Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ανεβηκα τα σκαλοπατια και εισηλθα στο σλαονι του εν λογω κυριλε κοικου ανοχης.Η Ηλεκτρα ειναι μια νεαρη Ελληνιδα με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο , πολυ μακρυ μαυρο μαλλι , ωραιο στητο μικρο βυζι , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα και καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Ανακοινωθηκε φουλ προγραμμα.

Η κοπελα μου εκανε κλικ εμφανισιακα και εδωσα το μπλε εισητηριο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και περιμενα την κοπελα.Το δωματιο ειναι απο τα καλυτερα στην περιοχη και εχει ντουζιερα , τηλεοραση και αναπαυτικο κρεβατι.Υστερα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μου φανηκε καπως ντροπαλη! Η κοπελα ξαπλωσε απο πανω μου και μου εγλυψε για λιγο τα βυζακια μου.Τα προκαταρκτικα ειχαν μικρη διαρκεια.Υστερα ξαπλωσε πλαγια προς τα εμενα και ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη.Για πιπινακι κανει καλη πιπα.Δεν χρησιμοποιει καθολου το χερι της.Τον παιρνει αρκετα βαθια μεσα στο στοματακι της αλλα δεν μπορει ντιπφροατ.Μου εγλυψε και για λιγο τα μπαλακια.Δεν ξερει να κανει καραμελωμα ομως.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.

Την ξαπλωσα ανασκελα και εγλυψα για λιγο το ξυρισμενο και μεγαλο της μουνι.Αφου περασαμε το προφυλακτικο τοτε της τον καρφωσα στην ιεραποστολικη σταση.Αυτη ομως δεν συμμετειχε καθολου.Εχει καπως παραξενη συμπεριφορα! Βγηκα απο μεσα της και την εστησα στα τεσσερα.Προσπαθησα να μπω στο κωλαρακι της αλλα αυτη ειχε καμπουριασμενη την μεση της και το χοντρο μου καυλι δεν εμπαινε στην κωλοτρυπιδα της! Την ξαναξαπλωσα ανασκελα και αφου αυτη εβαλε κρεμα στην κωλοτρυπιδα της τοτε καταφερα να μπω μεσα της.Αυτη ομως δεν με αφησε να μπω βαθια μεσα στον κωλο της! Κρατουσε αντισταση με το χερι της και μου ελεγε να την γαμαω σε αργο ρυθμο.Δεν ειναι φουλ προγραμμα αυτο! Βαρεθηκα και βγηκα απο μεσα της.Πεταξα το προφυλακτικο και αρχισα να τον παιζω στα βυζακια της.Της πεταξα τα χυσια μου στον λαιμο της και στα βυζακια της.Αυτη σκουπιστηκε με κωλοχαρτο , ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ηλεκτρα ειναι μια σχετικα εμφανισιμη ιεροδουλη.Το προσωπο της δεν ειναι κατι το τρομερο αλλα εχει μοντελε κορμι.Θα ελεγα ομως οτι δεν κανει ακριβως φουλ προγραμμα! Δεν μπορει να δωσει για πολυ ωρα το κωλαρακι της! Δεν μπορει να τον παρει βαθια μεσα στον κωλο της! Κανει καποια προκαταρτικα.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη και μεγαλης διαρκειας.Ειναι μια ιεροδουλη χαμηλων τονων και υποτακτικης ψυχολογιας.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Να πω την αληθεια δεν εμεινα ευχαριστημενος απο την συμμετοχη της κοπελας.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, n.smirni76, DeanCorso και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού