Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αφού έκανα βολτίτσα μπας και πετύχω μια από τις-Βαλεντίνα από Φωκαίας- Μπιούτη επίσης από Φωκαίας-Εβελίνα η Μαίρη από Αγίου Πέτρου...(δε δούλευε καμία σε αυτή τη βάρδυα)....κατέληξα στο ΦΩΚ.19.....Εκεί ήταν η Άντρεα...νταρντανομωρό επάνω σε πορνοτάκουναμε βυζάρες 4 νούμερο και κωλάρα...μελαχροινή με σαρκώδη χείλη..πιτσιρίκα....πριν βγεί από το δωμάτιο ακούγαμε ένα συναγωνιστή που την έσκιζε στα ενδώτερα....κα πάνω στο χύσιμο ακούστηκε πολύ δυνατά....κοιταζόμαστε μεταξύμασ οι υποψήφιοι γαμιάδες της...και λέμε καλή θα ναι μέσα..οπότε περιμέναμε να βγεί το τούμπανο....εμφανίστηκε τελικά κάπως νωχελικό σαλονάρισμα...αλλά εντυπωσιακό παρουσιαστικό....το βαθύ μου πορνοένστικτο μου έλεγε να μη περάσω.....αλλά είχα άπειρες καύλες...έκανα μα γύρα και επέστρεψα....γύρισες μου λέει η τσατσά ε?
ναι της λέω...μπες μου λέει θα σε τρελάνει η μικρή.......πέρασα φρεσκαρίστηκα λιγάκι στο νιπτήρα και περίμενα το μωρό..ειχε ένα καθρέφτη στο ταβάνι....και άρχισα να μαλακίζομαι βλέποντας τη φάτσα μου στο ταβάνι...καλό ήτανε....τεσπα...μπαίνει η μικρή μέσα...λιγο αμήχανη...σηκώνομαι την αρπάζω και τη γυρίζω άμεσαστο τοίχο με τη πλάτη..και άρχισα να της τρίβω το πουλί ανάμεσα στα κωλομέρια της...είχε αφαιρέσει και το κορμάκι της και είχαν χυθεί οι βυζάρες της ....πολύ πεσμένες αλλά άξιες χουφτώματος και ζουλήγματος.....γυρνάει κάθετε στο κρεβάτι και με μένα όρθιο άρχισε να με τσιμπουκώνει αργά αλλά άπειρα..το έσωζε λίγο με τα σαρκώδη χείλη της...μικρής διάρκειας πίπα όμως..μου λέει σεξ?...και λέω από μέσα μου ΩΧ...πάει το εικοσάρι.....τη ξαπλώνω πάλι της ανοίγω διαπλατα τα μπούτια και της αρχίζω σπατουλάρισμα...σε κωλομουνοτρυπίδες..ομολογώ έχει πεντακάθαρο μουνάκι...αποτριχωμένο..και πολύ όμορφο....δε χόρταινα να το γλείφω....τινάχτηκε σε μια φάση και μου λεει σεξ...της λέω δε θέλω θέλω να σε γλείφω μέχρι το τέλοςκάπως χαλάστηκε...ήθελε να με ξεπετάξει..επέμενε...εντέλει μου φόρεσε τη καπότα και της τον έχωσα κατευθείαν στο κώλο...μπήκε πανευκολα....αλλά είχα ξενερώσει..ήταν σχεδον αμέτοχη....μου έπεσε ο πούτσος και της λεω...άλλη φορά...σηκώθηκε και έφυγε χωρις ουτε ένα γεια...έμεινα άχυστος...μη ξεγελαστείς κανείς από το παρουσιαστικό...μέσα μυρίζει φολάρα...επίσης δεν αφήνει φιλια ούτε δάχτυλα στο μουνί -κώλο ούτε να ασχοληθείς πολύ με ένα σημείο του σωματός της....είναι ξεπέτα........προσωπικά πρώτη και τελευταία για μένα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 16, 2017
Όνομα κοπέλας
Άντρεα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.411
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter, obi1 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2017
Αγαπητε κλεοβουλε την επομενη να εμπιστευθεις το πορνοενστικτο,αλλα θα μπορουσε να εξελιχθει σε ωραια εμπειρια,οποτε καλα εκανες.Εδω απαγορευεται 2η.προσωπικα μου ετυχε τη 2η καλυτερα.Αυτα.
18 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστός.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2