Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χτυπησα το κουδουνι.Μου ανοιξαν την πορτα.Καθισα στον καναπε.Σαλοναρισε η χαμογελαστη Ινκα.Προκειται για μια Ρωσιδα μιλφ με ξανθο σπαστο καρρε μαλλι,κανονικο αναστημα,σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο με εντονα Σλαβικα χαρακτηριστικα,μικρα στητα βυζακια και ωραιο αδυνατο κορμι.Εχει πολυ καλο κορμι για την ηλικια της!Γλώσσα Απλως το σωμα της εχει φακιδες.Η Ινκα μου εριξε ενα πολλα υποσχομενο βλεμμα!Ματάκι Με ειχε κατακαυλωσει με το καλοσχηματισμενο της σωμα και με την καυλοφατσα της! Φορουσε ενα μαυρο ολοσωμο κοντο φορεμα.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στομα.Εχει δουλεψει παλαιοτερα Δροσοπουλου 98 , με αλλο ομως ονομα.Επισης εχει εργαστει Αλκιβιαδου 16β και Ιουλιανου 71Γερο-μύστης.

Ξαπλωσα στο κρεβατι και περιμενα την κοπελα.Υστερα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετηΧαμόγελο Ινκα.Μιλαει σχετικα καλα Ελληνικα με προφορα.Φαινονταν απο την αρχη οτι υπαρχει καλο κλιμα μεταξυ μας!Χαμόγελο Η κοπελα ξαπλωσε απο πανω μου και αρχισε να τριβεται.Εγω επαιζα με το μουνακι της και χουφτωνα το κωλαρακι της.Αυτη εδειχνε να γουσταρει την ολη φαση.Αυτη μου εγλυφε τα βυζακια μου και τον λαιμο μου.Τα πρωτα γλωσσοφιλα δεν αργησαν να πεσουν!Έρωτας Πλησιασαμε σε αποσταση αναπνοης και αρχισαμε να φιλιομαστε βαθια και παθιασμενα!Έρωτας Η στυση μου βαρουσε κοφτες!Ναι! Η κοπελα κατεβηκε πιο χαμηλα και αρχισε να μου γλυφει και να μου ρουφαει ρομαντικα τα μπαλακια μου! Πιο πολυ τα ρουφουσε παρα τα εγλυφε.Μου εκανε αρκετη ωρα καραμελωμα!Μεγάλο χαμόγελο Το εκανε παθιασμενα.Ειχα πεθανει απο την καυλα και απολαμβανα το καραμελωμα που μου εκανε.Η κοπελα δεν εδειχνε να την απασχολει ο χρονος.Οποτε ημουν χαλαρος για να απολαυσω το μωρακι με την ησυχια μουΚουλ.Υστερα η κοπελα αρχισε να γλυφει την πουτσα σαν παγωτο! Απο πανω μεχρι κατω.Τον πηρε στο στομα της και αρχισε μια καλη ακαποτη τσιμπουκοδομια χωρις χρηση χεριου.Δεν μπορει ομως να τον παρει βαθια.Ρουφουσε το μισο καυλι.Η αληθεια ειναι οτι στην πιπα χανει λιγο.Δεν με πειραξε ομως γιατι σε ολα τα αλλα ηταν αψογη! Στο καραμελωμα πηρε αριστα!Χαμόγελο Μου εκανε αρκετη ωρα πιπα.Την σταματησα για να μην εχουμε πρωορο τελος.Αυτη με πλησιασε και συνεχισε να μου δινει φιλια στο στομα.

Ειχα καυλωσει και ηθελα να την γαμησωΚουλ.Της ειπα να μου περασει το προφυλακτικο και την ξαπλωσα ανασκελα.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους.Αυτη εβγαζε αληθινα επιφωνηματα και εδειχνε να γουσταρει την ολη φαση.Της τον καρφωνα βαθια και τα γλωσσοφιλαΈρωτας συνεχιζονταν ακαθεκτα.Αν και περνουσα καλα δεν ηθελα να τελειωσω σε αυτη την σταση.Λιγο πριν το τελος βγηκα απο μεσα της και ξαπλωσα ανασκελα.Αυτη εβγαλε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια γρηγορη ακαποτη τσιμπουκοδρομια με χρηση χεριου για να μπορεσω να χυσω.Με πιπωνε λυσσαλεα! Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα μεσα στο στοματακι της.Η κοπελα συνεχισε μεχρι να με ξεστραγγισει τελειως.Φωναζα απο καυλα!Μεγάλο χαμόγελο Η κοπελα σηκωθηκε και εφτυσε τα χυσια στον νιπτηρα.Εβαλε τα ρουχα της,ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες,με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας,η Ινκα ειναι ενα εμφανισιμο μιλφακι.Εχει συμπαθητικο προσωπο και πολυ καλο σωμα για την ηλικια τηςΓερο-μύστης.Απλως το προσωπο της και γενικα το σωμα της εχει εμφανη φακιδες.Κανει αρκετα προκαταρκτικα.Κανει ωραιο και μεγαλης διαρκειας ρουφηγμα στα μπαλακια.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη και μεγαλης διαρκειας.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε καθολου! Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν οσμες.Το μουνακι το ειχε ξυρισμενο.Ειναι δεκτικη σε γλωσσοφιλα.Γενικα ειναι μια αγαπησιαρα,ευγενικη,θερμη και φιλοτιμη ιεροδουλη.Σεβεται τον πελατη και τιμαει τα λεφτα του.Φαινεται οτι θελει να ικανοποιησει τον πελατη.Ειναι μια πολυ καλη επιλογη για τους λατρεις της κατηγοριας των μιλφ!Γερο-μύστης Σας την συνιστω με κλειστα ματια!Γερο-μύστης Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ίνκα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter, FOGY

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού