Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Τανια ειναι μια Ρωσιδα προμιλφ με μετριο σε ομορφια προσωπο , μακρυ μαυρο σγουρο μαλλι , μεγαλο φυσικο στηθος , λευκο δερμα , ψηλο αναστημα και παχουλο σωμα.Ειναι αυτο που λεμε νταρντανα!!! Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα αλλα οι βυζαρες της σε υπνωτιζουν! Ανακοινωθηκε ομως απλο προγραμμα.Η τσατσα δεν ειπε κατι για τελειωτικο στα βυζια.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Τανια.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Αυτη ξαπλωσε διπλα μου και κατεβασε το φορεμα της ωστε να ξεχειλησουν οι βυζαρες της! Αυτη ξαπλωσε πλαγια προς τα εμενα και αρχισε το τρομπονι με προφυλακτικο.Εγω επαιζα με το μουνακι της και βαρουσα την ζουμερη της κωλαρα.Η πιπα της ειναι καλη.Αν και ειναι αγαρμπη.Αυτη με πιπωνε μονο με το στομα της χωρις να χρησιμοποιει τα χερια της.Εκανε προσπαθειες για ντιπφροατ αλλα δεν μπορει να τον παρει ολο μεσα στο στομα της.Παντως τον παιρνει αρκετα βαθια! Με καυλωσε με την πιπα της.Με τα μπαλακια ομως δεν ασχοληθηκε.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.

Αυτη ηθελε να ανεβει απο πανω μου αλλα εγω την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους και εγλυφα τις βυζαρες της.Την γαμουσα και αυτη εβγαζε επιφωνηματα.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε ζητησα να την χυσω στις βυζαρες της αλλα αυτη αρνηθηκε ευγενικα.Βγηκα απο μεσα της και εχωσα την πουτσα μου αναμεσα στις βυζαρες της.Αυτη πηρε το κεφαλι της πουτσας στο στομα της και εκανε ισπανικο με τις βυζαρες της! Ηταν πολυ καυλωτικο το θεαμα! Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε αρχισα να τραβαω μαλακια και την εχυσα στο στομα , με καποτα ομως.Η κοπελα προσεχει την υγιεινη της και δεν κανει ελευθερο στοματικο.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Τανια ειναι μια νταρντανα ιεροδουλη.Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα αλλα οι βυζαρες της ειναι αρρωστεια! Ειναι το δυνατο της σημειο! Καλη πιπα αλλα μετριας διαρκειας.Στο κυριως σεξ συμμετεχει αλλα με καπως υπερβολικα και ψευτικα επιφωνηματα.Ειναι παντως ευδιαθετη ιεροδουλη και σεβεται τον πελατη.Κανει ομως απλο προγραμμα.Δεν κανει τελειωτικο στα βυζια , καραμελωμα , ελευθερο στοματικο γιατι φοβαται μην κολλησει κατι.Στα αρνητικα βαζω οτι μου υπενθημισε οτι εχουμε περιορισμενο χρονο.Ενταξει το ειπε ευγενικα , αλλα δεν παυει να ειναι αρνητικο! Η τσατσα παντως δεν ενοχλησε.Παντως πιστευω στους λατρεις των Ρωσιδων μιλφαρων η Τανια θα αρεσει.Οι μοντελακηδες ομως να μην περασουν ουτε απεξω! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τάνια
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, TZOYLI, StrangeKindOfHuman και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού