Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Fever είναι ακόμα ανοικτό? Την θυμάστε εκείνη την ψώλα την Μαρίνα? Ρωσίδα τι στο διάολο ήταν? Για τον πούτσο εντελώς παρτάλι
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Τι μου θυμησατε... Αφου ειχε βαλει βυζια την Αλεξάνδρα πηγαινα και τη χαμουρευα στο αμαξι κατω απο το σπιτι της που εμενε με την αλλη τη μουναρα την Νικολ στο ρετζικι. Μονο μια φορα ομως μου εκατσε να την πηδηξω. Στην Αθηνα κατεβηκαν και δούλευαν σε στουντιο, μεχρι που γνώρισε εκεί ενα πελάτη φραγκατο και τον παντρεύτηκε. Ειχαμε βγει και για ποτο Αθήνα οταν κατεβηκα στο παλαιο φαληρο που έμενε, αλλα ισα ισα κατι ψιλοφιλια επεσαν.

Πως τα εφερε η ζωή παλι 10 χρονια μετα με γνωστη στριπερ της πολης παίζω μπαλιτσα
Στο Ρετζικι είχα πάει κι εγώ, πέρασα καλά τότε!
 

Tsitsos 35

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2020
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
200
Πόντοι
1
θα μας κανουν την χαρη να μας γαμησουν με ενα κατοσταρικο αν μας γουσταρουν ?αν δεν μας γουσταρουν θα μας παρουν το νεφρο ?
εκτος απο την ΠΑΟΛΑ τα ωραια κορίτσια που τα ειδες ? εκτος αν εισαι εργολαβος κ ασχολεισαι με μπαζα οποτε δικαιολογησαι
Όταν είχα ανεβάσει κριτική είχαν 3 καλά πουτανια μεσα τώρα σε τέτοια μαγαζιά δεν πας να γαμησεις να κανείς χαβαλε θες
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Όταν είχα ανεβάσει κριτική είχαν 3 καλά πουτανια μεσα τώρα σε τέτοια μαγαζιά δεν πας να γαμησεις να κανείς χαβαλε θες
1. απαντησα ακριβως πανω σε αυτο που ειπες ''ωραία κορίτσια και πολύ παθιασμένα αν σε γουστάρουν σε γαμανε για ένα κατοσταρικο ,,,,,,,,, '' πουθενα δεν αναφερεις χαβαλε
2. δεν ξερω ποτε πηγες ,ξερω ποτε εγραψες την κριτικη σου κ η απαντηση μου ειναι βαση αυτης της ημερομηνιας
3. αν μου απαντουσες εκεινες τις μερες (δηλαδη 1 χρονο πριν ) θα σου ελεγα κ ποιες δουλευαν τοτε ωστε να τεκμηριωσω την απαντηση μου .
4. το μαγαζι τοτε δεν ηταν value for money , κοπελα πηγε να την κερασει φιλος μονο ποτο κ δεν εκατσε για την καβατζα ζητησε νεφρο . Ξεχασε πριν 12 χρονια γαμιοτανε στην καβατζα στον ΤΟΞΟΤΗ με 60 ευρω κ καποιοι την γαμησαμε κ τζαμπα απεναντι στην αλανα πριν την παμε σπιτι στο σχολασμα ξημερωματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom