Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεν είμαι μεγάλος fan των μπουρδέλων αλλά λόγω του προχωρημένου της ώρας αλλά και μιας γενναίας ποσότητας ούζου είπα να παίξω ένα 20αρικάκι ρουλέτα και να μην ενοχλήσω τα γνωστά καδρόνια και φάω άκυρο.
Μπαίνω λοιπόν στο 109 μου λέει η τσατσά έχουμε την Εύα.
Από που είναι η κοπέλα λέω...
Δεν την ξέρεις μου λέει το γιαγιόνι..;
Δεν έτυχε λέω.
Από Γερμανία μου λέει πολύ καλή. Κεφάλι σε τοίχο! Μαλακία
Είπα να μην σχολιάσω και κρατήθηκα. Βγαίνει το κορίτσι, καλό σώμα, λεπτούλα, 3άρι σιλικονάτο βυζί, και πεταχτό κωλαράκι.
Άντε να πάμε λέω.
20 φουλ πρόγραμμα μου λέει η γιαγιά. (Αυτό το φουλ πρόγραμμα δεν το κατάλαβα ποτέ στα ντέλα αλλά τεσπα)
Πίπα χωρίς λέω κάνει?
Κάνει μου λέει.
Μπαίνω στο δωμάτιο, καθαρό προς μεγάλη μου έκπληξη με σένια σεντονάκια και χωρίς μυρωδιές. Ναι!
Μετά από 5 λεπτάκια εισέρχεται η Εύα. Κάθεται δίπλα μου γδύνεται και με ρωτάει αν θέλω πίπα με ή χωρίς. Τον πετάω έξω και τον παίρνει στο στόμα αδιαμαρτύρητα. Καλή πίπα χωρίς πολύ χέρι.
Σκουφάκι, λιπαντικό και καβάλα καθώς είμαι ανάσκελα. Δεν ένιωθα και πολλά και πάνω που σκέφτομαι να την γυρίσω μου λέει μόνη της να πάμε doggy. Φυσικά λέω και μου στήνεται για πισωκολλητό. Ναι! Καθώς λοιπόν τη βαράω από πίσω και ανοίγω τα κωλομέρια της ανακαλύπτω ένα σουφρί που αν και φαίνεται δουλεμένο καλά, ήθελα πάρα πολύ να το δοκιμάσω. Με τρόπο δοκιμάζω την ελαστικότητά του με τον αντίχειρά μου και αμέσως μου λέει όχι δάχτυλο. Δεν πειράζει της λέω θα βάλω το καυλί μου μέσα. Κλασική απάντηση " είναι πολύ μεγάλο" και ακόμα πιο κλασική ανταπάντηση " έλα θα στο βάλω σιγά και προσεχτικά".
Προς ακόμα μεγαλύτερή μου έκπληξη το Ευάκι το δέχεται χωρίς άλλο διάλογο ή χρηματικές απαιτήσεις. Καπέλο Βάζει λίγο ακόμα λιπαντικό σε κώλο και καυλί και μπαίνω.
Τί μουνί τί κώλος το ίδιο πράγμα μάγκες. Φαινόταν και από έξω δηλαδή αλλά και στην αίσθηση το ίδιο πράγμα.
Την βαράω για λίγο και από πίσω λοιπόν καθώς παίζω το νινάκι της και μου λέει όχι άλλο κώλο. Θέλεις νορμάλ; Εννοώντας ιεραποστολική. Άντε λέω για ένα 20άρι καλά μας έκατσε μή ζητάς πολλά. Στρώνεται ανάσκελα και τη βαράω μέχρι να τελειώσω. Ψιλοφωνούλες και βογγητά, όχι υπερβολικά, αλλά οτι "και καλά" γουστάρω, καθ' όλη τη διάρκεια.
Σηκώθηκε, ντύθηκε, με ευχαρίστησε και έφυγε.
Όλη η κουβέντα στα αγγλικά, πλήρως συνεννοήσιμη.
Για όσους το θεωρούν σημαντικό το μόνο γερμανικό που άκουσα ήταν το "ΓΙΑ". Δεν την ομιλώ την γερμανική οπότε και κάτι άλλο να έλεγε δεν θα το καταλάβαινα.
Το βυζί σιλικονάτο όπως προείπα αλλά περίεργη δουλίτσα. Δεν μπορώ να το περιγράψω ακριβώς, πάντως είναι πολύ μέτρια δουλειά. Όσοι έχουν περάσει από εκεί καταλαβαίνουν τί εννοώ.
Το ρεζουμέ είναι οτι δεν το έκλαψα το 20άρι. Περίπου ένα τεταρτάκι η όλη φάση.
Αν θα ξαναπήγαινα; Χμμμ; Μετά από τα ούζα που είχα κατεβάσει μπορεί και ναι. ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
marineroloco
Μέλος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
49
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, flo13 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2016
ναι φίλε έχει κάποιες ριζες απο πατέρα της γτ εγω της μιλούσα με δύσκολες λέξεις και απαντούσε..
Είναι πολύ τυπική κοπέλα,επαγγελματιάς,όπως δουλεύουν οι Γερμανοί δλδ.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1