Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57630
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχοντας διαβάσει τις κριτικές των υπολοίπων μελών για την Ξένια, αποφάσισα να την συναντήσω διότι δεν είχα κάποια εμπειρία με skinny γυναίκα.
Η συννενόηση με το γραφείο εύκολη και η κοπέλα ήταν στην ώρα της στο σημείο συνάντησης.
Εμφανισιακά είναι αρκετά μικρόσωμη και αδύνατη, σε βαθμό που νομίζεις ότι είναι έφηβη. Εντελώς άβυζη, με δύο μονίμως καβλωμένες μεγάλες ρόγες. Εμφανισιακά είναι κάτω του μετρίου. Επίσης, ήταν ντυμένη με τζην και δερμάτινο μπουφάν, τα οποία δε βοηθούν να κρύψουν τις εμφανισιακές αδυναμίες ή να την κάνουν πιο σέξυ.
Επικοινωνιακά είναι καλή, αν και έχει τάση να μιλάει πολύ.
Δέχεται καθοδήγηση, άλλωστε τη χρειάζεται αφού οι ικανότητες στην πίπα είναι περιορισμένες. Όμως την έστησα στα γόνατα και πιάνοντας το κεφάλι της την καθοδηγούσα πως, που και πόσο πρέπει να γλύφει/ρουφάει. Το πακέτο περιελάμβανε φιλότιμες προσπάθειες για deep throat, γλύψιμο αρχιδιών, μέτριο γλυφοκώλι και λίγο γλύψιμο ποδιών...Ναι!
Στη συνέχεια την έστησα στα 4 αφού προηγουμένως μου ζήτησε να βάλει τζελ, γιατί είχε λίγο αγχωθεί με το μέγεθος της πούτσας μου...Ναι!
Στα 4 δέχτηκε ασταμάτητο δυνατό σφυροκόπημα, με πολλά και δυνατά κωλοσκάμπιλα...Ναι!
Μετά από πολλή προσπάθεια και τζελ τον πήρε για κανά 2λεπτο στο κώλο, αλλά μου ζήτησε να σταματήσω γιατί την πονούσε πολύ...
Το τέλος ήρθε στο πρόσωπο με μερικά φλόκια να εκτοξεύονται στα μάτια της...Ναι!
Συνολικά η κοπέλα βγάζει κάποια γούστα, αλλά η εμφάνιση της είναι κάτω μετρίου. Οπότε τα 120 ευρώ + 20 ευρώ για πρωκτικό είναι πάρα πολλά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.605
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Jim25jim, doc_lin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού