Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
Η Πωλίνα από Τριγγέτα άκουσα πώς στην ουσία κάνει incall εκεί και διαλέγει πελάτες, αληθεύει;
νομίζω ότι αληθεύει. Και από δική μου προσωπική εμπειρία - στο Τριγγέτα βγαίνει στο σαλόνι και με το που τη βλέπω και κάνω να μπω δωμάτιο μου λέει "έχω πρόγραμμα μιας ώρας" - και από σχόλια άλλων που έχω διαβάσει. Οπότε φυσικά δεν ξαναμπήκα στον κόπο.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
351
Κριτικές
43
Like
1.742
Πόντοι
1.011
Τα στούντιο περνάνε κρίση,ειναι γεγονός και δεν ειναι μόνο αυτά!
Την Πάμελα την είχα σταμπάρει αλλά μυρίζομαι φόλα βλέποντας και τα γραφόμενα σου.
Αν κάποιος έχει εικόνα ας πει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είχε πριν τον covid τόσο Latin?
Οχι τοσες!
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
351
Κριτικές
43
Like
1.742
Πόντοι
1.011
νομίζω ότι αληθεύει. Και από δική μου προσωπική εμπειρία - στο Τριγγέτα βγαίνει στο σαλόνι και με το που τη βλέπω και κάνω να μπω δωμάτιο μου λέει "έχω πρόγραμμα μιας ώρας" - και από σχόλια άλλων που έχω διαβάσει. Οπότε φυσικά δεν ξαναμπήκα στον κόπο.
Αντε βρες την free αυτη..ειχα γραψει σχετικη κριτικη, καλα περασα.αλλα μου βγηκε η γλωσσα...στο βουνο για να καταφερω να περασω μαζιτης..περυσι αυτο..δε το ξανακανα ...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
Ψαχνω για τη πρώτη μου επαφή με στούντιο μπας και ξεπεράσω τον φόβο μου με την καποτα. Έπαιρνα μόνο τη πρώην μ ελεύθερα γτ όταν βάζω προφυλακτικό μου πέφτει.
το προφυλακτικό σε συνδυασμό με το (αναγκαίο κακό) λιπαντικό των κοριτσιών σου χαλάει την αίσθηση αντικειμενικά, σε σχέση με το να μπεις ελεύθερα σε κόλπο με φυσική λίπανση. Οπότε απλά πρέπει να το διαχειριστείς.
Αν έχεις άγχος είναι πολύ εύκολο να σε ρίξει. Μεγάλη σημασία έχει και πώς - και πόσο - θα σε ανάψει η κοπέλα στα προκαταρκτικά, όπως είπε κι ο άλλος συνάδελφος.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
Αντε βρες την free αυτη..ειχα γραψει σχετικη κριτικη, καλα περασα.αλλα μου βγηκε η γλωσσα...στο βουνο για να καταφερω να περασω μαζιτης..περυσι αυτο..δε το ξανακανα ...
ε μα συγγνώμη, δεν θα την παρακαλέσω και γονατιστός. Το ξέρω ότι αυτό που κάνουν δεν είναι εύκολο και τις σέβομαι γι' αυτό αλλά όχι και να φάω πόρτα. Αν ήμουν κωλόπαιδο στο δωμάτιο τότε ναι, να μου πει μην ξαναπατήσεις και θα έχει χίλια δίκια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
31
Like
6.308
Πόντοι
5.646
Πωλίνα κορμάρα! :kissass:
Την πρωτοείδα το 2019 και τελευταία το 2022, παραμένει σαν σύνολο το πιο τούμπανο κορμί που έχω κάνει σεξ, κωλάρα, ωραία βυζιά, τέλειες αναλογίες!
Τυχεροί όσοι την είδαν εποχές Athens Diva και αργότερα που το κορμί φύσαγε!
Διαστημικός κώλος λέμε.
Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει αλλά τουλάχιστον στο στούντιο κάνει κουμάντο στο μουνί της!
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
489
Κριτικές
22
Like
1.509
Πόντοι
1.071
Πωλίνα κορμάρα! :kissass:
Την πρωτοείδα το 2019 και τελευταία το 2022, παραμένει σαν σύνολο το πιο τούμπανο κορμί που έχω κάνει σεξ, κωλάρα, ωραία βυζιά, τέλειες αναλογίες!
Τυχεροί όσοι την είδαν εποχές Athens Diva και αργότερα που το κορμί φύσαγε!
Διαστημικός κώλος λέμε.
Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει αλλά τουλάχιστον στο στούντιο κάνει κουμάντο στο μουνί της!
ρε παιδιά επειδή έχω μπερδευτεί, για ποια Πωλίνα λέμε; Αυτή που δουλεύει πλέον και βριλησσού 46?
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
351
Κριτικές
43
Like
1.742
Πόντοι
1.011
Πωλίνα κορμάρα! :kissass:
Την πρωτοείδα το 2019 και τελευταία το 2022, παραμένει σαν σύνολο το πιο τούμπανο κορμί που έχω κάνει σεξ, κωλάρα, ωραία βυζιά, τέλειες αναλογίες!
Τυχεροί όσοι την είδαν εποχές Athens Diva και αργότερα που το κορμί φύσαγε!
Διαστημικός κώλος λέμε.
Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει αλλά τουλάχιστον στο στούντιο κάνει κουμάντο στο μουνί της!
Super γκομενα εννοειται!
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
351
Κριτικές
43
Like
1.742
Πόντοι
1.011
Super γκομενα εννοειται!
Γι αυτο στο βουνο εκατσα κ περιμενα στωικα...και η αναμονη στο ...λιοπυρι.. με καυσωνα περσι καλοκαιρι...τουλαχιστον με δικαιωσε με το αποτελεσμα..βαριομουν να παω κι αλλου βεβαια...(εκτος μαγαζιου μου παν να μη περιμενω μεσα...ημαρτον..)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom