Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την Ελενη , την καινουργια ιεροδουλη του οικου.Προκειται για μια σχετικα νεαρη κοπελα με μαυρο σγουρο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο , μικρα πεσμενα βυζακια , κανονικο αναστημα , μικρη κοιλιτσα και σωμα με πιασηματακια.Η τσατσα ανακοινωσε κωλο στο προγραμμα.Κατσικογάμης

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η ανεκφρατηMoney Mouth κοπελα.Φαινονταν καπως κουρασμενη και ταλαιπωρημενηΛύπη.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει λιγα Ελληνικα.Μου ειπε οτι ειναι Μολβαδη και πως δουλευει 1 μηνα σε αυτο τον οικο.Ξαπλωσε διπλα μου και κοιτουσε την καυλωμενη μου πουτσαΓλώσσα.Αμεσως μου ειπε οτι ειναι μεγαλη και οτι δεν θα μου δωσει κωλο!!!Ναι! Δεν ειχαμε καλο ξεκινημαΕμμμμ.Δεν της ειπα κατι αρχικαΚουλ.Της εγλυψα για λιγο τα βυζακια.Εχει παραξενες ρωγεςΕμμμμ.Ειναι πολυ μεγαλες και σκουρες.Υστερα ξαπλωσα για να με περιποιηθει η κοπελα.Αυτη μου εγλυψε για λιγο τα βυζακια μου.Μετα κατεβηκε πιο χαμηλα και υστερα απο επιθυμια μου αρχισε να μου γλυφει τα μπαλακια μουΓλώσσα.Το εκανε σχετικα καλαΓλώσσα.Ηθελε να ξεκινησει την ακαποτη τσιμπουκοδρομια αλλα εγω της ειπα να μου περασει το προφυλακτικο.Μου εφαρμοσε το λαστιχο και ξεκινησε μια μετρια πιπα.Ρουφουσε τον μισο μου πουτσο και χρησιμοποιουσε αρκετα το χερι της.Με πιπωνε και επαιζε με τα μπαλακια μου.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.Εγω επαιξα λιγο με το μουνακι της αλλα αυτο ηταν τιγκα στην κρεμα!Λύπη

Πρωτη σταση λοιπον το ιεραποστολικο.Της τον εχωσα στην μουναρα της και αρχισα να την γαμαω.Αυτη εβγαζε καποια επιφωνηματα.Ειχε κλειστα τα ποδια και εδειχνε να ποναει.Μειναμε για λιγη ωρα ετσι.Ειχα βαρεθει ηδη!Λύπη Μετα απο λιγο ζητησα το κωλι της.Αυτος αλλωστε ηταν ο κυριος λογος που περασα μαζι τηςΓλώσσα.Αυτη μου ειπε οτι δεν θα μου δωσει κωλο!Κεφάλι σε τοίχο! Ειχα νευριασει αλλα κρατησα την ψυχραιμια μουΚουλ.Της ειπα οτι η τσατσα ανακοινωσε στο σαλονι κωλο!Κουλ Αν ειναι να διευκρινιζουν οτι η κοπελα το δινει μονο σε μικρες πουτσες!Ναι! Βγηκα απο μεσα της και της ειπα οτι θα φυγωΓερο-μύστης.Της ειπα να ενημερωσει την τσατσα να μου επιστρεψει τα μισα λεφτα , τα 10 ευρω , και οτι θα φυγωΓερο-μύστης.Τοτε αυτη πηρε την κρεμα της και μου εβαλε πανω στο πουτσοκεφαλο.Στηθηκε στα τεσσερα και εβαλε κρεμα και στην κωλοτρυπιδα τηςΓλώσσα.Αρχισα να της τον χωνω σιγα σιγα για να μην την πονεσωΚατσικογάμης.Τελικα με δυσκολια καταφερα να μπω μεσα στο στενο κωλαρακι τηςΚατσικογάμης.Αρχισα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους για να μην την ταλαιπωρησωΚατσικογάμης.Αυτη ειχε κατεβασει το κεφαλι χαμηλα κατω και εβγαζε επιφωνηματα πονου!Γλώσσα Εδειχνε να ποναει! Υστερα ανεβασα τα ποδια μου πανω στα κωλομερια της και αρχισα να την γαμαω οπως στις τσοντες!Γλώσσα Την ξεκωλιαζα και κοιτουσα το θεαμα απο τον καθρεπτηΧαμόγελο.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει βγηκα απο μεσα της για να την χυσω στα βυζια.Δυστυχως μολις βγηκα απο το κωλαντερο της ειχαμε ατυχημα!Money Mouth Ειδα στο προφυλακτικο μερεντα!Λύπη Ειχα ξενερωσει!Money Mouth Πεταξα το προφυλακτικο στον καδο και γυρισα στο κρεβατι για να την χυσω.Η κοπελα καθισε στην ακρη του κρεβατιου και εγω αρχισα να τραβαω μαλακια στα βυζακια της.Αυτη δεν εκανε ομως παιχνιδιΛύπη.Απλως χαιδευε τα μπαλακια μου.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στα βυζακια της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα σκουπιστηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Ελενα ειναι μια ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Στο σαλοναρισμα ειναι χαμογελαστη και αποπνεει θετικη ενεργεια.Σε προδιαθετει δηλαδη για καλο σεξ.Δυστυχως ομως οι προσδοκιες μου διαψευστηκαν στο δωματιο.Τα προκαταρκτικα της ειναι μικρης διαρκειας.Η πιπα της ειναι μετρια.Το θετικο σημειο σε ολη την συνευρεση ηταν οτι εγλυψε μπαλακια.Αυτο ηταν το μονο θετικο σημειο στην συνουσια.Βαζει υπερβολικα πολυ κρεμα στο μουνι της.Δεν ηθελε να μου δωσει το κωλι της παρολο που ανακοινωθηκε στο σαλονι απο την τσατσα!Ναι! Αν δεν μπορει να κανει πρωκτικο σεξ να μην το ανακοινωνει!Γερο-μύστης Εγω δεν της φταιω σε τιποτα.Δεν δεχομαι ομως να ανακοινωνει κατι στο σαλονι και μεσα στο δωματιο να μην το δεχεται με διαφορες δικαιολογιεςΓερο-μύστης.Αυτο ειναι κοροιδια!Κεφάλι σε τοίχο! Δεχτηκε το πρωκτικο σεξ μονο οταν της ειπα οτι θα φυγω και της ζητησα τα 10 ευρω πισω!Γερο-μύστης Μονο οταν υπονοησα την ρηξη!Κουλ Ισως να φοβηθηκε την τσατσαΧμμμ;.Η τσατσα ενοχλησε περιπου στο 10λεπτοΚεφάλι σε τοίχο!.Η κοπελα μου φανηκε λες και ηταν σε αλλο κοσμο!Εμμμμ Λες και δεν ηταν στο δωματιο!Ναι! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2015
Μονο οταν υπονοησα την ρηξη! Ναι!Ναι!Ναι! Ωραιος μου θυμησε κατι από Τσιπρα με αυτή σου τη φραση Ναι!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1