Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είχα ήδη ρίξει δυο καλά γαμήσια και ενώ ετοιμαζόμουν να φύγω απ την γειτονιά μου ήρθε μια μικρή όρεξη για κώλο. Η ώρα ήταν οκτώμισι το βραδάκι και κατεβαίνοντας την Ιάσωνος μπήκα στο συγκεκριμένο σπίτι.
Λίγο πριν είχα βρει κώλο στο Ιάσωνος 31 διπλά από το υπόγειο χόστελ αλλά δεν μου έκανε καθόλου η εμφάνιση της.
Μπαίνοντας στο μαγαζί η τσατσά ανακοίνωσε φουλ πρόγραμμα με ακάπωτη πίπα και κώλο στα δέκα ευρώ.
Η κοπέλα εμφανίστηκε χαμογελαστή στο σαλόνι, είναι χοντρούλα μελαχρινή με μεγάλη κωλάρα και βυζάρες, αντικειμενικά καλή για τους λάτρεις των BBW.
Την φαντάστηκα να την κωλογαμάω στα τέσσερα και το πουλί μου κελάηδησε. Έδωσα τα δέκα και μπήκα στο πρώτο δωμάτιο δεξιά του διαδρόμου.
Από την τελευταία φορά που είχα έρθει εδώ μέσα λίγα πράγματα άλλαξαν, δυο από αυτά είναι το κρεβάτι και ο κλιματισμός.
Γδύθηκα και ξάπλωσα.
Το κομμάτι ήρθε μετά από πέντε λεπτά σέρνοντας τα πόδια της με έναν βηματισμό που θα τον ζήλευαν και τα Σόγκοθ από τα βιβλία του Λάβκραφτ. Φορούσε ένα δικτυωτό κορμάκι με κρόσσια που έκρυβαν καλά την κοιλιά με τις ραγάδες και τις πεσμένες βαριές βυζάρες.
Το λοιπόν εγώ είμαι από την αριστερή πλευρά του κρεβατιού και μου έρχεται και αυτή από αριστερά και μου κάνει νόημα με το κεφάλι της να πάω από την άλλη. Εγώ δεν κάθισα τυχαία αριστερά, είμαι αριστερόχειρας και με αυτό το χέρι τον παίζω ενώ το δεξί χαϊδεύει την πουτάνα και έτσι της είπα να έρθει εκείνη από δεξιά.
Ξεφυσώντας και μουτσουνιάζωντας ήρθε από δεξιά και άνοιξε την καπότα. Το πουλί μου εκτός λειτουργίας. Δεν με ρώτησε αν θέλω ακάπωτο που η τσατσά ανέφερε στο πρόγραμμα της παρά προσπάθησε να βάλει την καπότα έτσι. Κάπως τα κατάφερα και καύλωσα. Έβαλα την καπότα καλύτερα και ξεκίνησε την πίπα που κράτησε ένα λεπτό. Μετά από αυτό το ένα λεπτό αερόπιπας σηκώνεται και βγάζει το κορμάκι για να αποκαλυφθούν οι πατσάδες και τα βυζόμπαλα.
Ξαναέρχεται στην ίδια στάση και απλά μου τρίβει το μπούτι και κοιτάει την πούτσα μου. Έτσι γιατί γούσταρε σταμάτησε την πίπα και περίμενε να χύσω από την μαλακία που έπαιζα για να βρω μια αξιοπρεπή στύση.
Τέλος πάντων για από πάνω δεν ήταν και την στήνω στα τέσσερα. Τον βάζω και αρχίδια. Κοίταγα να δω αν είναι μέσα ή όχι. Η πουτάνα απλά δεν έκανε τίποτα, δεν κουνιόταν, δεν μίλαγε. Την παίρνω και λίγο ιεραποστολικά με αυτή να κοιτάει το ταβάνι και να ξεφυσάει ξανά χωρίς να νιώθω τίποτα και της λέω για κώλο.
Στήνεται στα τέσσερα αλλά δεν έβλεπα κωλότρυπα λόγο του ευμεγέθη κώλου.
Την εντοπίζω τελικά και δοκιμάζω να τον βάλω αλλά μόλις έβαζα το κεφάλι η τύπισσα τραβιόταν, κάτι μου έλεγε στα μάλλον ρουμάνικα και αφού έκανε δυο-τρεις μορφασμούς γκρίνιας και νεύρων ξαναστηνόταν.
Δοκίμασα να την γαμήσω τρεις-τέσσερις φορές και έκανε το ίδιο.
Ε! Εντάξει, το θέμα είχε παρατραβήξει και της είπα πούλο. Σηκώθηκε νευρικά έβαλε το κορμάκι και εξαφανίστηκε.
Βγαίνοντας η τσατσά με ρώτησε αν πέρασα καλά. Κρέας της λέω. Σκέτη απάτη, κρέας και τίποτα άλλο. Δεν απάντησε. Είπα καληνύχτα και έφυγα. Όνομα δεν έμαθα, ούτε άλλα στοιχεία γιατί από ελληνικά καταλαβαίνει ότι γουστάρει και απαντάει πάλι σε ότι γουστάρει. Μακριά και αλάργα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2016
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 antiosmuchachos, professorx, ThE

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2016
πιστεύω Θα σε μερεντιαζε αν συνεχιζεςΓερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1