Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατεβηκα τα λιγα σκαλοπατακια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την Καρολινα.Προκειται για μια νεαρη Πολωνεζα ιεροδουλη με μακρυ ξανθο ραστα μαλλι , πολυ ψηλη σε αναστημα , μικρο πεσμενο στηθος , ενα τατουαζ στο στηθος , μετριο σε ομορφια προσωπο και σωμα με πιασηματα.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στομα.Η κοπελα εκανε ενα γρηγορο και ντροπαλο σαλοναρισμα.Εχει ομως καλες κριτικες.Αποφασισα να την τιμησω.Μπανοβγαινε αρκετος κοσμος στο σαλονι για να δει την κοπελα.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Η τσατσα μου ειπε οτι σε λιγο θα ερθει η κοπελα.Ξαπλωσα στο κρεβατι και περιμενα την κοπελα.Το δωματιο ειναι κατω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Το αλλο δωματιο στο οποιο ειχα γαμησει στο παρελθον την Συλβια την Βουλγαρα ειναι καλυτερο.Τελικα η κοπελα ηρθε μετα απο κανενα 30 λεπτο!

Τελικα ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει καλα Ελληνικα.Φαινονταν οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μαςΜατάκι.Η κοπελα φαινονταν καπως αγχωμενη!Ναι! Καπως αμηχανη!Ναι! Φαινονταν οτι θελει καθοδηγηση!Γερο-μύστης Θελει τον δασκαλο της!Γερο-μύστης Της ειπα να μην αγχωνεται και της εβγαλα το μαυρο διχτυωτο που φορουσε και τον στηθοδεσμο της.Ενιωθα λες και θα γαμησω παρθενα!Ναι! Η κοπελα ηθελε αμεσως να ξεκινησει την πιπα αλλα εγω της ειπα να μου κανει προκαταρκτικα.Η κοπελα αρχισε να μου γλυφει τα βυζακια και την κοιλια μουΧαμόγελο.Το εκανε αρκετη ωρα.Υστερα την εβελα να μου γλυφει τα μπαλακιαΈρωτας.Αυτη σαν υπακουο κοριτσακι μου εγλυφε και μου ρουφουσε τα αρχιδια μου.Μου εκανε ολα τα χατηρια!Ναι! Υστερα της ειπα να ξεκινησει την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Η κοπελα ρουφηξε το καυλι μου αρκετα βαθια.Οχι ομως ντιπφροατ.Η πιπα της ειναι αρκετα καλη για νεαρη κοπελα.Αυτη ηταν απεναντι μου και με πιπωνε.Ειναι και πολυ ψηλη και δεν μπορουσε να βολευτει στο κρεβατιΝαι!.Αυτη με πιπωνε χωρις να χρησιμοποιει το χερι της.Με πιπωνε βαθια και με μεγαλη διαρκεια.Αυτη με πιπωνε και εγω της πατουσα το κεφαλι.Εγω της ειπα να τον βγαλει απο το στομα της για να παρει μερικες αναπνοες!Ναι! Μην μας παθει και τιποτα!Ναι! Την εβαλα παλι να μου κανει καραμελωμα στα μπαλακιαΈρωτας.Μετα παλι πιπουλα.Εβλεπα το θεαμα απο τον καθρεπτη και καυλωσα.Μου εκανε πολυ ωρα πιπα.Αν δεν την σταματουσα ακομη θα μου εκανε πιπα!Ναι! Την σταματησα για να ξεκινησουμε το σεξ.Αυτη πηγε να μου εφαρμοσει το προφυλακτικο αλλα δεν μπορουσεΝαι!.Το μικρο πορφυλακτικο δεν χωρουσε στο χοντρο μου καυλι!Ναι! Τελικα το εβαλα εγω μονος μου γιατι αυτη δυσκολευονταν να μου φορεσει την καποτα.

Την ξαπλωσα ανασκελα και της τον εχωσα στο ξυρισμενο της μουνακι.Εχει ωραιο λεπτο μουνακι.Την γαμουσα στην ιεραποστολικη σταση και ειχε ανεβασει τα ποδια γυρω απο εμενα.Αυτη εβγαζε αληθινα βογγητα και συμμετειχε στο σεξΓλώσσα.Τα πρωτα γλωσσοφιλα δεν αργησαν να πεσουν!Γλώσσα Γλωσσοφιλιαζομασταν παθιασμεναΈρωτας και εγω την γαμουσα δυνατα!Έρωτας Εμπαινα βαθια μεσα της και αυτη αντεχε το γαμησι.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της.

Πεταξα το προφυλακτικο και ημουν ορθιος διπλα στο κρεβατι.Αυτη καθονταν στην ακρη του κρεβατιου και με πιπωνε.Την σταματησα και αρχισα να της γαμαω το στομα!Κουλ Εκανα ενα δυνατο mouthfucking!Ναι! Αυτη δεν εφερε καμια αντιρρηση.Δεν ηθελα ομως να την ταλαιπωρησω αλλοΚουλ.Αρχισα να τραβαω μαλακια στο στομα της.Αυτη ειχε βγαλει την γλωσσα της.Τελικα μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο στοματακι της.Αυτη τον πηρε στομα της και ρουφουσε τα χυσια μου.Οταν τα εχυσα ολα τοτε η κοπελα πηγε και εφτυσε τα χυσια στον νιπτηρα.Ειχαμε social time οπου μου ειπε διαφορα ενδιαφεροντα πραγματα.Φαινεται οτι ειναι ωραιο τυπακι και ξηγημενος χαρακτηρας!Καπέλο

Συνοψιζοντας , η Καρολινα ειναι μια ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Εχει καπως παραξενη εμφανιση.Δεν συναντας συχνα ιεροδουλη με ραστα μαλλι και τοσο ψηλο αναστημα.Κανει μεγαλης διαρκειας προκαταρκτικα και καραμελωμα στα μπαλακια.Κανει αρκετα καλη και βαθια πιπα που ειναι μεγαλης διαρκειας.Συμμετεχει στο κυριως σεξ με αληθινα επιφωνηματα και γλωσσοφιλαΈρωτας.Ειναι καθαρη κοπελα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Δεχεται χωρις υπεκφυγες το τελειωτικο στο στομα της.Απλως ειναι απειρη σε αυτη τη δουλεια και θελει καθοδηγηση.Σε αφηνει να εχεις το πανω χερι.Μου εκανε ολα τα χατηρια και την εκανα οτι ηθελα! Σε λογικα πλαισια βεβαια ολα αυτα.Ειναι αυτο που λεμε υποτακτικης ψυχολογιαςΓερο-μύστης.Γενικα ειναι μια ευγενικη,συμπαθητικη και χαμογελαστη ιεροδουλη που σεβεται τον πελατηΓερο-μύστης.Ειχε παρα πολλα ραντεβουΝαι!.Δεν ξερω αν θα αντεξει σε τετοιους ρυθμους για πολυ καιροΝαι!.Η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2015
Ετσι ακριβώς εμένα πάντως μου αρέσει που είναι άπειρη και κάνεις οτι γουστάρεις μαζί της χωρίς μα και μου.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1