Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωινή βόλτα στο ρομαντικό Μεταξουργείο.
Ο ήλιος είχε αρχίσει να ζεσταίνει τους κατουρημένους δρόμους. Στα περισσότερα χαμαιτυπεία γνωστά και άγνωστα πατσαβουρόμουνα επιδείκνυαν τα κάλλη τους κατάλληλα μόνο για κάποιους συνταξιούχους μάχιμους που βόλταραν αναζητώντας οργασμό και φιλοσοφία.
Σε ένα από τα σπίτια δούλευε η Χριστίνα. Από εμφάνιση το κορίτσι είναι έτη φωτός μακριά σε σχέση με τον ανταγωνισμό (Tουλάχιστον εκείνης της ώρας) Κατάμαυρα μακριά μαλλιά και κορμάκι ψηλό, αδύνατο, λαμπάδα τικατάκα-τικατά... Θόλωσαν τα γυαλιά μου και το πουλάκι μου με σκούντηξε και μου έκανε νόημα να μπω τάχιστα στο δωμάτιο.
Με κίνηση Αλγερινού παπατζή έβγαλα το δεκάρικο από το πορτοφόλι μου, το έχωσα στη μασχάλη της τσατσάς που όχι μόνο δεν πρόλαβε να αφήσει την σφουγγαρίστρα αλλά ούτε καν να μου πει το μενού, παραμέρισα την κουρτίνα με αποφασιστικότητα και μπήκα στο πρώτο δωμάτιο δεξιά.
- Ντωμάτιο καταρό πρώτος πελιάτης εσείς...
Ο χώρος γνωστός, έχω κάψει πολλές θερμίδες εδώ μέσα, καθαρά σεντόνια, άοσμο και κόσμιο αν και με μονό κρεβάτι και έλλειψη κρεμάστρας.
Πέταμα ρούχων στην καρέκλα και ανάσκελα στο κρεβάτι να περιμένω την κοπέλα πασπατεύοντας το πουλί μου. Λίγο πριν την είχα ακούσει που μπήκε στο δίπλα δωμάτιο και ξενέρωσα ολίγον γιατί περίμενα ότι θα καθυστερήσει και θα χάσω τη σηκωμάρα που είχα, ευτυχώς ο πελάτης δίπλα ήταν πιο γρήγορο πιστόλι και από τον Λούκι Λουκ και στο σκάρτο πεντάλεπτο το μωράκι μπήκε στο δωμάτιο μου.
Ελάχιστο μπλα-μπλα και αφού χάιδευα το κορμάκι της σαν γνήσιος γουάνα-μπι πορνόγερος ήμουν έτοιμος για όλα. Πέρασμα καπότας λανθασμένο καλτσωτό και πίπα άνω του μετρίου, δεκτική σε ελαφρύ πάτημα του κεφαλιού προς ντιπθρότ αλλά και με λίγο δοντάκι που δεν με χάλασε καθόλου.
Φιλάκια στα κωλομέρια και όπου έφτανα με μόνο μελανό σημείο το μουνάκι της που δεν με άφησε να το ακουμπήσω καν.
Η επόμενη σκηνή ήταν με αυτή από πάνω και εναλλαγές σε ταχύτητα και βάθος. Έδειχνε να το απολαμβάνει περίπου όσο και εγώ που από την καύλα μου δεν άλλαξα στάση παρά μόνο άλλοτε την έπαιρνα αγκαλιά για να δώσω κάνα φιλάκι στο λαιμό της και άλλοτε την σήκωνα για να βλέπω το κορμάκι της να χορεύει πάνω μου και να πάρω τα βυζάκια της στα χεριά και το στόμα μου.
Έτσι μετά από λίγο ήρθε και το τέλος. Η κοπέλα δεν σηκώθηκε αμέσως και συνέχισε με μερικά φιλιά στον λαιμό και το στήθος μου καθώς στράγγιζαν και οι τελευταίες σταγόνες νιώθοντας ακόμα το μουνάκι της να με αγκαλιάζει.
Αφού σηκώθηκε από το κρεβάτι στα ηχεία του δωματίου ακούγονταν το losing my religion των R.E.M. και το σιγοτραγούδαγε χαμογελώντας δίνοντας μου για κάποιο λόγο μια πολύ γλυκιά εικόνα να θυμάμαι.
Το πρόγραμμα της όπως έγραψε και ο προηγούμενος συναγωνιστής στην κριτική του για την Χριστίνα είναι υπεραπλό, ωστόσο είναι πολύ όμορφη και το αντίτιμο είναι κάτι περισσότερο από vfm.
Τώρα αν την πρότεινα σε κάποιον άλλο; ΟΧΙ! Να μην πάει κανένας! Την θέλω μόνο δικιά μου! Μόνο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2016
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 customer, antiosmuchachos, Ena Vima Mprosta και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2016
κλασσικα πολυ ωραιος τροπος γραφης.να ξερεις ομως οτι ανοιγεις μετωπο με τον cris33.
01 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ αλλά δεν κατάλαβα που άνοιξα μέτωπο και γιατί.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2