Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ειρηνη ειναι μια νεαρη Ρουμανα με μελαμψο δερμα , κανονικο αναστημα , μετριο σε ομορφια προσωπο με ενα πιρσινγκ πανω απο τα χειλη , μεσαιο φυσικο στηθος , ενα τατου τραιμπαλ πανω απο τον κωλο και κορμι με αρμονικα κατανενημενα πιασηματα.Πρεπει να ειναι Τσιγγανορουμανα.Η κοπελα εχει εργαστει στο παρελθον Φωκαιας 25α και Φυλης 84/86 , οπου εκανε ελευθερο στοματικο και εδινε και κωλο.Μετα πηρε κιλα και ξεπεσε στο φτωχο και ταπεινο Μεταξουργειο.Πριν απο λιγες ημερες ξαναεπεστρεψε στο Μεταξι.Εχει χασει κιλα και εχει φτιαξει αρκετα εμφανισιακα.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα και σταση 69.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Η κοπελα αφαιρεσε το στρινγκακι της και ξαπλωσε πλαγια προς τα εμενα.Αυτη αρχισε να τριβει το κορμι της και τα βυζια της πανω στον πουτσο μου! Εγω ταυτοχρονα επαιζα με το μουνακι της χωρις αυτη να διαμαρτυρηθει.Το καυλι μου ειχε ηδη φουσκωσει.Τα προκαταρκτικα ειχαν μικρη διαρκεια.Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια σχετικα καλη πιπα χωρις χρηση χεριου.Τα αρχιδια δεν τα εγλυψε.Αυτη με πιπωνε και εγω χουφτωνα και βαρουσα τα ζουμερα της κωλομερια! Η πιπα δεν ηταν βαθια αλλα ηταν σχετικα καλη.Ειχε ομως μικρη διαρκεια!

Την ξαπλωσα ανασκελα και τον εχωσα στην αξυριστη μουναρα της! Την γαμουσα και κοιτουσα την προστυχοφατσα της! Αυτη δεν συμμετειχε ομως ιδιαιτερα.Την γαμουσα και εγλυφα τον λαιμο της και τα βυζια της.Δευτερη σταση με αυτην απο επανω με το το προσωπο γυρισμενο προς τα εμενα.Στην ιππασια ειναι σχετικα καλη.Αν και εκανε ψηλα ανεβοκατεβασματα.Η ιππασια της ειχε μετριο ρυθμο.Ουτε πολυ γρηγορη αλλα και ουτε πολυ αργη! Αυτη ανεβοκατεβαινε και εγω χουφτωνα την κωλαρα της και τα βυζια της! Υστερα απο λιγο δεν αντεξα και πεταξα το υγρο πυρ μεσα στο μουνακι της.Αυτη συνεχισε μεχρι να με ξεστραγγισει τελειως.Η κοπελα σηκωθηκε , ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Ειρηνη ειναι μια αξιολογη εμφανισιακα ιεροδουλη.Απλως χανει λιγο στο προσωπο.Το δυνατο της σημειο ειναι το σωμα της.Εμφανισιακα ομως ειναι πανω απο τον μεσο ορο του Μεταξουργειου.Κανει καποια λιγα προκαταρκτικα που ομως εχουν μικρη διαρκεια.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη αλλα μικρης διαρκειας.Στο κυριως σεξ δεν συμμετεχει ιδιαιτερα.Ειναι ομως δεκτικη και ευδιαθετη ιεροδουλη και θελει να ικανοποιησει τον πελατη.Ειναι δεκτικη σε υποδειξεις κατα τη διαρκεια του σεξ.Δηλαδη δεν ειναι ξινη και δεν εχει μη μου απτου συμπεριφορα.Εμφανη σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Αν σας αρεσει τοτε μια δοκιμη στο 10ρικο την αξιζει.Μην περιμενετε κατι τρελο απο παρεχομενες υπηρεσιες αλλα τουλαχιστον δεν θα κλαψετε τα λεφτα σας! Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού