Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο αρχικός τίτλος της κριτικής που είχα σκεφτεί ήταν μια "μουνάρα στο εικοσάρικο" αλλά επειδή πολλοί θα μπορούσαν να την θεωρήσουν παραπλανητική είπα να βάλω κάτι πιο αντικειμενικό. Στο συγκεκριμένο σπιτάκι ξεκίνησα για την Άννα αλλά βλέποντας την Τζεση αμφιταλαντεύτηκα και μετά από μια μικρή βολτίτσα αποφάσισα να περάσω μαζί της, η εμφάνιση της άλλωστε δεν περνάει απαρατήρητη στο δρόμο, δύο μέτρα με τα πορνοτάκουνα, όμορφο, και ελαφρώς περίεργο, προσωπάκι και πόδια πραγματικά τρένα. Στο δωμάτιο μπήκε ευδιάθετη και με νάζι καβαλώντας με με το στριγκάκι της και προτρέποντας με να τις γλύψω τα βυζάκια, επιδόθηκα σε μια παρατεταμένη μαστολειχία οπού η ρώγα της είχε γίνει κάγκελο και έβγαζε κοφτές κραυγούλες ευχαρίστησης, στην παράκληση να της γλύψω το μουνί αρνήθηκε ευγενικά ζητώντας μου συγνώμη και ακολούθως η απειρία της άρχισε να βγαίνει σταδιακά, πρώτα μου τοποθέτησε λάθος το προφυλακτικό και φαινόταν κάπως αμήχανη, επειδή δεν ήθελα να την φέρω σε δύσκολη θέση ούτε να χαλάσω τη συνεδρία σε κάθε αδέξια κίνηση της χαμογελούσα γεγονός που φάνηκε να εκτιμάει, αφού τα κατάφερε με τα χίλια ζόρια να το βάλει άρχισε μια πολύ καλή πίπα και ακολούθως ξάπλωσε ανάσκελα για να με υποδεχτεί λέγοντας μου πόσο όμορφος και γλυκός είμαι, σκύβοντας προς το μέρος της ξεκίνησα να της φιλάω το αυτί, το λαιμό και πεταχτά τα χειλάκια χωρίς να δυσανασχετεί. Γυρνώντας την στα τέσσερα απόλαυσα μια από τις καλύτερες θέες της ζωής μου, αν υπήρχε παράδεισος θα είχε την όψη, χωρίς υπερβολής, της πατούρας της, ενώ τα πόδια της ήταν τόσο μακριά ώστε ή λεκάνη της να βρίσκεται πάνω από τον πούτσο μου καθιστώντας αδύνατη την διείσδυση, έμεινα για λίγα λεπτά να την παίζω με το απίστευτο κωλαράκι της μέχρι που αντιλαμβανόμενη τη δυσκολία ξάπλωσε μπρούμυτα για να της τον βάλω, το τέλος συνοδεύτηκε από ένα διάπλατο χαμόγελο στα χείλια μου για την ολοκλήρωση μιας υπέροχης συνουσίας παρά τα όποια αντικειμενικά προβλήματα. Χαιρετηθήκαμε με ένα σταυρωτό φιλί ολοκληρώνοντας τους όρκους αγάπης μας Γλώσσα, εν κατακλείδι η Τζέσυ είναι ένα άπειρο πιπινάκι που αν ωστόσο δέσει η χημεία και αντιμετωπιστεί με την δέουσα συγκατάβαση μπορεί να σε οδηγήσει στα ουράνια. Θα ξανατιμηθεί το δίχως άλλο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζέσυ
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.338
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, fouxter, professorx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού