Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ναταλια ειναι μια Ρωσιδα μιλφογκιλφ με αδιαφορο προσωπο , καστανοκοκινο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , κανονικο αναστημα , λευκο δερμα με πολλες φακιδες , μικρο νερουλο στηθος και κανονικο σωμα.Το σωμα της ομως εχει εμφανη ιχνη χαλαρωσης.Το μαλλι της και γενικα το ολο παρουσιαστικο της παραπεμπει σε γενικα της δεκατιας του 80.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο.

Πληρωσα και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι που ηταν καθαρο για τα δεδομενα του Μεταξουργειου και το κλιματιστικο δουλευε.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Ναταλια.Η κοπελα αφαιρεσε αμεσως το μαυρο φορεμα που φορουσε και ξαπλωσε απο πανω μου.Αυτη αρχισε τα προκαταρκτικα.Μου εγλυφε τα βυζακια και εγω την χουφτωνα.Με ξενερωσε βεβαια που ειχε αρκετα χαλαρωμενο δερμα.Δεν εχει ομως κοιλιτσα.Αυτη κατεβηκε πιο χαμηλα και εκανε ενα περασμα με το μωρομαντηλο απο την πουτσα και τα αρχιδια μου.Υστερα αρχισε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Το εκανε αρκετα παθιασμενα.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη.Δεν φτανει το επιπεδο ομως των εμπειρων Ρωσιδων πουτανων.Μου εχουν κανει και καλυτερες πιπες! Το θετικο ειναι ομως οτι η κοπελα προσπαθει.Κατεβηκε πιο χαμηλα και αρχισε να μου ρουφαει ρομαντικα τα μπαλακια.Το εκανε για αρκετη ωρα.Κανει καλο καραμελωμα.Μετα συνεχισε την πιπα.Η πιπα της δεν ειναι μονοτονη,εχει αυξομοιωσεις.Χρησιμοποιει και λιγο το χερι της.Το στοματικο σεξ ειχε αρκετη διαρκεια.

Την ξαπλωσα ανασκελα και τον εχωσα στην ξυρισμενη της μουναρα.Την γαμουσα και αυτη επαιζε με τα βυζακια μου και εβγαζε αληθινα επιφωνηματα.Εδειχνε μια αληθινη συμμετοχη στο γαμησι.Την γαμησα για αρκετη ωρα αφου ειδα οτι δεν εχει θεμα με τον χρονο.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Ξαπλωσα ανασκελα και την εβαλα να με πιπωσει μεχρι τελους.Αυτη ξεκινησε παλι μια αργη πιπα με μικρη χρηση χεριου.Επειδη ομως θα αργουσα να τελειωσω για αυτο ανελαβα εγω δραση.Την εβαλα να ξαπλωσει ανασκελα και αρχισα να τον παιζω πανω στη γλωσσα της.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε της τον εχωσα μεσα στο στομα της.Αυτη ρουφουσε αδιαμαρτηρητα τα χυσια μεχρι τελευταιας σταγονας.Οταν τα εχυσα ολα τοτε η κοπελα σηκωθηκε και εφτυσε τα χυσια στον νιπτηρα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Ναταλια ειναι μια μιλφογκιλφ αδιαφορης εμφανισης.Απευθυνεται σε ειδικο κοινο.Σε αυτους που αρεσκονται να γαμανε μιλφογκιλφακια.Δεν απευθυνεται σε μοντελοκυνηγους.Δεν απευθυνεται σε οσους ψαχνουν την εμφανιση.Απευθυνεται σε οσους ψαχνουν καλες υπηρεσιες.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη και μεγαλης διαρκειας.Κανει μερικα προκαταρκτικα.Δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνης.Αυτο το βαζω στα θετικα , ειδικα για την περιοχη του Μεταξουργειου.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Γενικα ειναι μια ευγενικη , ζεστη ιεροδουλη που θελει να ικανοποιησει τον πελατη.Ειναι αυτο που λεμε υποτακτικης ψυχολογιας.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλία
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού