Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Εσπρωξα την πορτα και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω ισογειο οικου ανοχης.Η τσατσα μου παρουσιασε την Τζανινα.Προκειται για μια ψηλη νεαρη κοπελα με μακρυ ξανθο μαλλι , σχετικα ομορφο προσωπο με ενα πιρσινγκ πανω απο τα χειλη , μικρα πεσμενα και νερουλα βυζακια , ενα τατου τραιμπαλ πανω απο τον κωλο και σωμα με πιασηματα.Το προσωπο της ειναι καυλιαρικο και εχει κατι το προστυχο.Αν κρινω απο τα χαρακτηριστικα του προσωπου της πρεπει να ειναι Αλβανιδα.Εμφανισιακα ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης του Μεταξουργειου.Καπου εδω ομως τελειωνουν ολα τα καλαΛύπη.Εχει δουλεψει παλαιοτερα Φυλης 67 , Ιασωνος 19 , Κολωνου 23 κτλΚουλ.Γυρολογος με λιγα λογια!Ναι!

Εδωσα ενα απαξιωμενο 10ρικο και περασα στο δωματιο οπου ειχα δοκιμασει στο παρελθον την Λαρισα.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η Τζανινα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα.Η κοπελα καθισε διπλα μου και ηθελε αμεσως να ανοιξει το προφυλακτικο.Της ειπα να μου κανει προκαταρκτικα.Αυτη μου ειπε οτι δεν γλυφει!!!Κεφάλι σε τοίχο! Αμα θελω λεει να την γλυψω εγω στο μουνακι!Ναι! Επαιξε λιγο με το καυλι μου και περασε το προφυλακτικο στο καυλι μου.Αυτη ηθελε να κανουμε σταση 69Ναι!.Με επρηξε για να της γλυψω το μουνι!Ναι! Εγω ομως της εριξα ακυροΝαι!.Η πιπα της ηταν μονοτονη και βαρετη.Αυτο που λεμε αδιαφορη.Η πιπα ειχε μικρη διαρκεια.

Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Την γαμουσα αλλα αυτη δεν συμμετειχε καθολου.Απλως κοιτουσε το στηθος μου και την κοιλια.Της προτεινα να ανεβει απο πανω αλλα αυτη αρνηθηκε!Κεφάλι σε τοίχο! Εχει μεγαλο και ξεχειλωμενο μουνι.Αυτο που λεμε πηγαδι!Δευτερη και τελευταια σταση λοιπον το πισωκολητοΚατσικογάμης.Αυτη ειχε κατεβασμενο το κεφαλι μπροστα προς τα κατω.Της τον εχωσαΚατσικογάμης και αρχισα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους.Αυτη εδειχνε να ποναει και εκανε μορφασμουςΓλώσσα.Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την ξεμουνιαζω πιο δυναταΚατσικογάμης.Αυτη συνεχισε τα επιφωνηματα και τους μορφασμους πονουΓλώσσα.Κοιταζομασταν απο τον καθρεπτη και μετα απο λιγο ηρθε το τελος στο μουνακι τηςΚατσικογάμης.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Τζανινα ειναι μια εμφανισιμη κοπελα για τα δεδομενα του Μεταξουργειου.Στα αρνητικα ειναι οτι δεν κανει καθολου προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι αδιαφορη και μικρης διαρκειας.Στο κυριως σεξ δεν συμμετεχει καθολου.Δεν ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων γιατι αρνηθηκε το cowgirl.Δεν μου φανηκε και πολυ καθαρο το σωμα της.Ειδικα οταν την ειχα στημενη στα τεσσεραMoney Mouth.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε και η τσατσα δεν ενοχλησε.Αλλα και εγω δεν αργησα να τελειωσω.Γενικα ηταν ενα τυπικο,βαρετο,μονοτονο,ανοστο,αγευστο και ψυχρο Μεταξουργιωτικο γαμησι! Γαμησι με ενα 10ρικακι για να φυγουν τα χοντρα.Δεν σας την συστηνω! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζανίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2015
Δεν είναι όλα τα γαμησια στο Μεταξι ιδια με αυτό της Τζανινα.Ειναι ετσι το 60-70% αλλα υπαρχει και ένα 30-40% που περνας καλα σε σχεση με το 10αρικο και όχι μονο απλα θελει πιο πολύ ψαξιμο σε σχεση με τη Φυλης και το 20αρι.Ασε δε που η συγκεκριμενη είναι νομιζω απ τις φολες προς αποφυγην σε οποια τιμη και να παιζει...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1