Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Αννυ ειναι μια νεαρη Βουλγαρα με σχετικα ομορφο προσωπο , σγουρο μακρυ καστανοκοκκινο μαλλι , μεγαλα στητα σιλικονατα βυζομπαλα , κοντη σε αναστημα , πολλα τατου στο σωμα και κανονικο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλο χωρις ιχνος κυτταριτιδας.Τα ταττου στο σωμα της ειναι κατι σαν εφημεριδα!!! Παντως της πανε πολυ! Με το που την ειδα καυλωσα! Η καταθεση ηταν μονοδρομος! Θεωρω οτι η Αννυ ειναι επιπεδου στουντιου σε επιπεδο εμφανισης και ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης της Φυλης σε επιπεδο εμφανισης.Αλλα οπως διαπιστωσα στο δωματιο ειναι και πολυ πανω απο τον μεσο ορο και σε επιπεδο υπηρεσιων! Ανακοινωθηκε φουλ προγραμμα.

Εδωσα το μπλε παραβολο και περασα στο ανακαινισμενο δωματιο.Θυμαμαι παλια ηταν πολυ χαλια τα δωματια.Τωρα ειναι στον μεσο ορο της περιοχης.Ξαπλωσα στο κρεββατι και περιμενα.Η κοπελα ειχε ενα δωματιο πριν απο μενα.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει λιγα Ελληνικα.Η κοπελα εβγαλε το εσωρουχο της και εκατσε διπλα μου.Εγω την ανεβασα απο πανω μου και αρχισα να χουφτωνω το κωλαρακι της.Αυτη δεν εμεινε αμετοχη.Εδειχνε να της αρεσει και αρχισε να τριβει με μανια το μουνι της πανω στην πουτσα μου!!! Μιλαμε με πολυ παθος και μανια!!! Την εκανε κονταρι την πουτσα μου! Οι καυλες βαρουσαν κοφτη και η στυση μου ηταν κατοσταρα!!! Αυτη μου εφερε τις βυζαρες της στην μουρη μου και εγω αρχισα να γλυφω με μανια τις βυζαρες της.Την πλησιασα σε αποσταση αναπνοης και αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστε παθιασμενα! Αφου χορτασαμε γλωσσοφιλα τοτε η κοπελα κατεβηκε πιο χαμηλα και αρχισε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.

Η πιπα της ειναι αρκετα καλη.Δεν μπορουσε ομως να κανει ντιπφροατ.Προσπαθουσε ομως να τον παρει αρκετα βαθια.Το θετικο ειναι οτι δεν χρησιμοποιουσε το χερι της.Εβγαζε πολυ παθος στην πιπα.Η πιπα της δεν ηταν μονοτονη.Υστερα αρχισε να μου ρουφαει τα μπαλακια.Μου εκανε ενα ρομαντικο καραμελωμα διαρκειας!!! Ειχα πεθανει απο καυλα! Κοιτουσα το θεαμα απο τον καθρεπτη και νομιζα οτι ημουν στον παραδεισο! Να βλεπεις να σε καραμελωνει τετοια μουναρα! Μετα το καραμελωμα αυτη πηρε παλι το καυλι μου στο στομα της και συνεχισε την βαθια πιπα.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.Μετα απο λιγο την σταματησα απο μονος μου για να μην εχουμε προωρο ατυχημα.Την ξαπλωσα ανασκελα για να γλυψω την μουναρα της.Εχει ωραιο ξυρισμενο και καθαρο μουνακι.Αρχισα να την γλυφω.Αυτη εδειχνε να της αρεσει το γλυφομουνι.Αρχισα σιγα σιγα να της βαζω ενα δαχτυλο μεσα στο μουνακι...χαχα...Αυτη δεν αντεδρασε...χαχα...Ωπα καλα το παμε λεω...χαχα...Για να δουμε θα δεχτει και δευτερο δαχτυλο στο μουνακι της...χαχα...Αρχισα να της βαζω και δευτερο δαχτυλο...χαχα....Αυτη παλι δεν ειπε τιποτα...χαχα....Την εγλυφα και στριφογυριζα τα δαχτυλα μου μεσα στη μουναρα της!!! Αυτη σπαρταρουσε απο καυλα και βογγουσε! Ενιωθα λες και επαιζα σε τσοντα! Ενταξει τριτο δαχτυλο δεν προσπαθησα να βαλω μεσα στη μουναρα της! Σταματησα απο μονος μου χωρις αυτη να μου πει κατι.Της τον καρφωσα , με καποτα φυσικα , και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και τα φιλια στο στομα συνεχιζονταν ακαθεκτα.Ενιωθα ομως οτι δεν θα αντεξω πολυ απο τις καυλες μου.Ηθελα να την παρω και απο κωλο.Αυτη στηθηκε στα τεσσερα και τουρλωσε τον κωλο της.Προσπαθησα να μπω μεσα της αλλα αυτη πονουσε.Σαλιωσα τον κωλο της και με δευτερη προσπαθεια η χοντρη μου πουτσα μπηκε μεσα στο κωλαρακι της.Η κοπελα εδειχνε να ποναει πολυ και βογγουσε! Την γαμησα για λιγο ετσι.Δεν ηθελα ομως να την ταλαιπωρησω.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Το προφυλακτικο ηταν καθαρο.Δεν ειχε ιχνος μερεντας.Αρχισα να τον παιζω και αυτη μου ρουφουσε τα αρχιδια.Της ειπα οτι θελω να την χυσω στις βυζαρες.Αυτη επιασε τις βυζαρες της και εγω αρχισα να χυνω παρατεταμενα.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Της εδωσα χαρτι για να σκουπιστει.Η κοπελα ντυθηκε , ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες και η κοπελα αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Αννυ ειναι μια μουναρα ιεροδουλη.Το θεμα ειναι οτι δεν ειναι μονο μουναρα εμφανισιακα αλλα και VFM στις παρεχομενες υπηρεσιες! Κατι τετοιο το βρισκεις πολυ δυσκολα στα μπουρδελα! Συνηθως οι μουναρες ιεροδουλες με σιλικονατο στηθος και ταττου ειναι φολαρες! Η Αννυ ειναι ομως μια ιεροδουλη που σεβεται τον πελατη και θελει να τον ευχαριστησει.Φαινεται οτι ειναι καλος χαρακτηρας.Τα κανει ολα με ενα ωραιο χαμογελο.Κανει ωραια βαθια πιπα , κανει καραμελωμα διαρκειας και της αρεσει το γλυφομουνι.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Η κοπελα δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Η τσατσα ομως προφανως και λογω του πολυ κοσμου , μας ενοχλησε μετα το 10λεπτο.Περασα πολυ καλα με την κοπελα και εμεινα ευχαριστημενος.Επιτρεψτε μου να συγκρινω τις δυο κοπελες του οικου.Την Αννυ και την Βερονικα.Αυτο που μου αρεσε στην Αννυ ειναι οτι βγαζει ενα αληθινο παθος στο γαμησι.Οχι κατι το επαγγελματικο αλλα κατι το αυθορμητο.Σε αυτο δηλαδη κερδιζει κατα κρατος την Βερονικα που εχει καθαρα επαγγελματικη συμπεριφορα και δεν βγαζει παθος.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννυ
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ThE και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2017
Σαφως και βοηθησες οπως παντα....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1