Νέα

ΜΠΛΕΞΙΜΟ με λαθος ατομο(γκομενα που υπο αλλες συνθηκες δεν θα δινατε σημασια!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ACHILEAS77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
το γαμησατε το θεμα και ευθηνη εχω και εγω γιατι δεν εξηγησα οπως πρεπει στο αρχικο ποστ.
μου ειχαν κατσει σκηνικα απο γκομενα να την εχουν παρατησει στα σκαλια της εκκλησιας,αλλη εβγαινε με παντρεμενο 5 χρονιακαι δεν ειχε ιδεα, αν κανω λιστα θα ναι 2 σελιδες...τετοια περιπτωση γκομενας να της τρωνε τα λεφτα να την εκβιαζουν ψυχολογικα, να εχει φαει ξυλο κ ποσα ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ...δεν μου χε τυχει ποτε μπηκα να παρω καποια γνωμη τροφη για σκεψη κ το γαμησατε το θεμα...
σεπτεβρη βγαινει η μεταθεση μου παλι  εξω οποτε στα @@@@ μου-
ολα τα συνδιαζεται με το γαμησι, η με την αποδοχη και απορριψη...ο αλλος ο μαλακας λεει καραντινα πουτανες χοντρη...αντε βγαλε ακρη, 2,3 ατομα απαντησαν και αυτο αρκει-
 

キング

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
667
Like
2.930
Πόντοι
446
Aλλά κι εσύ από ότι βλέπω,θες να πας στο Χίλτον

περιμενω πρωτα το π.μ. προσκλησης για βουβουζελοποτο  :grin:

jEb68wB.png

 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Λοιπόν ο μάγκας Εχει έλλειψη σεξουαλικης  συνεύρεσης Έτσι κι αλλιώς , με την πουτανα την καραντίνα άρχισε να κάθεται σπίτι μόνος του κ να κάνει κ σενάρια , άρχισε μέσα στα σενάρια μα σκσφτεται καμία χοντρούλα βρώμικη πατσαβούρα με καλο χαρακτήρα που έχει γκόμενο, το ποιο πιθανό είναι να δουλεύουν μαζί , αυτή η σκέψη γίνεται σχεδόν κάθε βράδυ πριν κοιμηθεί , σήμερα πάτησε   ένα τσιγάρο και του ήρθε στο μυαλό να γραψει κάτι και αυτός εδώ μέσα , κ άρχισε να γράφει το παραπάνω κείμενο ,
Κ τώρα θα σας πω πως το χειρότερο από όλα είναι πως καθόμαστε όλοι εμείς κ το διαβάζουμε κ προσπαθούμε να βγάλουμε άκρη ,,, τεσπα φίλε έχω μια συμβουλή την αλκή φορά που θα την στις βγάλε τον πουτσο σου απέξω κ πες της  νΑ στον κάνει καλά ,, κ μετά πες μας αν νοιωθεις τα ίδια
---
μαλακα αντισιπτικο στο πουλι οταν την παιζεις και βαλε και μασκα μπορει τα φλοκια να σου σκασουν στην μαπα....
εχεις κ τον bon jovi avatar βλακα
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.327
Πόντοι
2.356
Premier League για πλάκα!
Αλλοι σκωτονονται εδω κι εμεις κανουμε την πλακα μας!!!Παω για υπνο φιλε,εχω να σηκωθω νωρις αυριο να παρω πρωινο στο λομπι του Χιλτον παρεα με τον ακατανομαστο!!!!
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
595
Like
489
Πόντοι
26
Γιατί δεν της προσφέρεις συνεδρίες σε έναν ειδικό ? Και η κοπέλα θα βοηθηθεί και τα χρήματα σου θα πιάσουν τόπο σε σχέση με το να την στηρίζεις επειδή της τα τρώνε άλλοι.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αλλοι σκωτονονται εδω κι εμεις κανουμε την πλακα μας!!!Παω για υπνο φιλε,εχω να σηκωθω νωρις αυριο να παρω πρωινο στο λομπι του Χιλτον παρεα με τον ακατανομαστο!!!!

:hi:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Μήπως το παλικάρι, ο ήρωας του Τρωικού πολέμου να μας ξαναγράψει με 10 σειρές το πολύ το πρόβλημα του, δηλαδή περιγραφή γυναίκας, σχέσης του με αυτήν και ποιό είναι το πρόβλημα. 10 σειρές.

ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Γιατί δεν της προσφέρεις συνεδρίες σε έναν ειδικό ? Και η κοπέλα θα βοηθηθεί και τα χρήματα σου θα πιάσουν τόπο σε σχέση με το να την στηρίζεις επειδή της τα τρώνε άλλοι.
---
η ειρωνεια ειναι οτι η ιδια ειναι αυτο που αναφερεις,τωρα πως οι γυναικες ψυχολογοι ειναι αστα κλαφτα και μιλαω για 5 στις 5 περιπτωσεις που εχω εμπειρια-
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
---
η ειρωνεια ειναι οτι η ιδια ειναι αυτο που αναφερεις,τωρα πως οι γυναικες ψυχολογοι ειναι αστα κλαφτα και μιλαω για 5 στις 5 περιπτωσεις που εχω εμπειρια-

Αχιλλέα κανόνισε να μας βγεις εμπειρογνώμονας και συ είχαμε τον γιο του Ιβάν θα έχουμε και σένα τώρα;

Αν όντως το θέμα είναι αληθινό, άσε την κοπέλα ήσυχη. Είναι προφανές ότι δεν είσαι σε θέση - ψυχολογικά - να της προσφέρεις κάτι που θα την βοηθήσει. Οι ενοχές σου είναι αβάσιμες, δεν έκανες τίποτα που βα την επηρεάζει θετικά ή αρνητικά. Από τα λεγόμενα σου η κοπέλα φαινεται πως κρατάει μια φιλική στάση απέναντι σου, ή κάνε το ίδιο ή απλά μην ασχολείσαι. Είναι και ψυχολόγος, μάλιστα.
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
595
Like
489
Πόντοι
26
---
η ειρωνεια ειναι οτι η ιδια ειναι αυτο που αναφερεις,τωρα πως οι γυναικες ψυχολογοι ειναι αστα κλαφτα και μιλαω για 5 στις 5 περιπτωσεις που εχω εμπειρια-

Καλό να ενδιαφέρεσαι για την κοπέλα, όμως καλό είναι να ενδιαφερθείς πρώτα για τον εαυτό σου.
Όποτε χρειάστηκα συμβουλή άλλου για θέματα που αφορούσαν τη σχέση μου με ανθρώπους, η σωστή απόφαση ήταν μια : απομακρύνσου.
Αν ένιωθες ότι είναι σωστό να συνεχιστεί η κατάσταση, δε θα έγραφες εδώ.
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Αχιλλέα κανόνισε να μας βγεις εμπειρογνώμονας και συ είχαμε τον γιο του Ιβάν θα έχουμε και σένα τώρα;

Αν όντως το θέμα είναι αληθινό, άσε την κοπέλα ήσυχη. Είναι προφανές ότι δεν είσαι σε θέση - ψυχολογικά - να της προσφέρεις κάτι που θα την βοηθήσει. Οι ενοχές σου είναι αβάσιμες, δεν έκανες τίποτα που βα την επηρεάζει θετικά ή αρνητικά. Από τα λεγόμενα σου η κοπέλα φαινεται πως κρατάει μια φιλική στάση απέναντι σου, ή κάνε το ίδιο ή απλά μην ασχολείσαι. Είναι και ψυχολόγος, μάλιστα.
---
ΤΟ πρωτο εχει ηδη γινει σε ενα βαθμο, ψιλο εκοψα,οχι ομως οριστικα καθε φορα που την κανω θα βρει μια αφορμη να με κανει να επιστρεψω, αυτο που αλλαξε καπως και φωτιστικα ειναι οτι παντα εγω πρεπει να βρω χρονο, λυση κτλ....μονοδιαστατη κατασταση δεν το λεω εκμεταλευση γιατι ουτε ταξιτζης εχω γινει ουτε λεφτα ουτε τιποτα υλικο,απλα βαρεθηκα να την βλεπω στασιμη και να κανει τα ιδια λαθη με την εξυπναδα που εχει και την μορφωση που κατεχει,σεπτεβρη θα βγει η μεταθεση μου κ θα ησυχασω ομως αν θες το πιστευεις παντα σκεφτομαι μην κανει καμια βλακεια...αυτα το θεμα ειναι αληθινο αλλα το εγραψα εξ αρχης λαθος-
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Καλό να ενδιαφέρεσαι για την κοπέλα, όμως καλό είναι να ενδιαφερθείς πρώτα για τον εαυτό σου.
Όποτε χρειάστηκα συμβουλή άλλου για θέματα που αφορούσαν τη σχέση μου με ανθρώπους, η σωστή απόφαση ήταν μια : απομακρύνσου.
Αν ένιωθες ότι είναι σωστό να συνεχιστεί η κατάσταση, δε θα έγραφες εδώ.
---
δεν ειναι θεμα σωστο η λαθος μερικα πραγματα δεν ειναι ασπρο-μαυρο...μονα-ζυγα.
αν εγινε ενα λαθος ηταν που μπλεχτηκα ενω ηξερα που "παω" η αγνοια ειναι ευτυχια τελικα.
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
Νταξ γαμησε το, ερωτευτηκες και είσαι σε άρνηση, ζηλεύεις το τρίτο πρόσωπο και πας τώρα να ρίξεις τις ευθύνες σε εκείνη ότι και καλά εκείνη με τη στάση της σου κολλάει και δε σου ξεκαθαρίζει τι θέλει άρα είναι τρελή και κοπανάς από πάνω και το ιστορικό της. Μας λες ότι ενδιαφέρεσαι και κρίνεις τις κινήσεις της, αυτό υποδηλώνει κόλλημα μεγάλο και άλλα.

Ρε σεις, δε θα βρείτε καλύτερο ψυχολόγο από μένα.

Αχιλλέα, απομακρυνσου. Πάρε τηλέφωνο δυο Ρωσίδες, πάνε ξεκαβλωσε, βγες πιες ένα καφέ και άραξε. Αν η κοπέλα είναι του εργασιακού περιβάλλοντος, μην τα σκατώσεις.
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Νταξ γαμησε το, ερωτευτηκες και είσαι σε άρνηση, ζηλεύεις το τρίτο πρόσωπο και πας τώρα να ρίξεις τις ευθύνες σε εκείνη ότι και καλά εκείνη με τη στάση της σου κολλάει και δε σου ξεκαθαρίζει τι θέλει άρα είναι τρελή και κοπανάς από πάνω και το ιστορικό της. Μας λες ότι ενδιαφέρεσαι και κρίνεις τις κινήσεις της, αυτό υποδηλώνει κόλλημα μεγάλο και άλλα.

Ρε σεις, δε θα βρείτε καλύτερο ψυχολόγο από μένα.

Αχιλλέα, απομακρυνσου. Πάρε τηλέφωνο δυο Ρωσίδες, πάνε ξεκαβλωσε, βγες πιες ένα καφέ και άραξε. Αν η κοπέλα είναι του εργασιακού περιβάλλοντος, μην τα σκατώσεις.
--
ΑΚΟΥ τυπε μερικα ειναι σωστα, δεν ριχνω καμια ευθηνη σε κανεναν γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει απο κανεναν.
το ιστορικο το αναφερω για τον λογο οτι το 95% απο εδω μεσα δεν θα εμπλεκαν εξ αρχης περα απο το να μαθουν τα βασικα(τα οποια δεν τα ρωτησα καν)....
ρε φιλε θα ησουν καψουρης που λες με ενα ατομο που ποτε δεν βγαινει εξω ουτε για καφε? δεν εχει ενα χομπι, δεν εχει φιλους και οσους ειχε την ειχαν στην εκμεταλευση?
αν παμε στην προσωπικη φροντιδα αστο, και μιλαω για τα πολυ βασικα.
τι να ζηλεψω ρε τυπε ενα τυπο που την εκβιαζει ψυχολογικα οταν την εχει αναγκη και της τρωει λεφτα που δεν της περισευουν? ο οποιος δεν της τον εχει σφυριξει...βλεπεις δεν ξερεις 100% κ πως να ξερεις σε 2 ποστ!
εγινε ενα γαιτανκι αυτη π.χ νιωθει οτι αν τον αφησει αβοηθητο θα παει στην κολαση λεμε τωρα...
και μιλαμε για τυπο που την εφτυσε κανονικα...στο παρελθον.
τωρα τι,πως γιατι στα @@@ μου, τυπε...στον καθενα λες ΟΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΝΤΕΧΕΙ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΘΙΑ ΕΙΣΑΙ ΘΥΜΑ?
οπως ηταν σχεδον ολη της την ζωη απο σχεσεις ξυλοδαρμους,κ αρκετα αλλα...
εκτος αν παιζει θεατρο το οποιο δεν πιστευω γιατι εχω δει καταστασεις.
για μεγαλο διαστημα νομιζα θα κανει βλακεια πραγμα που δεν εγινε, αλλα σε μια κουβεντα μου πε οτι το εχει σκεφτει...
το κολημα πως προεκυψε τυπε ολα εχουν εξηγηση, πολλα κοινα σημεια σε λιγο χρονικο διαστημα...
απωλεια γονεα κ πολλα αλλα..+υποσυνειδητα καλυψε ενα κενο(σε ενδιαφερον) απο ατομο που λειπει τωρα μακρια απο εμενα δεν μιλω για γονεις-
τωρα ισως εχεις μια καλυτερη αποψη, φυσικα και δεν θα κανω μαλακια τυπε, τι με περασες σαλιαρη η κομπλεξικο.
απ΄λα την βλεπω 3 φορες την εβδομαδα και καπως ειναι προβλημα, το θεμα ειναι οτι εχει πολυ θαρρος μαζι μου και δυσκολα ΤΩΡΑ ΚΟΒΕΤΑΙ.
ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ σταδιακα και με τροπο,π.χ αν μου φορτωθει σπιτι(βολτα-καφε οτιδηποτε) δεν μπορω παντα να λεω οχι -
δεν τα εχω καθολου μαζι της...τα εχω με εμενα που δεν χρειαζονταν να την γνωρισω καλυτερα περα απο τα τυπικα....ουτε με τον τυπο αυτος την εχει χορηγο(ο χρονος θα δειξει)...αν την ξανα κλασει πραγμα που δεν με νοιαζει πραγματικα----
ουτε θελω να γινει γιατι αν γινει συντομα θα φορτωθω κ αυτην την κλαψα..αντιθετα αν πανε καλα ειναι η καλυτερη λυση...
για να σου λυθει η απορια...αν την νοιαζομαι ναι φυσικα, αν θελω ναναι καλα φυσικα...αν μου αρεσει δεν ειναι ο τυπος μου ομως δεν μου ειναι αδιαφορη-σαν γυναικα.
αν θελω να την πατησει φυσικα και οχι, να στο πω με δυο λογια ας ειναι ο.κ και ας ειναι οπου ναναι-
επειδη χαζη δεν ειναι στην ψυχολογια και στην ανθρωπινη συμπεριφορα(τωρα πως τα κανε πουτανα στην ζωη της μυστηριο)...εχει καταφερει να αισθανομαι τυψεις αν δεν την βοηθησω σε κατι, σου ξαναγραφω οχι υλικο,και επειδη δεν ειμαι χτεσινος με βλεπει σαν 1 αλλαγη απο τον παγκο...
ειτε το πιστευεις ειτε οχι χωρις να ειναι θεμα εγωισμου εγω η παιζω 11η ειμαι στην εξεδρα μεση λυση ποτε δεν εψαχνα.
εσυ πηρες οτι την θαβω για να δικαιολογησω μελλοντικη απορριψη δεν ειναι εκει το θεμα,
το θεμα ειναι οπως και ο τιτλος πως εμπλεξα σε μια κατασταση που εξ αρχης ΦΩΝΑΖΕ ΤΡΕΧΑ.-

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
---
ΤΟ πρωτο εχει ηδη γινει σε ενα βαθμο, ψιλο εκοψα,οχι ομως οριστικα καθε φορα που την κανω θα βρει μια αφορμη να με κανει να επιστρεψω, αυτο που αλλαξε καπως και φωτιστικα ειναι οτι παντα εγω πρεπει να βρω χρονο, λυση κτλ....μονοδιαστατη κατασταση δεν το λεω εκμεταλευση γιατι ουτε ταξιτζης εχω γινει ουτε λεφτα ουτε τιποτα υλικο,απλα βαρεθηκα να την βλεπω στασιμη και να κανει τα ιδια λαθη με την εξυπναδα που εχει και την μορφωση που κατεχει,σεπτεβρη θα βγει η μεταθεση μου κ θα ησυχασω ομως αν θες το πιστευεις παντα σκεφτομαι μην κανει καμια βλακεια...αυτα το θεμα ειναι αληθινο αλλα το εγραψα εξ αρχης λαθος-

Υπομονη μεχρι το Σεπτεμβρη να παρεις τη μεταθεση τοτε... μιλα της οσο μπορεις μπας και καταλαβει τα λαθη που εχει η νοοτροπια της, εστω και αν γινεσαι κουραστικος. Εμεις ανεξοδα μπορει να λεμε "απομακρυνσου" αλλα αμα οι φοβοι σου ισχυουν και αυτη αυτοκτονησει τοτε εχει παρει η μπαλα 2 ατομα (εναν στον ταφο, εναν με τυψεις για ολη του τη ζωη επειδη ακουσε 10 μαλακες στο bourdela).

Αν θες να τη βοηθησεις στο θεμα της καταθλιψης υπαρχουν 2 πραγματα, περα απο ειδικο (που μπορει να μη θελει να παει επειδη ειναι και η ιδια), τα οποια μπορει να της κανουν καλο. Το ενα ειναι η θαλασσα και ο ηλιος και το αλλο ειναι το ανθρωπινο αγγιμα. Κατευθυνε τη προς τον ηλιο, τη φυση, τη θαλασσα και κανα μασαζ. Ακουγονται "λιγα" αλλα ο νους κανει μικρα reset με αυτα και ψιλοστρωνει.
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Νταξ γαμησε το, ερωτευτηκες και είσαι σε άρνηση, ζηλεύεις το τρίτο πρόσωπο και πας τώρα να ρίξεις τις ευθύνες σε εκείνη ότι και καλά εκείνη με τη στάση της σου κολλάει και δε σου ξεκαθαρίζει τι θέλει άρα είναι τρελή και κοπανάς από πάνω και το ιστορικό της. Μας λες ότι ενδιαφέρεσαι και κρίνεις τις κινήσεις της, αυτό υποδηλώνει κόλλημα μεγάλο και άλλα.

Ρε σεις, δε θα βρείτε καλύτερο ψυχολόγο από μένα.

Αχιλλέα, απομακρυνσου. Πάρε τηλέφωνο δυο Ρωσίδες, πάνε ξεκαβλωσε, βγες πιες ένα καφέ και άραξε. Αν η κοπέλα είναι του εργασιακού περιβάλλοντος, μην τα σκατώσεις.
ΕΚΤΙΜΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ...δεν κρινω τιποτα...γιατι αν εκρινα θα της το ελεγα στα μουτρα οτι ειναι ενα ΜΟΝΙΜΟ ΘΥΜΑ...
σου ειπα στον καθενα λεμε οση αληθεια αντεχει, αν μεσα της το ξερει δικο της προβλημα.
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Υπομονη μεχρι το Σεπτεμβρη να παρεις τη μεταθεση τοτε... μιλα της οσο μπορεις μπας και καταλαβει τα λαθη που εχει η νοοτροπια της, εστω και αν γινεσαι κουραστικος. Εμεις ανεξοδα μπορει να λεμε "απομακρυνσου" αλλα αμα οι φοβοι σου ισχυουν και αυτη αυτοκτονησει τοτε εχει παρει η μπαλα 2 ατομα (εναν στον ταφο, εναν με τυψεις για ολη του τη ζωη επειδη ακουσε 10 μαλακες στο bourdela).

Αν θες να τη βοηθησεις στο θεμα της καταθλιψης υπαρχουν 2 πραγματα, περα απο ειδικο (που μπορει να μη θελει να παει επειδη ειναι και η ιδια), τα οποια μπορει να της κανουν καλο. Το ενα ειναι η θαλασσα και ο ηλιος και το αλλο ειναι το ανθρωπινο αγγιμα. Κατευθυνε τη προς τον ηλιο, τη φυση, τη θαλασσα και κανα μασαζ. Ακουγονται "λιγα" αλλα ο νους κανει μικρα reset με αυτα και ψιλοστρωνει.
--
για να φουνταρει νομιζω δεν το εχει, ασχετα τι συμβαινει, τυψεις τωρα δεν εχω πολλες την στηριξα παντα εβρισκα χρονο και τα παραταγα ολα βασικα ειχα και τον χρονο εξ αρχης...
το ατομο δεν βγαινει εκτος αν ειναι αναγκη,δουλεια σπιτι,κτλ....
manipulation ισως ειναι κ ετσι,βρηκε ενα μαλακα εμενα δηλαδη και οποτε θελει start up  παταει το κουμπι...
θα ηταν πολυ ευκολο και δωρο θεου αν ζηταγε λεφτα,μπουζουκια εξοδους εκει θα εκοβα ευκολα.γιατι φως φαναρι-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom