Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Να ξεκινήσω λέγοντας ότι πρόκειται για τις μια από τις πιο όμορφες παρουσίες στον χώρο, μισή γαλλίδα, μισή ρωσίδα, δείχνει να έχει πάρει τα καλύτερα γονίδια και από τις δύο «σχολές», δεν είναι το τουμπανιασμένο σκυλί του πολέμου, ούτε η δίμετρη βίζιτα που κάνει μπαμ από χιλιόμετρα, αντιθέτως ομοιάζει περισσότερο με σταρ του παλιού γαλλικού κινηματογράφου ή κάποια μούσα του Γκοντάρ. Το γεγονός ότι έχει μεγαλώσει στο Παρίσι προσδίδει στην αύρα της την ανάλογη αρχοντικότητα παρά το νεαρό της ηλικίας της (22), τώρα πως μια τόσο όμορφη κοπέλα κατέληξε από τα βουλεβάρτα της πόλης του Φωτός στα χαμαιτυπεία της Λεωφόρου Αθηνών, είναι κάτι που δεν κατάφερα να ξεδιαλύνω, ακόμα και όταν της το έφερα πλαγίως πειστική απάντηση δεν πήρα. Ας έχει, περνώντας στον αγώνα πάντως διέκρινα εμφανή αμηχανία και ερασιτεχνισμό, η κοπέλα είναι ευγενέστατη, απλά νιώθω πως δεν το έχει, στη στάση 69 η πίπα της ήταν άτεχνη ενώ ακολούθως την πήρα μονο πισωκολητά οπού άντεξε το δυνατό σφυροκόπημα. Στα συν ότι μετά την πράξη πλαγιάσαμε για ένα δεκάλεπτο με καλό social σαν φιλαράκια και μιλήσαμε περί ανέμων και υδάτων, σε αυτό βοήθησε και το γεγονός ότι τα γαλλικά μου είναι άριστα. Συνοψίζοντας πρόκειται για μια κοπέλα αγγελικής ομορφιάς που για κάποιο άγνωστο λόγο λοξοδρόμησε. Ενώ στην εμφάνιση θα της έβαζα το απόλυτο (δεν το έχω ξανακάνει), στο vfm μετά βίας πιάνει την βάση, ίσως από την άλλη βέβαια φταίω και'γω, έχω πάει με εντυπωσιακές γυναίκες τόσο στο χώρο του πληρωμένου έρωτα όσο και σε εκείνον της ελεύθερης βοσκής, όμως καμία τους δεν συγκαταλέγεται στα τοπ 5 γαμήσια μου, ποιος ξέρει; Ίσως ο Ρεμπώ κάποτε το έθεσε καλύτερα από τον οποιονδήποτε: Μια μέρα κάθισα την ομορφιά στα γόνατα μου, και την βρήκα πικρή, και την έβρισα…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.338
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, Dirty69, nobodyelsebutme και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού