Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μπηκα στο ισογειο του εν λογω οικου.Δουλευαν η Νικολ απο Κολωνου 23 ανακτορο καθως και η καινουργια Ελενη.Η Ελενη ειναι μια νεαρη ψηλη γυφτορουμανα με σχετικα ομορφο προσωπο , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , μικρο νερουλο στηθος , μελαμψο δερμα , ψηλο αναστημα και ωραιο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Αποφασισα να την τιμησω εχοντας απογοητευτει απο το επιπεδο στο Μεταξι.Πολυ σαπιλα στα 10 ευρω! Σκεφτομουν να τιμησω την νεαρη Ναταλι απο Κολωνου 23 ανακτορο ειτε μια καινουργια ξανθια που εδινε κωλο στο Ιασωνος 19α αλλα ειχε χαλια φατσα! Υπνωτιστηκα και βρεθηκα στο εν λογω ισογειο θελοντας να στησω στα τεσσερα την Ελενη!

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Εχει αρκετα δωματια ο εν λογω οικος.Ειναι πολυ καλτ τα δωματια και οι διαδρομοι μεσα! Μου θυμισε το Ιασωνος 31 χοστελ υπογειο! Ξαπλωσα στο κρεββατι και περιμενα την κοπελα.Αισθανομουν οτι θα φαω φολα.Τεσπα , δεν πειραζει ενα 10ρικακι ειναι! Υστερα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Μιλαει Ελληνικα.Δεν ηθελε να βγαλει τον στηθοδεσμο της! Λιγο σηκωσε το σουτιεν της για να φαινονται τα βυζια! Ξενερωσα βλεποντας τα σακουλιασμενα βυζακια! Αυτη αμεσως μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ηταν απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειχε γρηγορο ρυθμο και με πολυ χρηση χεριου.Εγω της πατουσα το κεφαλι αλλα αυτη δεν μπορει να τον παρει βαθια.Εβαζε και πολυ δοντι και μου δαγκωσε μια φορα το πουτσοκεφαλο! Παιζει να το εκανε επιτηδες! Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια.Οταν σταματησε την πιπα επιανε το χοντρο καυλι μου με δυναμη και το κοιτουσε με σοκ και δεος! Λες και δεν ειχε ξαναδει μεγαλη πουτσα!...χαχα...Μου ξεκαθαρισε αμεσως οτι δεν θα γαμηθει μαζι μου στην σταση του πισωκολλητου! Ξενερωσα! Προσπαθησα να την μεταπεισω αλλα ματαια!....χαχα...

Τεσπα την ξαπλωσα ανασκελα και της τον καρφωσα στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα αλλα αυτη ειχε κλειστα τα ποδια και δεν με αφηνε να μπαινω βαθια.Δεν με βολευε καθολου να γαμησω.Ειχα πιαστει να γαμαω ετσι!...χαχα...Την γαμουσα και της εγλυψα λιγο τα βυζακια και τον λαιμο.Της ειπα να ανοιξει τα ποδια αλλα αυτη τιποτα.Αυτη με προετρεπε να χυσω!...ελεος...Τεσπα , ανεβασα ρυθμο και αρχισα να της τον χωνω οσο πιο βαθια μπορουσα!Αυτη εδειχνε να ποναει και εβγαζε μορφασμους πονου.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ελενη ειναι μια μελαμψη γυφτορουμανα αξιολογης εμφανισης.Καπου εδω τελειωνουν τα καλα! Δεν κανει προκαταρκτικα , η πιπα της αδιαφορη , αγαρμπη και μικρης διαρκειας.Δεν βγαζει τον στηθοδεσμο της.Στο κυριως σεξ δεν συμμετεχει και κλεβει για να αποφυγει τις βαθιες διεισδυσεις.Απο την πρωτη σταση του ιεραποστολικου με προετρεπε να χυσω! Δεν δεχτηκε να στηθει στα τεσσερα! Αυτο το βαζω στα αρνητικα.Η τσατσα δεν μας ενοχλησε αλλα και εγω δεν ξεπερασα το 10λεπτο.Ειναι μια φολα και δεν εμεινα ευχαριστημενος! Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alex2003, mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2020
Αυτά είναι τα αρνητικά του χονδρού καβλιού! ΝτροπήΜεγάλο χαμόγελοΜατάκιΧμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1