Νέα

ΜΠΛΕΞΙΜΟ με λαθος ατομο(γκομενα που υπο αλλες συνθηκες δεν θα δινατε σημασια!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ACHILEAS77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
λιγο μετα τα 40ς ενω εχω γνωρισει σχεδον και παντα θα λεω σχεδον καθε τυπο χαρακτηρα γκομενας το ιδιο και απο εμφανιση, τελικα η ηττα η το μπλεξιμο ηρθε απο εκει που δεν το περιμενα!!!--
Εξηγω υπο κανονικες συνθηκες την συγκεκριμενη αν την εβλεπα σε παρεα,σε μπαρ,στο μετρο,στο δρομο, ακομη και σε μπουεδελο του 20ρικου δεν θα περναγα &δεν θα εδινα σημασια.
Απο φατσα πολυ ομορφη απο υψος αστα....εκει που εχασα την μπαλα και το ξερω ειναι οτι καταφερε να μου περασει τα προβληματα της ΥΠΑΡΚΤΑ και τα ξερω 1000% και καπως,δηλαδη τι καπως σιγουρα η συμπονοια η συμπαθεια να γινει κατι πολυ πιο δυνατο, που αν π.χ τα ελεγα σε ενα φιλο μου δεν θα τα πιστευε αφου ξερει τι τυπος γυναικας μου αρεσει-
βασικα ουτε το ειχε σχεδιο, ουτε εγω απλα προεκυψε η κατασταση, το θεμα ειναι περα τα πολλα θεματα που εχει απο ατυχιες κτλ, δεν προσπαθει σχεδον για τιποτα θυμιζει αυτοκαταστοφικη τελειως γκομενα που τρεφεται απο αυτο.
θα πει καποιος παρε δρομο και ΤΡΕΧΑ...99999% αυτο θα εκανα καταφερε η μαλλον ετσι ηρθαν τα πραγματα να εχω ενοχες....
συν το πραγμα μπλεκεται ακομη πιο πολυ γιατι υπαρχει και 3 ατομο κ εχουν γινει ολα σκατα....
ΕΔΩ ΓΕΛΑΣΤΕ ...δεν την εχω γ@@@ει...βασικα δεν ηταν κ ειναι το 1 πραγμα που σκεφτηκα για την συγκεκριμενη παραδοξως ακομη και για μενα+το χρονο που εχω ασχοληθει..οχι γιατι δεν την γαμησα, αλλα γιατι και αυτο αν γινει θα γινουν πιο @@@ τα πραγματα απο πριν....-
οποτε θελω να κοψω σχεδον παντα εκει που την κανω μου δημιουργει τυψεις &ενοχες....δεν ξερω αν σας εχει συμβει ποτε κατι σχετικο, :think:....
το θεμα ειναι πως μπλεχτηκα ΕΞ ΑΡΧΗΣ σε κατι που σε 48ωρες δεν θαχα καν ασχοληθει, π.χ ΒΑΡΑΝΕ ΤΑ ΚΑΜΠΑΝΑΚΙΑ....ΚΟΨΕ ΦΥΓΕ ΤΡΕΧΑ...ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΣΕ!!!+ ΠΑΛΙ μην μετρατε το οτι δεν την εχω γ@@@σει δεν ειναι αυτος ο σκοπος ,ασε που πιστευω οτι και σε αυτο το κομματι θα ναι σκετη απογοητευση...
το θεμα ειναι με κραταει σαν 1 αλλλαγη χωρις να υπαρχει το 3 ατομο να παιζει μπαλα δηλαδη να εχει σχεση-
να ξεμπλεξω δεν ειναι ευκολο γιατι την βλεπω πολυ συχνα, να κοψω και να πω αυτα που σκεφτομαι παλι @@@ γιατι τωρα θα βγει να πει οτι τα λεω επειδη δεν μου κατσε(πραγμα που δεν την εχω στριμωξει)κ αυτο για διαφορους λογους να το πω γενικα το τελευταιο που σκεφτεται τωρα ειναι το γαμησι...ασχετα με οτι ΔΕΝ ειναι μπαζο..ισως να εχει να γαμηθει και χρονια-
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ σε ενα κειμενο οτι συμβαινει, αλλα ελπιζω η κεντρικη ιδεα να βγηκε...
πως γινεται να κολησεις με μια γκομενα που 99 στις 100 δεν θα την προσεχες καν σαν υπαρξη οχι λογο εμφανισης αλλα λογω μιζεριας(οχι οικονομικης)---
ΠΩΣ ΞΕΚΟΛΑΣ χωρις ενοχες αφου ηδη εχει καταφερει ενα ειδος εξαρτησης(1,2 φιλοι)συν εχεις ηδη βοηθησει αρκετα δεν λεω οικονομικα-χορηγια αν ηταν αυτο δεν θα υπηρχε και κολημα...
μια φαση σαν γονεα που βοηθα το αδυναμο παιδι ξανα&ξανα..με την διαφορα οτι δεν ειμαι ο γονεας..
πως γαμωτο μπηκα σε μια τετοια κατασταση..
και λυσεις να βγω with no regrets


 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Φίλε, είσαι για Σαββίδη κατ' ευθείαν.
 

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Φίλε, είσαι για Σαββίδη κατ' ευθείαν.
Έβγαλες αυτό το συμπέρασμα διότι διάβασες το κείμενο, έβγαλες νόημα, υπήρξε μια μορφή κρίσης, και ακολουθούσε και ανάλυση, για να φτάσεις και σε συμπέρασμα?
Εγώ ομολογώ δεν μπόρεσα  να προσπεράσω το πρώτο στάδιο. Την ανάγνωση Δηλαδή.
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
657
Κριτικές
1
Like
1.639
Πόντοι
206
να ξέρεις πως η πρώτη σκέψη ειναι και η σωστή.
δεν εισαι συναισθηματικά δεμένος και επομένως η σκεψη σου ειναι καθαρή, σωστή, λογική και ανεπηρέαστη. αν κάνεις κατι θα ειναι δική σου επιλογή αλλα το μυαλο σου και το υποσυνειδητο σου σου λένε ποιά ειναι η σωστή κίνηση.
το οτι σου δημιουργεί ενοχές ειναι ο τροπος για  να σε εχει απο κοντα. απλά φυγε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
το θεμα ειναι περα τα πολλα θεματα που εχει απο ατυχιες κτλ, δεν προσπαθει σχεδον για τιποτα θυμιζει αυτοκαταστοφικη τελειως γκομενα που τρεφεται απο αυτο.

Πες της αυτο (γυρω-γυρω αλλα με το point να ειναι ευδιακριτο) και ειτε θα βελτιωθει, ειτε θα το εκλαβει ως κακη κριτικη και θα σε κοψει η ιδια. Η πες της κατι σε στυλ οτι νιωθω οτι ειναι σα να εχεις παραιτηθει απ'τη ζωη και να την αντιλαμβανεσαι με μια παθητικοτητα ενω μπορεις να κανεις 1002 πραγματα - και αυτο με βαραινει και μενα που μου τα λες γιατι ειναι σα να βλεπω μια κακη κατασταση που δε μπορει να αλλαξει ενω υπαρχει η δυνατοτητα αλλαγης σε αρκετα πραγματα (δωστης και παραδειγματα).

Ή αραιωσε την επικοινωνια/συναντησεις σιγα-σιγα μεχρι απεξαρτησης (δικης σου/δικης της - δε ξερω).
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
Ωραία, αφού διώξαμε τον Σαβιδη στο άλλο νήμα κάτσε να σου κάνω μια ωραία ανάλυση εγώ.

Καταρχήν λες ψέμματα. Στην αρχή αναφέρεις ότι ούτε σε ντέλο του 20ευρου δε θα της έδινες σημασία και στο τέλος μας σπας τ @@ για το ότι δεν είναι μπάζο και ότι είναι μια χαρά όμορφη. Πρώτο φάουλ.

Μας λες ότι δε την γάμησες. Μας λες ότι δεν έχετε σχέση κανενός είδους αλλά έχεις πάθει κρίσεις πανικού πώς να την ξεφορτωθείς. Δεύτερο φάουλ.

Την περιγράφεις υποτιμητικά και μετά αναφέρεις ότι δε ξέρεις τι να κάνεις για να την απωθήσεις χωρίς να την πληγώσειις. Τρίτο φάουλ.

Η αλήθεια είναι ότι αν θέλεις να απωθήσεις κάποιον, το κάνεις με τον παλιό καλό σχολικό τρόπο, δηλαδή αποστασιοποιείσαι αργά και σταθερά. Αν δεν καταλαβαίνει, γίνεσαι πιο ξεκάθαρος, πάντα χωρίς να μιλήσεις ευθέως και χωρίς να καυγαδίσεις, με αλλά λόγια της μιλάς λιγότερο, κοιτάς αλλού κλπ.

Εσυ από τα λεγόμενα σου φαινεται ότι πρώτον έχεις να γαμησεις πιο πολύ απ’ ότι έχει να γαμηθει αυτή. Δεύτερον, την θεωρείς λίγη για σένα. Τρίτον δεν ξέρεις πολλά από σχέσεις γιατί τρελενεσαι για κάτι απλό. Τέταρτος είσαι νάρκισσος γιατί ενδιαφέρεσαι πιο πολύ για το ίματζ σου παρά γι’ αυτήν, ω ναι μη τυχόν και σε δουν να μιλάς μαζί της και πωπω τι κολιτσίδα. Χεσε μας ρε παίχτη...

Αν όντως έχει βαριά ψυχολογικά αυτό θα το καταλάβαινες από την αρχή. Αν ισχύει κάτι τέτοιο, κάνε ότι σου είπα πριν. Αν είναι η κοπέλα εντάξει, ρίξε τη σκατόφατσα σου λίγο πιο κάτω και δώστης μια ευκαιρία, πού ξέρεις μπορεί να αλλάξεις γνώμη. Πρόσεχε γιατί τώρα που την φτύνεις, μπορεί να γνωρίσει κανέναν της προκοπής και σε ένα χρόνο να τη δεις και να σου πέσουν τα σαγόνια.

Στο χέρι σου είναι.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.502
Κριτικές
56
Like
6.239
Πόντοι
3.556
Περιμενουμε Σαββιδη να παρει επισημη θεση επι του θεματος
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
Περιμενουμε Σαββιδη να παρει επισημη θεση επι του θεματος

Θα τα σαρώσει όλα αύριο. Απόψε έριξε μια παχιά, χτύπησε κάρτα και τον πήρε στα φτερά του ο Μορφέας. Ή απλά παίζει Fortnite.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Θα τα σαρώσει όλα αύριο. Απόψε έριξε μια παχιά, χτύπησε κάρτα και τον πήρε στα φτερά του ο Μορφέας. Ή απλά παίζει Fortnite.

Περιμενουμε Σαββιδη να παρει επισημη θεση επι του θεματος


Φίλε, είσαι για Σαββίδη κατ' ευθείαν.

Κάτι τέτοια βλέπω και σκεφτομαι να ανοίξω ψηφοφορία με τίτλο ''Εχεις δεχθεί πρόσκληση από τον Σαββίδη?''
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.480
Like
11.039
Πόντοι
3.556
Αρα θες να φυγεις και το προβλημα σου ειναι οι ενοχες. Επομενως αν την βοηθησεις αρκετα, μπορεις να φυγεις ευκολα με καθαρη συνειδηση. Μιας και ανοιξες το νημα, πες μας τι προβληματα αντιμετωπιζει η κοπελα, να ακουσεις καποιες συμβουλες που ισως βοηθησουν και τελικα και αυτη να βοηθηθει και εσυ να φυγεις ευκολα και με την ικανοποιηση οτι την βοηθησες.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος .    Ολοι να γαμισουν θελουν.
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Ωραία, αφού διώξαμε τον Σαβιδη στο άλλο νήμα κάτσε να σου κάνω μια ωραία ανάλυση εγώ.

Καταρχήν λες ψέμματα. Στην αρχή αναφέρεις ότι ούτε σε ντέλο του 20ευρου δε θα της έδινες σημασία και στο τέλος μας σπας τ @@ για το ότι δεν είναι μπάζο και ότι είναι μια χαρά όμορφη. Πρώτο φάουλ.

Μας λες ότι δε την γάμησες. Μας λες ότι δεν έχετε σχέση κανενός είδους αλλά έχεις πάθει κρίσεις πανικού πώς να την ξεφορτωθείς. Δεύτερο φάουλ.

Την περιγράφεις υποτιμητικά και μετά αναφέρεις ότι δε ξέρεις τι να κάνεις για να την απωθήσεις χωρίς να την πληγώσειις. Τρίτο φάουλ.

Η αλήθεια είναι ότι αν θέλεις να απωθήσεις κάποιον, το κάνεις με τον παλιό καλό σχολικό τρόπο, δηλαδή αποστασιοποιείσαι αργά και σταθερά. Αν δεν καταλαβαίνει, γίνεσαι πιο ξεκάθαρος, πάντα χωρίς να μιλήσεις ευθέως και χωρίς να καυγαδίσεις, με αλλά λόγια της μιλάς λιγότερο, κοιτάς αλλού κλπ.

Εσυ από τα λεγόμενα σου φαινεται ότι πρώτον έχεις να γαμησεις πιο πολύ απ’ ότι έχει να γαμηθει αυτή. Δεύτερον, την θεωρείς λίγη για σένα. Τρίτον δεν ξέρεις πολλά από σχέσεις γιατί τρελενεσαι για κάτι απλό. Τέταρτος είσαι νάρκισσος γιατί ενδιαφέρεσαι πιο πολύ για το ίματζ σου παρά γι’ αυτήν, ω ναι μη τυχόν και σε δουν να μιλάς μαζί της και πωπω τι κολιτσίδα. Χεσε μας ρε παίχτη...

Αν όντως έχει βαριά ψυχολογικά αυτό θα το καταλάβαινες από την αρχή. Αν ισχύει κάτι τέτοιο, κάνε ότι σου είπα πριν. Αν είναι η κοπέλα εντάξει, ρίξε τη σκατόφατσα σου λίγο πιο κάτω και δώστης μια ευκαιρία, πού ξέρεις μπορεί να αλλάξεις γνώμη. Πρόσεχε γιατί τώρα που την φτύνεις, μπορεί να γνωρίσει κανέναν της προκοπής και σε ένα χρόνο να τη δεις και να σου πέσουν τα σαγόνια.

Στο χέρι σου είναι.
....
Ακου φιλε δεν παρεξηγώ γιατί δεν ξέρεις και οσα εχω γράψει δεν επαρκουν..
Το ντεμο 20ευρου ηταν υπερβολή στο να δείξω οχι οτι γαμαω οτι κινείται αλλά απο θέμα γούστου απο θέμα τι μας αρεσει γενικά.
Τωρα αν εσυ γνώριζες μια που ειχε οικογένειακα προβλήματα ξυλοδαρμόους απο.προηγούμενες σχέσεις. .κ οτι τξς τρώνε στο σήμερα σαν κορόιδο τα λεφτά που βγάζει σου λεω τα πιο χαλαρά απο όλα αν εσυ της την έπεφτες σε αυτήν την ψυχολογική κατάσταση παω πάσο φίλε ειμαι βλακας ειμαι αγαμητος ότι θες.
Ευκαιρίες έδωσα. .πληθυντικό. .που ο μέσος όρος θα είχε λακισει με το καλημέρα.
Εχεις δίκιο γιατι σε 5 γραμμές νήματος άκρη φεν βγαίνει.
Δεν ειναι για τρελάδικο οκ..ουτε τίποτα τέτοιο μόρφωση έχει απλά ειναι βουρ αυτοκαταστροφικη χωρις να πίνει καπνιζει drugs κτλ...
Το θέμα ειναι και ισως δεν το έπιασες πως ξεκολλάς και εχεις την συνείδηση σου ήσυχη. .εδω σκεφτόμουν συχνά μην κανει κακό στον εαυτό της μιας κ εξω..
Και για αυτο την είχα απο κοντά το τελευταίο θα σκεφτόμουν να την γαμησω οκ??
Αυτο τυπε το εχω ξεπεράσει χρόνια τώρα αυτο ειναι για τα παιδάκια αριθμοι κτλ..
Η μαλάκια ειναι οτι εγω μπλεχτηκα και καλύτερα να μην ήξερα καν οπως δεν ξερω για άπειρες αλλες οι αλλους.
Αυτό που με τσάντισε ειναι οτι εχει μάθει να της φέρονται σαν σκουπίδι ενω δεν το αξιζει.
Μην μιλας για ευκαιρία αν δεν ξέρεις.
Εχω γνωρίσει οτι θες απο καταστάσεις. .
Οχι τα πάντα αλλα αρκετα.
Το ένστικτο και η λογική μου ειπε μία λέξη τρέχα. ...αλλά απλά δεν το έκανα ολ τωρα σου λύθηκε ενα μέρος.
Ακυρο κ παλι το παράδειγμα του μπουρδελου απλα μερικες φορες η υπερβολή οδηγεί σε λάθος παραδείγματα
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
....
Ακου φιλε δεν παρεξηγώ γιατί δεν ξέρεις και οσα εχω γράψει δεν επαρκουν..
Το ντεμο 20ευρου ηταν υπερβολή στο να δείξω οχι οτι γαμαω οτι κινείται αλλά απο θέμα γούστου απο θέμα τι μας αρεσει γενικά.
Τωρα αν εσυ γνώριζες μια που ειχε οικογένειακα προβλήματα ξυλοδαρμόους απο.προηγούμενες σχέσεις. .κ οτι τξς τρώνε στο σήμερα σαν κορόιδο τα λεφτά που βγάζει σου λεω τα πιο χαλαρά απο όλα αν εσυ της την έπεφτες σε αυτήν την ψυχολογική κατάσταση παω πάσο φίλε ειμαι βλακας ειμαι αγαμητος ότι θες.
Ευκαιρίες έδωσα. .πληθυντικό. .που ο μέσος όρος θα είχε λακισει με το καλημέρα.
Εχεις δίκιο γιατι σε 5 γραμμές νήματος άκρη φεν βγαίνει.
Δεν ειναι για τρελάδικο οκ..ουτε τίποτα τέτοιο μόρφωση έχει απλά ειναι βουρ αυτοκαταστροφικη χωρις να πίνει καπνιζει drugs κτλ...
Το θέμα ειναι και ισως δεν το έπιασες πως ξεκολλάς και εχεις την συνείδηση σου ήσυχη. .εδω σκεφτόμουν συχνά μην κανει κακό στον εαυτό της μιας κ εξω..
Και για αυτο την είχα απο κοντά το τελευταίο θα σκεφτόμουν να την γαμησω οκ??
Αυτο τυπε το εχω ξεπεράσει χρόνια τώρα αυτο ειναι για τα παιδάκια αριθμοι κτλ..
Η μαλάκια ειναι οτι εγω μπλεχτηκα και καλύτερα να μην ήξερα καν οπως δεν ξερω για άπειρες αλλες οι αλλους.
Αυτό που με τσάντισε ειναι οτι εχει μάθει να της φέρονται σαν σκουπίδι ενω δεν το αξιζει.
Μην μιλας για ευκαιρία αν δεν ξέρεις.
Εχω γνωρίσει οτι θες απο καταστάσεις. .περίπλοκες
Οχι τα πάντα αλλα αρκετα.
Το ένστικτο και η λογική μου ειπε μία λέξη τρέχα. ...αλλά απλά δεν το έκανα ισως τωρα σου λύθηκε ενα μέρος.
Ακυρο κ παλι το παράδειγμα του μπουρδελου απλα μερικες φορες η υπερβολή οδηγεί σε λάθος παραδείγματα
.....
Υποτίμηση δεν εχω λόγο να της ρίξω. .ακούγεται έτσι αλλα οι πράξεις επι μήνες ειναι οι αντίθετες οι δικές μου στο να την συνεφερω δεν ειμαι ούτε ο παπάς ούτε ο χαρι ποτερ τυπε ουτε το παιζω σωτήρας θα μπορούσα εξ αρχής να δειξω αδιαφορία.
Εδω άλλοι βοηθάνε χειρότερες καταστάσεις κ πιο δύσκολες.
Απλα κατάφερε συναισθήματικα να αισθάνομαι ενα είδος ευθύνης για αυτήν ειτε το δέχεσαι είτε λες οτι λέω μαλακιες.
Ενα άλλο  hint είχε κατάθλιψη  και με αυτα που ειχε περάσει  λογικο...
Το θεμα είναι για εμένα τώρα ότι  με τραβάει προς τα κάτω. ..και νομίζει ότι με εχει στο χέρι επειδη στάθηκα  σε αρκετα πράγματα. .και σε διαφορα δικα της λαθη δεν της κρατησα μουρη η κακια η πες το απλα δεν την σουταρα σαν παρέα. .
Δεν εχω επιλογή να την αποφυγω τουλάχιστον 3 φορες την εβδομάδα.
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
Οκ, επομένως μου λες ότι η τυπισσα είναι psycho για διάφορα που της έτυχαν και δεν υπάρχει περίπτωση να έχεις μια υγιή σχέση μαζί της αν το προχωρήσεις. Αν είναι έτσι τότε σταδιακά απομακρύνσου. Αν το κατάλαβες από την αρχή όπως λες, γιατί μπλέχτηκες; Και βασικά δεν έχω καταλάβει σε τι μπλέχτηκες, εγώ είδα ότι η κοπέλα απλά είναι φιλική μαζί σου και συ λανθασμένα συμπέρανες ότι σου κόλλησε και ότι θα σε καταστρέψει. Ειλικρινά πιο psycho φαίνεσαι εσυ παρά αυτή. Το ότι την προσβάλεις κιόλας στο αρχικό ποστ... χεσε με φίλε με τα συγνώμη. Το γραπτό σου δείχνει ξεκάθαρα κάποια πράγματα.
 

SOYLHS1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
213
Κριτικές
10
Like
273
Πόντοι
291
Λοιπόν ο μάγκας Εχει έλλειψη σεξουαλικης  συνεύρεσης Έτσι κι αλλιώς , με την πουτανα την καραντίνα άρχισε να κάθεται σπίτι μόνος του κ να κάνει κ σενάρια , άρχισε μέσα στα σενάρια μα σκσφτεται καμία χοντρούλα βρώμικη πατσαβούρα με καλο χαρακτήρα που έχει γκόμενο, το ποιο πιθανό είναι να δουλεύουν μαζί , αυτή η σκέψη γίνεται σχεδόν κάθε βράδυ πριν κοιμηθεί , σήμερα πάτησε  ένα τσιγάρο και του ήρθε στο μυαλό να γραψει κάτι και αυτός εδώ μέσα , κ άρχισε να γράφει το παραπάνω κείμενο ,
Κ τώρα θα σας πω πως το χειρότερο από όλα είναι πως καθόμαστε όλοι εμείς κ το διαβάζουμε κ προσπαθούμε να βγάλουμε άκρη ,,, τεσπα φίλε έχω μια συμβουλή την αλκή φορά που θα την στις βγάλε τον πουτσο σου απέξω κ πες της  νΑ στον κάνει καλά ,, κ μετά πες μας αν νοιωθεις τα ίδια
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Οκ, επομένως σεμου λες ότι η τυπισσα είναι psycho για διάφορα που της έτυχαν και δεν υπάρχει περίπτωση να έχεις μια υγιή σχέση μαζί της αν το προχωρήσεις. Αν είναι έτσι τότε σταδιακά απομακρύνσου. Αν το κατάλαβες από την αρχή όπως λες, γιατί μπλέχτηκες; Και βασικά δεν έχω καταλάβει σε τι μπλέχτηκες, εγώ είδα ότι η κοπέλα απλά είναι φιλική μαζί σου και συ λανθασμένα συμπέρανες ότι σου κόλλησε και ότι θα σε καταστρέψει. Ειλικρινά πιο psycho φαίνεσαι εσυ παρά αυτή. Το ότι την προσβάλεις κιόλας στο αρχικό ποστ... χεσε με φίλε με τα συγνώμη. Το γραπτό σου δείχνει ξεκάθαρα κάποια πράγματα.
Το μπλέξιμο έγινε από μια σειρά τυχαίων γεγονότων οκ..που οδήγησε εκει τυπε αν ημουν τύπος που ενεργουσε μόνο βάση της λογικής δεν θα έμπλεξα καν..οχι οτι εχω μπλέξει σε κατι φοβερό το θέμα είναι οτι φίλους δεν έχει πολλούς και το βασικότερο ενω ξέρω αρκετά νομιζω κρύβει αλλα τοσα χ 100..τα οποία δεν ρωτάω δεν πιέζω να μάθω γιατί θα στεναχωρηθω ο ίδιος.
Με μια λεξη δραμα στο οποίο ενα μέρος ειναι υπεύθυνη η ίδια και στο μεγαλυτερο μέρος άλλοι. ..
Και παλι δεν μπορείς να ξέρεις και δεν μπορώ σε 5 γραμμές να σου πω.
Αν ηταν θέμα να γαμησω η ναειχα όφελος η οτι αλλο θες θα ειχα λακισει μήνες πριν.
Δεν ειπα οτι θα με καταστρέψει δεν είναι πρεζόνι ουτε τζογαρει ομως τυπε αυτην την περίοδο εχω τα δικά μου βάρη. .
Δεν αντέχω αλλά επι μήνες καθε μερα σχεδόν οτι ήθελε ΔΕΝ ΛΈΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΆ ημουν εκει και παντα θα έβρισκα χρονο..
Το κόλλημα στο ξαναγράφω ειναι οτι αισθάνομαι ενα είδος ευθύνης δεν ειναι πιτσιρικά τυπε...η κατάφερε να το εχω αυτο δεν μπορώ να στο πω με 2 λέξεις.
Ουτε δειλία ειναι να λακισω..
Θα ρωτήσεις γιατί δεν λακισες πιο σύντομα νομίζω ειχε ανάγκη κάποιον κ μου το χει πει να την ανεβάσει. ..εχει καλη ψυχή με μια λεξη αν την καταλάβεις καλώς ειναι συμπαθέστατη την "αγαπας" μεψτην μία σαν άνθρωπο. Τεσπα μερσι για την αποψη σου ειπες την χρυση λεξη..
Υγιή σχέση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom