Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η αναζητηση σκευους ηδονης αρχισε από το 73Α, συνεχίστηκε στα μονα της Βεργας. Τιποτα δεν μου εκανε κλικ. Ημουν ετοιμος να τη κανω για Φυλης και μια και ημουν εκει κατεβηκα στο υπογειο.
Εσπρωξα την πορτα, βγηκε η Μπαρμπαρα αυτοπροσώπως με το εκφυλο βλεμα και στόμα φορωντας ένα κοκκινο βρακι.
Καυλωσα μονο που την ειδα. Τι θα μου κανεις της λεω. Τι θελεις μου λεει. Ακαποτη και χυσιμο στο στομα σου. Αν χυσω μουνι, τοτε θα μου τον αρμεξεις. ΟΚ? ΟΚ! Μπλε παραβολο και μεσα. Εχει σαμπουαν για να πλυθεις μου λεει. Πλυσιμο φουτσου και συντομη αναμονη. Ερχεται μετα από λιγο, καποιος τη φωναζει και βγαινει εξω. Την τραβαω από το βρακι της μεσα στο δωματιο.
Μπαλαμουτι καυλερο, δυναμικο, καυτο στα ορθια με γλωσσοφιλα. Εισαι τρελα της λεω. Δεν με αφηνετε να κανω τις τρελες της μου λεει.
Μια παρενθεση με βαθμολογια εμφανισης πριν συνεχισω:
Προσωπο 7 σε ομορφια αλλα 13 στα 10 σε λαγνεια. Θυμιζει καμαριέρα σε τσοντα. Η εκφραση της σε προκαλει να την σκισης.
Βυζια: 10, τριαρια φυσικα με καυλορωγες . Για μιλφ που είναι, πολύ καλα
Μουνι: 10 εχει αφησει λιγες τριχες που προσωπικα με καυλωνουν. Παρολους τους φουτσους που εχει φαει, προσφερει καλη αισθηση.
Κωλος: 10 αεροδρομιο να προσγειώνονται καυλανα και όχι αεροπλανα.
Μπουτια 9: σφιχτα, χωρις κυτταρίτιδα.
Μετα το μπαλαμουτι που ειχε και ισπανικο την ξαπλωσα για γλυφομουνι. Οι τριχουλες της μου γαργαλουσαν τη μυτη. Συντονίστηκε χαϊδεύοντας μου τα μαλλιά και κοντραροντας τις πατουσες της στους ώμους μου. Αρχισα με κλειτοριδα αλλα μετα μου εσπρωξε το κεφαλι παρακατω και εβαλα τη γλωσσα μου βαθια στο μουνι της. Το πλατς πλουτς της γλωσσας μου συνοδευνταν από τους αναστεναγμους της.
Συνεχεια με πιπα ακαποτη σε φουτσο που χε γινει τουμπανο. Η απολυτη πιπα. Τα ειχε όλα. Βαθυ λαρρυγι, πλαγιο κλαρινο, παιξιμο κεφαλιου, σαλια. Αφου απολαυσα το λαγνο βλεμμα της ενώ με πιπωνε την εφερα στο 69 και εγλυφα την μυρωδατη και πεντακαθαρη κωλοτρυπιδα της.
Συνεχισαμε με cow girl. Κλασσικα στη αρχη και μετα πιστοναριστο στη θεση οκλαδον. Τα φλατς φλουτς των σαρκων μας που ερχονταν σε βιαιη επαφη παρολιγο να με κανουν να χυσω. Ενω ανεβοκατεβαινε κραταγα τα κωλομερια της.
Την γυρισα πισωκολλητα οπου την πιστοναρισα με θεα τον σκορπιο στο κωλο της. Την γυρισα ιεραποστολικα και γαμαγα φιλοντας στομα και βυζια. Εχυσα παρατεταμενα, εβγαλα την καποτα και της τον εδωσα να τον θηλασει. Τον θηλασε κανα δυο λεπτα, καθαρισε το στομα της, με φιλησε και εφυγε.
Η συμμετοχη της ηταν αριστη και οι αναστεναγμοι της αλληθοφανεις.
Η εμπειρια μου με τη Μπαρμπαρα ηταν σαφως καλυτερη από την προηγουμενη φορα. Μαλλον λογω ότι την προηγουμενη φορα ημουν στο τελος της βαρδιας.
Την συστηνω, για τρελο γαμισι, αλλα όχι για μετα τις 16.00
mkavlos ειλικρινα ημετερος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Krang, professorx, sexdreamer και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2017
Δεν σου ζήτησε να τη γαμήσεις από τον κώλο;
Το γουστάρει το κωλοξέσκισμα η γαμιόλα.
Άμα έχει όρεξη κάνει γαμήσι τσόντα σκέτη.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 160222
22 Νοεμβρίου, 2017
Καρακαυλωσα! Μπηκε στο δρομολογιο η κυρια
23 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αμα μου εδινε και κωλο θα τη ζηταγα σε γαμο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3