Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τον τελευταιο καιρο ειχα φαει 6 συνεχομενες φολες!Money Mouth Ηθελα να δωσω ενα τελος σε αυτο το αθλιο σεριΚουλ.Ανεβηκα τα λιγα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Καθισα στον ξυλινο καναπε και η τσατσα που ετρωγε κατι μου παρουσιασε την Μαντα.Η κοπελα σαλοναρισε χαμογελαστη.Με πλησιασε και εκατσε στα ποδια μου.Με πλησιασε σε αποσταση αναπνοης και μου ανακοινωσε μονη της το προγραμμα της.Παντως η αναπνοη της ηταν μια χαρα και δεν μου ηρθε καποια ασχημη μυρωδιαΧαμόγελο.Φαινονταν οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μαςΓλώσσα.Ο παγος ηδη ειχε σπασει!Ματάκι Αποφασισα να περασω στα πορνοενδοτερα.Εχει δουλεψει παλαιοτερα για αρκετα χρονια στο Φυλης 74.Ανακοινωθηκε κωλος στο προγραμμα που προσφερει η κοπελα.Εμφανισιακα ειναι μια σχετικα νεαρη μελαμψη Τσιγγανορουμανα με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο , μακρυ μαυρο μαλλι που ειχε μαζεμενο σε κοτσιδα , μεσαια πεσμενα βυζια , κοντη σε αναστημα και σωμα με πιασηματα κυριως στον κωλο και την περιφερεια.Ο κωλος εχει καποια ιχνη κυτταριτιδας.Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα αλλα εχει αδυνατισει σε σχεση με την περιοδο που ηταν στο Φυλης 74.Τοτε μου φαινονταν τελειως αδιαφορη αλλα σημερα μου φανηκε καπως πιο συμπαθητικοΕμμμμ το προσωπο και το κορμι της.

Πληρωσα και περασα στο δωματιο.Μολις μπηκα στο δωματιο τοτε διαπιστωσα με λυπη οτι η τσατσαΓαμήσου ειναι για τον πουτσο και δεν κανει τιποτα σε επιπεδο καθαριοτητας!Κεφάλι σε τοίχο! Ειχε πεταμενες καποτες στο πατωμα!Κεφάλι σε τοίχο! ΕΛΕΟΣ!!!Κεφάλι σε τοίχο! Εβγαλα τα ρουχα μου και ξαπλωσα στο κρεβατι.Υστερα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη Μαντα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει καλα Ελληνικα.Η κοπελα αφαιρεσε τον στηθοδεσμο της και το στρινγκακι της.Μου εκανε καποια κοπλιμενταΓλώσσα για την εμφανιση μου.Αμεσως ξαπλωσε απο πανω μου και αρχισε να τριβεται.Μου εγλυφε αργα και αισθησιακα τα βυζακια μου.Εφερε το προσωπο της σε αποσταση αναπνοης και αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστεΈρωτας.Φιλιομασταν και αυτη ετριβε ρομαντικα το μουνι της πανω στο καυλι μουΕμμμμ.Ειμασταν σχιφτα αγκαλιασμενοι και φιλιομασταν.Εγω ομως ειχα το μυαλο μου στο τι γινεται χαμηλα στην πουτσα μουΕμμμμ.Η ολη φαση ηταν τελειως χαλαρη και αγαπησιαρικη εκ μερους της.Ηταν λες και ημουν με την γκομενα μου.Η κοπελα δεν εδειχνε να αγχωνεται με τον χρονοΧαμόγελο.Καλο αυτο , οποτε αποφασισα και εγω απο την μερια μου να το παμε σε χαλαρους ρυθμους για να απολαυσω πιο πολυ το γαμησιΜατάκι.Μειναμε ετσι πολυ ωρα!Ναι! Κανενα 10λεπτο χαμουρευομασταν!Ναι! Μου εκανε κοπλιμεντα για το καυλι μουΓλώσσα.Τελικα η κοπελα με ρωτησε καπως απογοητευμενηΕμμμμ αν θελω προφυλακτικο στην πιπα.Της απαντησα καταφατικα και μου περασε το προφυλακτικο.Καθισε στα τεσσερα σε θεση πλαγια προς τα εμενα και ξεκινησε το τρομπονι.Η πιπα της ειναι καλη και προσπαθει να τον παρει βαθια.Δεν εκανε ντιπφροατ αλλα τον πηρε αρκετα βαθια μεσα στο στοματακι της.Εκανε αρκετες προσπαθειες.Μετα απο επιθυμια μου ασχοληθηκε και με τα μπαλακια μουΈρωτας.Τα εγλυψε ομως για λιγη ωραΛύπη.Δεν εκανε καραμελωμα.Θα μπορουσε να ασχοληθει λιγο παραπανω με τα μπαλακια.Εκανε αρκετη ωρα στοματικο σεξ.

Οταν σταματησε την πιπα την ξαπλωσα ανασκελα.Εχει καθαρο μουνακι αλλα δεν δοκιμασα να το γλυψω.Της εχωσα το ενα κωλοδαχτυλο και επαιζα με το μουνακι της.Υστερα της εχωσα και δευτερο δαχτυλο βαθια μεσα στην υγρη μουναρα της.Με το αλλο χερι επαιζα εξωτερικα με το μουνακι της.Αυτη ειχε τρελαθει απο την καυλα και εκανε λες και την διαπερνουσε ηλεκτρικο ρευμα!Ναι! Στρυφογυριζα τα δαχτυλα μεσα στο μουνακι της οπως κανουν οι πορνοσταρ στα βιντεακια εκμαθησης!Μεγάλο χαμόγελο

Πρωτη σταση λοιπον το ιεραποστολικο.Της τον εχωσα στη μουναρα της και αρχισα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους.Την γαμουσα και τα γλωσσοφιλα συνεχιζονταν.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Αν και περνουσα αρκετα καλα , ηθελα να την δοκιμασω και σε αλλη σταση.Ζητησα το κωλι της και αυτη δεχτηκε.Την εστησα στα τεσσερα και αρχισα να της τον χωνω σιγα σιγα στην κωλοτρυπιδα τηςΚατσικογάμης.Δυσκολευτηκα λιγο να μπω μεσα της.Τελικα εγινε η εισοδος και αρχισα να την ξεκωλιαζω Κατσικογάμηςσε αργους ρυθμους για να μην την πονεσω.Προσπαθουσα να ειμαι ρομαντικοςΝαι!.Την ξεκωλιαζα και αυτη ειχε γυρισει το κεφαλι και μου εδινε γλωσσοφιλαΈρωτας.Εβγαζε επιφωνηματα πονου και εγω της ελεγα προστυχολογα στο αυτι!Ναι! Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Ανεβασα ρυθμο για να μπορεσω να χυσω.Αυτη αρχισε να βγαζει πιο δυνατα επιφωνηματα αλλα αντεχε υπομονετικα το κωλογαμησι.Τελικα μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο κωλαντεροΚατσικογάμης της.Αρχισα να βγαινω σιγα σιγα απο μεσα της περιμενοντας να δω μερεντα αλλα ευτυχως και προς εκπληξη μου το προφυλακτικο ηταν πεντακαθαρο και δεν ειχε ουτε ιχνος μερεντας! Η κοπελα ξαπλωσε για να χαλαρωσει μετα το σεξ.Και εγω με την σειρα μου ξαπλωσα διπλα της.Ειχαμε χαλαρο social time σε φιλικο κλιμα οπου μου ειπε διαφορα ενδιαφεροντα πραγματα.Η κοπελα ντυθηκε με την ησυχια της , με χαιρετησε και αποχωρησε χαμογελαστη ετσι οπως ακριβως ειχε μπει στο δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μαντα ειναι μια κοπελα μετριας εμφανισης.Σε καποιους ισως φανει και αδιαφορη.Προσφερει ομως πολυ καλες υπηρεσιες.Κανει μεγαλης διαρκειας προκαταρκτικα , η πιπα της ειναι αξιολογη και γλυφει τα αρχιδια.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και σε γλωσσοφιλα.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων και δινει χωρις υπεκφυγες το κωλι της.Ειναι μια ιεροδουλη που σεβεται τον πελατη και τα λεφτα του.Επισης θελω να πω και κατι για την καθαριοτητα της.Το σωμα της ηταν αρκετα καθαρο και δεν μου ηρθε καποια ασχημη οσμη.Επισης απο το στομα της δεν μου ηρθε καποια ασχημη μυρωδια.Στην αρχη ημουν διστακτικος να την γαμησω απο κωλο γιατι συνηθως οι Τσιγγανορουμανες δεν ειναι καθαρες και βγαζουν πολυ μερεντα στο πρωκτικο σεξ!Ναι! Αυτη ομως ηταν πεντακαθαρη και δεν ειχε ιχνος μερεντας.Η τσατσα δεν μας ενοχλησε.Χρονος παραμονης στο δωματιο περιπου 25 λεπτα!Ναι! Την εχει περιγραψει πολυ καλα στην κριτικη του ο kostakis27Καπέλο.Επιτελους σταματησε το σερι με τις φολες!Ναι! Για να μην λενε οτι γραφω μονο αρνητικες κριτικες!Ναι! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάντα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2015
Έσπασε η γκινια δηλαδή. Ωραια!!! Ναι!
Πάντως κατά τις 21:30 που περασα και έπαιξε η ίδια φάση, καθισε στα πόδια μου, μου ήρθε μια μυρωδιά απο την ανασα της, που ακόμα τρεχω. Αυτή η κοπέλα θα έπρεπε να κοιταζε λίγο τα θέματα υγιεινής. Βέβαια, δηλώνω ότι δεν την έχω πάρει για να έχω άποψή για το δωμάτιο.
(Updated: 22 Μαΐου, 2015) 22 Μαΐου, 2015
Μόνο για τη βαθμολογία έχω ένσταση,δεν συνάδει με τη συνολική περιγραφή.Βέβαια έχω πλήρη άγνοια για την κοπέλα και το τσαρδί.Αλλά εντάξει,έιδα ότι πέφτει ο Μ.Ο. λόγω χώρου και τσατσάς!
23 Μαΐου, 2015
αυτη βαζει το χερι της οταν τη γαμας για να αποφυγει τη διεισδυση
23 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλλον δεν είσαι... ρομαντικός τύπος! Ματάκι
23 Μαΐου, 2015
Μια φορά ειχα μπει σε αυτο το σπιτι και πραγματικα ηταν μια τυπισσα που ηταν με τα ρουχα της και εκανε πασαρέλα στο σαλονι να την δω μα τι να δω? Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! δεν θα αλλαξεις της κανω να σε δω??? λεει οχι. λεω γιατι απαγορευεται ? Μαλακία λεει ναι α καλα νταξει της κανω και εφυγα τι τρολ ηταν αυτο???? πριν κανα μηνα περιπου , περιεργο σπιτι
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5