Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ανεβηκα τα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Μισελ.Προκειται για μια νεαρη κοπελα με μεγαλες πεσμενες φυσικες βυζαρες με μεγαλη μαυρη ρωγα,κανονικο αναστημα,σχετικα ομορφο προσωπο με ενα καυλιαρικο πιρσινγκ,μακρυ μαυρο σγουρο μαλλι και ωραιο αδυνατο κορμι.Εχει γραφτει οτι ειναι αδελφη με την Εστελ απο Φωκαιας 27β.Μοιαζουν παντως πολυ εμφανισιακα.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα.Εχει κανει και ενα μικρο περασμα απο Φωκαιας 27β,Φυλης 69βΚουλ.

Εδωσα τα 15 ευρω και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα.Η κοπελα καθισε διπλα μου.Δεν με αφησε ουτε τα βυζια της να γλυψω!Κεφάλι σε τοίχο! Τον στηθοδεσμο της δεν τον αφαιρεσε αλλα απλως εβγαλε τα βυζια για να φαινονται.Επαιξε λιγο με το καυλι μου και αμεσως μου περασε το προφυλακτικο χωρις να μου εχει κανει ιχνος προκαταρκτικων.Η πιπα της ηταν σχετικα καληΧαμόγελο.Προσπαθουσε να τον παρει βαθια αλλα χρησιμοποιουσε ταυτοχρονα πολυ το χερακι της.Η πιπα ειχε μετρια διαρκεια.Αρχιδια ουτε λογος να γλυψει.

Εβαλε λοιπον κρεμα και ξεκινησαμε το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Εχει μεγαλο και ξεχειλωμενο μουνι.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους.Αυτη εβγαζε καποια επιφωνηματα και επαιζε με τα μπαλακια μου.Πετουσε και μερικα προστυχολογα.Μετα απο μερικα λεπτα ειχα ηδη βαρεθει και ηθελα να δωσω τελος στη συνευρεση.
Δευτερη λοιπον σταση το πισωκολητο.Την εστησα στα τεσσεραΚατσικογάμης με καλη τοποθετηση του σωματος εκ μερους της.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορουςΚατσικογάμης ρυθμους.Αυτη εδειχνε να ποναειΚατσικογάμης και αυτη τη φορα εβγαζε αληθινα δυνατα βογγητα!Γλώσσα Την γαμουσα και της εριχνα μερικα χαστουκακια στα κωλομεριαΓλώσσα.Επαιζα με τις βυζαρεςΓλώσσα τις και κοιταζομασταν απο τον καθρεπτη.Ηταν ωραιο το θεαμα.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα της.Αυτη ειχε κατεβασει το κεφαλι χαμηλα κατω και περιμενε μεχρι να τα ξεστραγγισω ολα.Ντυθηκε,με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας,η Μισελ ειναι μια ιεροδουλη με μεγαλο φυσικο στηθος.Αυτο κανει τη διαφορα στην εμφανιση της.Δυστυχως ομως δεν κανει καθολου προκαταρκτικα και δεν σε αφηνει να της γλυφεις τα βυζια!Ναι! Ουτε καν τον λαιμο!Ναι! Γενικα δεν ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη.Δεν συμμετεχει καθολου κατα τη διαρκεια του σεξ.Εδειξε σημαδια βιασυνης.Και το σωμα της δεν μου φανηκε πολυ καθαρο , χωρις βεβαια να ισχυριζομαι οτι η κοπελα ειναι βρωμικη.Την εχω ξεχασει ηδη! Πρεπει να της κανει κανενα μαθημα η αδελφη της για το πως γινονται τα σωστα προκαταρκτικα!Γερο-μύστης Ουσιαστηκα κανει υπεραπλο προγραμμα! Κατεβηκα τα σκαλοπατια και βγηκα στη σκοτεινη οδο Κολωνου.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μισέλ
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού