Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 4 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 12015
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Agatha από Βραζιλία ορμώμενη κοπέλα. Μόλις είδα την κριτική του @kamikaze73 ψήθηκα. Συννενόηση εύκολη και άμεση με το γραφείο. Βρήκα διαθεσιμότητα και κενό στο πρόγραμμα μου και έκλεισα με την μία. Πανέμορφη, σώμα στεγνό και γυμνασμένο. Πιστεύω ότι είναι πιο κοντά στο 170 παρά 175εκ. Ξεκινήσαμε κάπως διεκπαιρεωτικά αλλά στη πορεία το βρήκαμε. Κινηθήκαμε κυρίως σε  gfe ρυθμούς. Στην αρχή τα φιλιά ήταν διστακτικά αλλά στον δεύτερο γύρο αφέθηκε. Πολύ ωραία αισθησιακή πίπα. Λίγο τζελ αλλά ήταν ήδη υγρή και πηδηχτήκαμε σε διάφορες στάσεις. Συνήθως προτιμώ να έρχεται σε δικό μου δωμάτιο αλλά πήγα εγώ λόγω έλλειψης χρόνου. Πιστεύω ότι άμα λυθεί είναι πύραυλος. Το σώμα της έχει σοκολατί χρώμα και πολύ ωραία επιδερμίδα, φοβερός κώλος και ωραία στησίματα. Δεύτερος γύρος ξεκίνησε με δική της πρωτοβουλία. Θα την ξαναέβλεπα με χαρά και θα ήθελα να ήμουν πιο ξεκούραστος και για περισσότερη ώρα. Συννενόηση μια χαρά με αγγλικά, ιταλικά και λίγες λέξεις που γνωρίζω στα βραζιλιάνικα. Από μένα είναι ναι, καλή συνέχεια μύστες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Katz
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
3.216
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Kontopodis, koinos_thnitos και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2024
γλειφομουνι γουσταρει?
review reaction 1 Katz
26 Απριλίου, 2024
@Tomcruise: ναι πολύ της άρεσε και έχει ωραίο μουνακι όπου το ροζ κάνει καυλα αντίθεση με το σοκολατί της χρώμα.
review reaction 1 maradona7
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2