Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

giodion7979

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει η Νίνα. Η πούτσα της είναι πολύ χοντρή και τεράστια
ποια ειναι ρε τυπε η νινα, γιατι γυρναω πισω στο νημα και δεν τη βρισκω. μηπως εννοεις την νικολ με τις χειλαρες η μηπως την σαμπρινα που καθεται μεσα σε ενα ασημι αμαξι?
 

kinkysylfio

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
768
Like
634
Πόντοι
86
Έχεις δίκιο φίλε, συγγνώμη. Την Νικόλ εννοώ
 

giodion7979

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
και ειναι δυνατη στο σφυροκοπημα η διεκπεραιωτικη? σε ρωταω γιατι σκεφτομαι κι εγω να την παρω, αλλα εχει κατι αγριο πανω της που με μπλοκαρει
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
541
Πόντοι
81
Παλιότερα ηταν παρά πολύ δυνατή και επιμονή στα όρια του αυταρχικού. Πραγματικά πολύ δυνατή στο ενεργητικό. Πρόσφατα που τη μάζεψα, έχει βάλει κιλα(οκ), αλλά αδυνατούσε να καβλωσει για αρκετή ώρα και τελειώσαμε εντελώς διεκπεραιωτικά
 

velvetGreek76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Το φώτοσοπ, του φώτοσοπ, ω φώτοσοπ μου φαίνεται...

Μεγάλη θα είναι, δε λέω, αλλά το παράκανε κάπου, ιδίως εκεί που την έχει προφίλ.

δε νομίζω ότι το έχει παρακάνει, τσέκαρε βίντεο

Carol Delavega - Model page - XVIDEOS.COM
 

velvetGreek76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Μπήκα προχθές σ ένα ταρίφα και όπως τ πήγε η κουβέντα Μ είπε ότι παίρνουν πολλά τραβελια ταξί και έχει κ τα τυχερά του..Λέτε να ισχύει η Πάπα έλεγε..;Γτ γενικά οι ταρίφες είναι μόνο λόγια
όλοι οι ταρίφες γαμάνε αβέρτα κουβέρτα, δε μου έχει τύχει ποτέ ταρίφας που να μη μου πει ότι τα βράδια ειδικά μετά από έξοδο, κυριολεκτικά τους τη πέφτουν οι γυναίκες. ένα φίλο που είχα & γάμαγε τα καλύτερα, ποτέ δεν έκανε συζήτηση επί του θέματος. οπότε δε πιστεύω κανέναν όταν αρχίσει & το διαφημίζει.
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
220
Κριτικές
4
Like
501
Πόντοι
21
όλοι οι ταρίφες γαμάνε αβέρτα κουβέρτα, δε μου έχει τύχει ποτέ ταρίφας που να μη μου πει ότι τα βράδια ειδικά μετά από έξοδο, κυριολεκτικά τους τη πέφτουν οι γυναίκες. ένα φίλο που είχα & γάμαγε τα καλύτερα, ποτέ δεν έκανε συζήτηση επί του θέματος. οπότε δε πιστεύω κανέναν όταν αρχίσει & το διαφημίζει.
Αυτοί τα ξέρουν όλα...δεν θα ήξεραν πως να γαμανε αβέρτα κουβέρτα στο ταξί...???
Αλίμονο...!!!
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
220
Κριτικές
4
Like
501
Πόντοι
21
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.625
Κριτικές
29
Like
7.111
Πόντοι
3.886

sex for ever

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
25
Like
26
Πόντοι
0
Mυστες ψαχνω τρανς που να γουσταρει να χυνει και να χυνει ποσοτητα,για να μου γεμισει το στομα.Το κατερινακι απο πιπινου 54 ναι μεν χυνει αλλα οχι ποσοτητα.Ξερετς καμια περιπτωση?Δε με νοιαζει αν ειναι μπουρδελο η freelancer
αδερφέ αν βρεις κάποια στείλε μου μήνυμα pls
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom