Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Γκαμπριελλα ειναι μια νεαρη Τσιγγανορουμανα ιεροδουλη με μετριο σε ομορφια προσωπο , μελαμψο δερμα , κανονικο αναστημα , ωραιο μεγαλο φυσικο στηθος , μακρυ μαυρο μαλλι και σωμα με πιασηματα.Εχει ζουμερο βραζιλιανικο κωλο! Εχει εμφανιση λατιν πορνοσταρ! Στο στυλ μοιαζε λιγο με την πορνοσταρ Λουσιους Λοπεζ.Απλως η Γκαμπριελλα ειναι πιο μελαμψη και εχει πιο ασχημο προσωπο.Εχει δουλεψει παλαιοτερα Φωκαιας 27α καθως και Περγαμου 1 πριν απο λιγο καιρο.Ανακοινωηκε απλο προγραμμα και ισπανικο.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα.Η κοπελα ξαπλωσε πανω στο καυλι μου και αρχισε να τριβεται με το σωμα της πανω μου.Εγω χουφτωνα τις βυζαρες της και χουφτωνα την κωλαρα της.Εχει βραζιλιανικο κωλο! Αυτη αρχισε να κανει ισπανικο με το καυλι μου.Βαρουσε το καυλι μου πανω στις βυζαρες της.Τα προκαταρκτικα της ειχαν αρκετη διαρκεια.Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι αρκετα καλη! Πορνοσταρικη! Βγαζει δηλαδη πολυ παθος στην πιπα.Με πιπωνε με γρηγορο ρυθμο και με λιγη χρηση χεριου.Επισης βαρουσε το καυλι μου στα χειλια της και με κοιτουσε στα ματια! Ηταν πολυ πορνοσταρικη αυτη η σκηνη! Με κατακαυλωσε το πουτανακι με την πιπα της! Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια.

Την ξαπλωσα ανασκελα και τον εχωσε στο μουνακι της.Την γαμουσα αλλα αυτη δεν ειχε ιδιαιτερη συμμετοχη.Στα αρνητικα βαζω το γεγονος οτι θελει να εισαι πολυ προσεκτικος με τα βυζια της.Δεν ηθελα ομως να χυσω σε αυτη τη σταση.Την εστησα στα τεσσερα.Αυτη ομως ειχε χαμηλωσει το σωμα της τερμα κατω.Δεν πηρε την τελεια τοποθετηση σωματος.Τα βυζια τα ειχε κολλησει στο κρεβατι και ετσι δεν μπορουσα να τα βλεπω να παλλονται! Το προσωπο το ειχε κατεβασει χαμηλα και δεν εκανε παιχνιδι με τον καθρεπτη.Αυτο το βαζω επισης στα αρνητικα.Επισης ο κωλος της ειχε πολλα σπυρακια και αυτο με ξενερωσε.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και της εριχνα κωλοχαστουκακια.Την γαμουσα και κοιτουσα το θεαμα απο τον καθρεπτη.Την γαμουσα και αυτη εβγαζε αληθινα επιφωνηματα.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Τα εχυσα ολα και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Γκαμπριελλα ειναι μια πληθωρικη ιεροδουλη συμπαθητικης εμφανισης.Χανει ομως στο προσωπο.Κανει ωραια προκαταρκτικα , ισπανικο και ωραια πιπα.Ενταξει η πιπα της δεν ειναι σαν τον Ρωσιδων ιεροδολουν! Ειναι ομως αρκετα καλη.Στο κυριως σεξ ομως χανει.Αν ηταν ποδοσφαιρικος αγωνας τοτε το πρωτο ημιχρονο θα το κερδιζε ενω το δευτερο θα το εχανε! Εμφανη σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Φαινεται ομως οτι δεν θελει να ξεπερναει συγκεκεριμενα προκαθορισμενα χρονικα ορια.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2015
Δηλ θες να πεις πως μοιαζει η κωλαθρα της με την λουσιους?Μας εστειλες πορνε μου...Αυτη δηλ ειναι καθε πρωι εκει?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1