Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 29 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 71740
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επιλογη της ειχε περασει και το παρελθον στο μυαλο μου, καποια στιγμη απλα δεν την βρηκα διαθεσιμη αλλα η τυχη ηταν με το μερος μου αυτη τη φορα. Ειναι ενα ομορφο γκομενακι με ασιατικα χαρακτηριστικα και λιγο πιο ομορφο σωμα. Οι φωτογραφιες απεχουν ελαχιστα, θα εχετε μια καλη γευση πριν πατε.
Ηταν ωραιος χαρακτηρας, τοσο ευχαριστη οσο και προθυμη με το μυαλο της στο να μην χαθει ουτε λεπτο στο ραντεβου. Τα αγγλικα της ηταν καλα και μεσα σε λιγα λεπτα ειχε σπασει ο παγος. Ανταλλαξαμε φιλια στο στομα, ενεργοποιηθηκε και αρχισε τα προκαταρκτικα στο σωμα οπου ειδικα στην πιπα τα πηγε πολυ καλα. Δεχτηκε γλειψιμο στις ρογες και στο μουνι οπου επισης δεχτηκε και ενα δαχτυλο.
Ολα πηγαν ωραια, οπως το περιμενα και ειχα δυνατες καυλες. Ακολουθησε την εντολη μου να με καβαλησει και προσεφερε ωραιο θεαμα με το σωμα της αλλα και με το προσωπο της. Αναμφιβολα το ζουσε αλλα και το απολαμβανε το σεξ. Η αισθηση υπερ ικανοποιητικη και μεσα σε δεκα λεπτα το πολυ ειχα χυσει.
Μου ηταν ηδη απαραιτητος ο δευτερος γυρος και τον καναμε σχεδον εξ ολοκληρου στην αγαπημενη μου σταση το πισωκολλητο. Εκτος της καλης συμμετοχης εχει και πολυ ωραιο πατο να κοιτας. Απο αντοχες, ανετα την γαμας και γουσταρει να ανεβαζεις τον ρυθμο καπου καπου.
Συνολικα ηταν ενα καλο ραντεβου σε πολυ λογικη τιμη για την εποχη μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 18, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
934
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, mancunian1986, Score73 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2024
Να ρωτήσω κάτι; Γιατί η κριτική είναι σαν να βγήκε από Google translate?
review reaction 3 Bartender 74, hornyasfuck
22 Απριλίου, 2024
@Bleach Ἰδέα σου, φίλε μουΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
26 Απριλίου, 2024
Γιατι μεγαλε, βρηκες καποιο μεταφραστικο λαθος; Εγω παντος στα ελληνικα την εγραψα....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3