Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Σοφια ειναι μια νεαρη Ρωσιδα ιεροδουλη με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο με μια ελια , ισιο μακρυ μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα , ωραιο φυσικο στητο μικρο φυσικο στηθος και ωραιο αδυνατο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Ειναι καινουργια ιεροδουλη και δεν την ειχα ξαναδει.Μοιαζει αρκετα με την Αλινα απο την ιδια αλυσιδα.Τοσο στο προσωπο οσο και στην κορμοστασια.Δεν ξερω αν ειναι αδελφες η αν ειναι απλη ομοιοτητα.Δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα και ζαλιστηκα απο την ομορφια της.Δεν υπηρχε ομως καμια αλλη καινουργια ομορφια παρουσια στη Φυλης.Οποτε εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Ειχε ανακοινωθει κανονικο προγραμμα με σταση 69.

Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα αλλα και ουτε Αγγλικα.Αυτη εβγαλε το μαυρο στρινγκακι της μιας και δεν φοραει στηθοδεσμο και σαλοναρει γυμνοστηθη.Την εβαλα να ξαπλωσει απο πανω μου και αρχισα να παιζω με το μουνακι της που ηταν μεσα στην κρεμα.Χουφτωνα το κωλαρακι της και εγλυφα τα ωραια βυζακια της.Υστερα η κοπελα μου εφαρμοσε αμεσως το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Δεν εκανε δηλαδη καθολου προκαταρκτικα.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Ενταξει η πιπα της ειναι αδιαφορη.Παντως μου εκανε αρκετη ωρα πιπα.Με χρηση χεριου ομως και δεν εγλυψε καθολου τα αρχιδια.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα και της ειπα να σκουπισει το μουνακι της.Αρχισα να γλυφω το ωραιο και ξυρισμενο της μουνακι.Την εγλυφα και αυτη εκανε μορφαμσους καυλας και εδειχνε να το απολαμβανει.Με αφηνε να παιζω και επιφανειακα με το μουνακι της με τα δαχτυλα μου χωρις ομως να βαζω δαχτυλο μεσα στο μουνακι της.Με αφησε να την γλυψω για πολυ ωρα.Σταματησα απο μονος μου και της τον καρφωσα στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και της εγλυφα τον λαιμο και το στηθος.Αυτη επαιζε απλως με το στηθος μου.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Καλη σχετικα η τοποθετηση του σωματος της.Αν και ειχε λιγο καμπουριασμενη την μεση της.Την εβαλα να κοιταει με την μουρη προς τον καθρεπτη και της τον καρφωσα.Την γαμουσα και εβλεπα απο τον καθρεπτη τους μορφασμους πονου που εβγαζε η Σοφια.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια και την τραβουσα απο τα μαλλια χωρις η κοπελα να παραπονεθει.Μετα απο λιγο δεν αντεξα και αρχισα να χυνω παρατεταμενα στο μουνακι της.Ειχα δυνατο οργασμο και η κοπελα περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Μετα η κοπελα εβαλε βιαστικα το στρινγκακι της , με χαιρετησε και αποχωρησε για να σαλοναρει στο σαλονι.

Συνοψιζοντας , η Σοφια ειναι μια εμφανισιμη νεαρη ιεροδουλη.Ενταξει δεν ειναι καμια καραμουναρα αλλα εχει γλυκια φατσουλα και μοντελε κορμι.Δεν κανει καθολου προκαταρκτικα,η πιπα της ειναι αδιαφορη αλλα αρκετης διαρκειας.Της αρεσει το γλυφομουνι και σε αφηνει να την γλυψεις για πολυ ωρα.Γενικα σε αφηνει να εχεις το πανω χερι κατα την διαρκεια της συνευρεσης.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Η τσατσα δεν μας ενοχλησε.Η κοπελα δεν εδειξε σημαδια βιασυνης καθολη την διαρκεια της συνευρεσης.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα της.Γενικα θα ελεγα ειναι μια καλη επιλογη στα πλαισια του απλου προγραμματος.Βεβαια δεν προτεινεται σε μιλφακηδες και σε λατρεις φουλ προγραμματων.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, mallias20, Dirty69 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού