Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ορισμένες φορές το μυαλό κάνει περίεργα παιχνίδια και σε οδηγεί σε ακόμα πιο περίεργες ατραπούς, παίζεις ταυτόχρονα με δύο μουνίτσες έχοντας φτάσει σε σαρκικό κορεσμό και σου καρφώνεται η ιδέα να κατέβεις Χριστουγεννιάτικα στους δρόμους της αγοραίας αμαρτίας για να γευτείς το νάμα τους, ο καιρός ιδανικός για βολτίτσα αλλά το επίπεδο επιεικώς άθλιο στα παραμεθώρια σπιτάκια, οργώνοντας τους δρόμους συνειδητοποιώ ότι περισσότερο ανάγκη έχω για μια ταχινόσουπα στον φίλο μου τον Σύριο παρά για ένα διεκπαιρεωτικό μαμίσι, αλλά ο ψυχανάγκασμος ψυχαναγκασμός...Μπαίνοντας στο multiplex της Βέργας ο ηλικιωμένος τσατσός που αποπνέει μια αύρα αρχοντικότητας μου παρουσιάζει τη Μίλκα, στο ημίφως το περίγραμμα της μόλις που αχνοφαίνεται, νταρντάνα, ψιλοατσούμπαλη κρύβει το ακανόνιστο σουλούπι της σε κομπινεζόν συνοικιακής βιοτεχνίας, τα σάλια μου είδη έχουν αρχίσει να τρέχουν, όχι από το θέαμα αλλά τη λιγούρα για ταχινόσουπα που αχνοφαίνεται στον ορίζοντα, δίνω λοιπόν το παράβολο για να τελειώνω μια ώρα αρχύτερα και μπαίνω στο δωμάτιο που βρίσκεται πίσω ακριβώς από το σαλόνι ώστε οι επίδοξη πελάτες να σε βλέπουν τσίτσιδο Κεφάλι σε τοίχο!, η Μίλκα μου αποκαλύπτεται δύο λεπτά αργοτερα, γλυκό πρόσωπο νυκοκοιρούλας συνοδευόμενο, ούτως ειπείν, από νταρντανέ κορμί χωρίς καμπύλες. Μασίφ. Βυζί μέτριο ψιλοπεσμένο αλλά όχι σακουλιασμένο, τροφαντά μπούτια και μπράτσα, λίγο κοιλιά αλλά λόγω σφριγηλότητας όχι αντιαισθητική, μια συμπαθητική αγελαδίτσα με ευχάριστη διάθεση και πτυχίο της ανωτάτης μιλφορωσικής σχολής, κοινώς δοτικότητα, εντιμότητα, εξαιρετική πίπα με βαθύ μούλιασμα των παπαριών και στάσεις για σεμινάριο χωρίς κλεψιές και μα και μου. Δεν το κλαψα το εικοσάρικο, να τα λέμε αυτά, και η ταχινόσουπα στα δύο ευρώ μου εξασφάλισε ένα vfm ευχάριστο μεσημέρι. Καλή χρονιά με υγεία, ευτυχία, δημιουργία. Εδώ θα μαστε να τα λέμε...Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μίλκα
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.338
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2017
Παρά πολύ καλή κοπέλα η Μίλα εξαιρετική τίμια πάντα χαμογελαστή ευδιάθετη ευγενική έχει πάρα πολύ στοιχεία που δύσκολα συναντάει κανείς σε άλλες.Και εμφανισιακά μια χαρά καλά που γύρισε να μας προσφέρει ευχάριστες στιγμές
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1