Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 140900
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινή επίσκεψη στο κατάστημα. Στην πόρτα η κυρία Βίκυ πολύ ευγενική οικοδέσποινα με οδήγησε στο δωμάτιο.ωραιος χώρος περιποιημένος με ντουζιέρα στα δωμάτια και μεγάλα ξύλινα κρεβάτια μασάζ. η κυρία Βίκυ μου παρουσίασε τρεις μελαχρινές νεαρές κοπέλες. Την Σοφή την Μπέλα και την Καρολίνα. Όλες συμπαρουσιαστής όμορφες δροσερές. Δύσκολη επιλογή αλλά τελικά επέλεξα Καρολίνα Βραζιλιάνα με πολύ ωραίο στρογγυλό κωλο και βυζάρες. Στήθη πλαστικά αλλα πολύ καλά στην όψη και την υφή . Όμορφο πρόσωπο μακρια ίσια μαλλιά μαύρα. μιλά λίγα αγγλικα. Πρόγραμμα μισής ώρας στα 60 ευρώ. Σφραγισμενες πετσέτες και παντόφλες στο δωμάτιο . Για μισή ώρα με τέτοιο όμορφο μωρό δεν έκατσα για μασάζ. Οπότε δεν ξέρω τι μασάζ κάνει.ειναι πολύ καλή όμως στο σεξ. Άνετα την λες στουντιοκοριτσο. Έχει το βραζιλιάνικο ταμπεραμέντο δεν είναι ντίβα παρόλη την ομορφιά της και δεν κλέβει ούτε στις στάσεις ούτε στο χρόνο . Δεν κοίταξε δηλ να με τελειώσεις γρήγορα.. αντίθετα το στοματικό και η ισπανική κράτησαν αρκετή ώρα για να με προετοιμάσει καλά πριν αναλάβω δράση.
Θα την ξαναπάρω και για δεύτερη δοκιμή κάποια στιγμή τώρα που γνωριστήκαμε.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2024
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
hanszimer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
635
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dcfuck, Johnny Red2, ZeroTolerance και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2024
Μηπως προκειται για μια Καρολινα που προσφατα εκανε βαρδιες στο medusa?
24 Απριλίου, 2024
κατάλαβα......μπακνανίαση και εδώ....
24 Απριλίου, 2024
Καμία σχέση αυτή η Καρολίνα, με την άλλη στη medusa.
review reaction 1 Hase
24 Απριλίου, 2024
Η γνωστή Καρολίνα η υποψήφια του Καμμένου ; Ακά Τσιμπού δεν παίζει ; Μάλλον πρόκειται περί συνωνυμίας ...
24 Απριλίου, 2024
Φιλαράκι μας άνοιξες την όρεξη. Η μετάβαση στο ίδρυμα θα είναι σύντομα.
26 Απριλίου, 2024
Τηλέφωνο τού ιδρύματος δεν μπορώ να βρώ (;!) παρότι έχω πάει μιά φορά εκεί με τηλέφωνο όμως σε μια χοντρέλα πού δουλεύει εκεί (το οποίο τηλέφωνο δεν έχω βεβαίως
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6