιση κοπέλας :3.0.

koumanidas : Εμφάνιση κοπέλας :8.0.
Hase : Εμφάνιση κοπέλας :10.0.
Δύσκολο να βγει κάποιο συμπέρασμα, αλλά σαν ενημέρωση είναι οκ!
04 Μαρτίου, 2024
Kαι εγω απορω με τις καλες κριτικές της συγκεκριμένης...
Μπορει να ειναι καλη μεσα.... αλλα δεν πιανει ουτε την βαση στην εμφανιση... για αυτο κ δεν εχω παρει...
04 Μαρτίου, 2024
Εβαλα 10/10 για τη δυνατη φουλ συμμετοχη της στο δωματιο...εχω γραψει σε σχολια πως δεν ειναι μοντελε εμφανισης παρα μια γυναικα χυμωδης 45αρα με πλουσιο στηθος και πιασιματα, πιτσιρικα δεν ειναι..αλλα ουτε μπαζο ειναι!! Σε καποιους αρεσουν αυτες...ισως λογω ενθουσιασμου εβαλα δε ολες τις παραμετρους δεκαρια...οκκ...
review reaction 1 Johnstef
04 Μαρτίου, 2024
Κοιλιτσα ναι εχει...ακωλη δεν ειναι...πιασιματα εχει. Καποιοι γουσταρουν το επιπλεον στη γυναικα.
review reaction 1 Johnstef
04 Μαρτίου, 2024
Αν διάβαζες την ακριβώς προηγούμενη κριτική που έχω γράψει δεν θα το παθαινες αυτό..
review reaction 1 Meraklis_4
04 Μαρτίου, 2024
Επισης εγω μεταφερω την εμπειρια μου με τη Σελιν...οτι η τυπισσα στο δωματιο εμενα με εστειλε...ενταξει απο εμφανιση..οκ..μιλφ ειναι..κι εγω τις μοντελε προτιμω..και με τετοιες συνηθως περναω...ομως περασα καταπληκτικα! Αυτο μπορει ομως να μην ισχυει για τον καθενα..γουστα ειναι αυτα και χημεια...υποκειμενικα πραγματα ειναι! Και η εμπειρια κσι γνωμη του καθενος μαε ειναι διαφορετικη
review reaction 1 Johnstef
04 Μαρτίου, 2024
με το συμπαθειο αδερφέ. πήγες την είδες και σου φταίει άλλος που δεν έγραψε στην κριτική ότι μπορεί και να μην σου αρέσει????? Χμμμ;
review reaction 1 review reaction 3 Hase, koumanidas, Verdeladose και 1 ακόμα μέλος
05 Μαρτίου, 2024
Επισης..στο συνολο των "μασατζιδικων" ( με εξαιρεση μερικα π.χ nirvana-medusa-senuality spa) δε θα το λεγα πως η Celin δε παιρνει τη βαση..δε βρισκεις και ιδιαιτερα ωραιοτερες...ειδικα σε κατι μασατζιδικα του κεντρου...εδω στο διπλανο μαγαζι το...diamond spa...αποθεωνουν με κριτικες γυναικες λιγοτερο ωραιες απ τη συγκεκριμενη...
05 Μαρτίου, 2024
BUTT έγραψα μια ξεκάθαρη κριτική για αυτό που είδα χωρίς την ρόμπα. Δεν είπα να γράψουν αν μου αρέσει ή όχι. Απλά να είναι πιο αντικειμενικοί.
review reaction 1 Ntonpinelo
05 Μαρτίου, 2024
ΧΧΧ-Man : ....... Μπορει να ειναι καλη μεσα.... αλλα δεν πιανει ουτε την βαση στην εμφανιση... .......
Hase : ....... δε θα το λεγα πως η Celin δε παιρνει τη βαση.. .......

Στην εμφάνιση το αν πιάνει ή όχι την βάση, είναι ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ και άλλο είναι, το εμφάνιση 10.
Η απόσταση από το 5 μέχρι το 10, είναι τεράστια!
Φίλε Hase, δεν υπάρχει αμφισβήτηση στο ότι στις υπηρεσίες η κοπέλα μπορεί να αξίζει 10', όπως εσύ υποστηρίζεις, αλλά και αυτό είναι διαφορετικό θέμα, επειδή άλλο εμφάνιση και άλλο υπηρεσίες.
review reaction 1 Kavouras13, Hase
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2