Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνευρεση εγινε στο δεξι μπουρδελο.Η Ναταλια/Νατασσα ειναι μια 40ρα Ρωσιδα μιλφαρα με σχετικα ομορφο Σλαβικο προσωπο , μακρυ ξανθο μαλλι που ειχε μαζεμενο , ψηλο αναστημα , μικρομεσαιο φυσικο στηθος , λευκο δερμα , μικρη κοιλιτσα και σωμα με αρμονικα πιασηματα.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.Την κοιταξα στο σαλονι και κατι μου θυμισε.Δεν μπορουσα να θυμηθω ομως που την ειχα ξαναδει.Το μυαλο μου πηγε στο Βεργας 6 αλλα δεν ημουν σιγουρος.

Τεσπα , εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Δεν ειχα ξαναγαμησει σε αυτο το μπουρδελο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Ναταλια.Μιλαει ελαχιστα Ελληνικα.Αυτη εβγαλε το στρινγκακι της και κατεβασε τον στηθοδεσμο της.Εγω αρχισα να χουφτωνω την ζουμερη της κωλαρα.Αυτη μου χαμογελουσε και αρχισε να μου γλυφει τον λαιμο και τα βυζακια μου.Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο στην καυλωμενη μου πουτσα και ξεκινησε την πιπα.Ηταν γυρισμενη με την κωλαρα της προς τα εμενα και με πιπωνε.Εγω επαιζα με την μουναρα της και εβλεπα το θεαμα απο τον καθρεπτη.Με εξεπληξε θετικα η πιπα της! Ηταν αρκετα καλη και παθιασμενη! Μου εκανε και ενα ωραιο καραμελωμα.Βασικα με γεμισε με σαλια! Εκανε κυκλικες κινησεις στην πιπα.Η πιπα της δεν ηταν δηλαδη μονοτονη.Εκανε μερικες προσπαθειες να τον παρει βαθια αλλα δεν μπορει να κανει ντιπφροατ.Εγω παντως της πατουσα το κεφαλι.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.Γενικα δεν βιαζοταν ουτε στην πιπα αλλα και ουτε στα προκαταρκτικα.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα και τον εχωσα στο ωραιο και ξυρισμενο της μουνακι.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε και εβγαζε επιφωνηματα καυλας! Μου φανηκε αρκετα ρομαντικη κοπελα! Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Αυτη τουρλωσε την κωλαρα της και εγω της τον ξαναεχωσα στο μουνακι της.Αρχισα να την γαμαω δυνατα και να της ριχνω κωλοσκαμπιλα.Αυτη εδειχνε να ποναει και τραβιοταν μπροστα.Την κρατουσα και συνεχισα το δυνατο ξεμουνιασμα μεχρι να αρχισω να χυνω και να ξεστραγγισω τελειως.Αυτη περιεμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε χαμογελαστη απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ναταλια , η αλλιως Νατασσα οπως την φωναζει η τσατσα , ειναι μια μιλφαρα αξιολογης εμφανισης.Δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνης και η τσατσα δεν μας ενοχλησε.Κανει αρκετα προκαταρκτικα που ειναι αρκετης διαρκειας.Η πιπα της ειναι αρκετα καλη και μεγαλης διαρκειας.Κανει ωραιο καραμελωμα και γενικα γεμιζει το σωμα σου με σαλια.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα της και προθυμη σε αλλαγη στασεων.Δειχνει να απολαμβανει το σεξ και συμμετεχει αρκετα στο σεξ.Φευγοντας θυμηθηκα που ειχα ξαναδει την κοπελα! Πρεπει να ειναι , αν δεν κανω λαθος , η Ναταλια που δουλευε τα βραδια στο Κολωνου 47 οροφο.Θυμαμαι ομως τοτε εκανε ψυχρο σαλοναρισμα , σε αντιθεση με τωρα που ειναι θερμη στο σαλονι.Επισης θυμαμαι τοτε που την ειχα παρει ηταν ψυχρη στο δωματιο και βιαζοταν.Τωρα παντως βελτιωθηκε παρα πολυ! Θυμαμαι οτι οταν '' χαθηκε'' απο την πιατσα , ο εγκριτος κριτκογραφος Ερωτιαρης ειχε γραψει οτι η κοπελα σταματησε και αποσυρθηκε απο το αθλημα.Ομως μαλλον οπως και πολλες αλλες ιεροδουλες δεν αντεξε μακρια απο το αθλημα και επεστρεψε.Τεσπα , εγω εμεινα ευχαριστημενος απο την αποδοση της κοπελας και περασα καλα.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού