Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κατεβηκα τα λιγα σκαλοπατακια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Ο τσατσος μου παρουσιασε την Τανια που ειναι η καινουργια κοπελα του οικου.Προκειται για μια νεαρη κοπελα με μακρυ σγουρο κοκκινο μαλλι που φτανει λιγο πανω απο τους ωμους , μετριο σε ομορφια προσωπο , ψηλο αναστημα , ωραιο στητο και αγαλματενιο και αξιoλογο σε μεγεθος στηθοςΓλώσσα , επιπεδη κοιλια και ωραιο αδυνατο κορμι.Εχει κορμι λαμπαδα αλλα στο προσωπο χανει!Λύπη Εχει προσωπο Ρωσιδας χωριατοπουλας βγαλμενη απο την εποχη της Ρωσικης Επαναστασης!Ναι! Ο τσατσος ανακοινωσε ελευθερο στοματικο και σταση 69.Η κοπελα σαλοναρισε χαμογελαστη.Παρολο που δεν μου αρεσε στο προσωπο τελικα περασα στο δωματιο.

Εβγαλα τα ρουχα μου και ξαπλωσα στο κρεβατι.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Δεν ξερει Ελληνικα περα απο ελαχιστες λεξεις και δεν ξερει Αγγλικα.Αυτη αφαιρεσε το στρινγκακι της και καθισε διπλα μου.Αυτη ηθελε αμεσως να ξεκινησει την πιπα αλλα εγω την σταματησα.Αρχισα να γλυφω το απιστευτο βυζι της! Το εγλυφα και αυτη αναστεναζε.Υστερα ξαπλωσα και της ειπα να μου κανει προκαταρκτικα.Αυτη στην αρχη δεν ηθελε αλλα τελικα μου εγλυψε για λιγο τα δυο βυζακια μου.Ηταν ομως προκαταρκτικα δευτερολεπτων.Πηρε τον πουτσο μου στο χερι της και αρχισε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της ηταν αγαρμπη και με πονουσε λιγο.Της ειπα να ειναι πιο μαλακη και αυτη βελτιωθηκε ελαχιστα.Χρησιμοποιουσε και λιγο το χερι της.Εκανε και μερικες προσπαθειες να τον παρει πιο βαθια αλλα δεν μπορουσε.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια!Λύπη

Οταν σταματησε το τρομπονι την ξαπλωσα ανασκελα για να γλυψω λιγο το καθαρο μουνακι της.Αυτη δεχτηκε αδιαμαρτυρητα τα γλυψιματα μου.Ειχε ομως λιγη κρεμα στο μουνακι της.Μετα απο λιγο με σταματησε αυτη και μου εκανε νοημα να ξεκινησουμε το σεξ.Της τον εχωσα στην μουναρα της και αρχισαμε το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Στην αρχη την γαμουσα σε αργους ρυθμους και αυτη ειχε κλειστα τα ματια και αναστεναζε.Την γαμουσα και της εγλυφα τον λαιμο , τα βυζια και την φιλουσα στο προσωπο.Τα γλωσσοφιλα ομως τα απεφευγε ευγενικα.Καλα και εγω δεν τα ειχα μεγαλη αναγκη.Ετσι και αλλιως δεν μου αρεσε ιδιαιτερα η γκομενα.Μετα ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την ξεμουνιαζω πιο βαθια! Αυτη με αγκαλιασε σφιχτα με τα χερια της και με τυλιξε με τα ποδια της! Ειχε κλειστα τα ματια και αρχισε να βγαζει πιο δυνατα επιφωνηματα! Ηταν λες και ξεπαρθενιαζα Ρωσιδα χωριατοπουλα!Ναι! Λες και ειχα μπει στη μηχανη του χρονου και βρεθηκα στη Ρωσια της εποχης που εξιστορει το μυθιστορημα ''Δοκτορ Ζιβαγγο''!!!Ναι!Ναι!Ναι! Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Εβλεπα οτι ο τσατσος δεν ενοχλουσε οποτε ηθελα να το ξεμουνιασω το μωρο και σε αλλες στασειςΚουλ.Βγηκα απο μεσα της και της εκανα νοημα να ανεβει απο πανω μου.Αυτη με καβαλησε σε κανονικο cowgirl.Η ιππασια της ηταν αρκετα καλη.Εγω ομως δεν ηθελα να τελειωσω σε αυτη την σταση.Βγηκα απο μεσα της και την εστησα στα τεσσερα.Καλη τοποθετηση του σωματος εκ μερους της.Αρχισα να της τον χωνω αργα γιατι αυτη πονουσε και πηγε να τραβηχτει.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους.Αυτη ειχε το κεφαλι κατεβασμενο κατω και εβγαζε βογγητα!Γλώσσα Της επιασα το ενα χερι και με το αλλο της εριχνα κωλοχαστουκακια! Αυτη με ειχε σφιξει δυνατα με το χερι της.Την γαμουσα δυνατα και αυτη ειχε ανεβασει το κεφαλι της.Δεν εκανε ομως παιχνιδι με τον καθρεπτη.Ενταξει ειναι καινουργια και δεν περιμενα να το πραξει.Μετα απο αρκετες διεισδυσεις αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα της.Αυτη περιμενα μεχρι να τα χυσω ολα.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα ντυθηκε , ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Τανια ειναι μια κοπελα με πολυ ωραιο κορμι και αγαλματενιο στητο στηθος.Το σωμα ειναι το δυνατο σημειο στην εμφανιση της.Το προσωπο της ομως για τα προσωπικα μου γουστα ειναι μετριο.Δεν ειναι ασχημη αλλα δεν σε κανει να γουσταρεις τρελα να εισπραξεις γλωσσοφιλα! Ειναι καινουργια κοπελα με ολα τα συνακολουθα.Κανει ελαχιστα προκαταρκτικα και αυτα τα εκανε μετα απο υποδειξη μου.Η πιπα της ειναι αγαρμπη και εχει μικρη διαρκεια.Κανει ελευθερο στοματικο χωρις υπεκφυγες,Αρχιδια δεν μου εγλυψε αλλα και εγω δεν το ζητησα.Στο κυριως σεξ ομως δεν συμμετεχει.Απλως κλεινει τα ματια και βογγαει! Ηταν λες και γαμουσα παρθενα! Ειναι δεκτικη σε αλλαγη στασεων και εχει καλες τοποθετησεις το σωμα της.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα αλλα οχι σε γλωσσοφιλα.Εγω ειχα το πανω χερι και την εκανε οτι ηθελα.Σε λογικα πλαισια ολα αυτα βεβαια.Ειναι μια ιεροδουλη που αφηνει τον αντρα να εχει το πανω χερι.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Ο τσατσος δεν ενοχλησε.Ειναι μια ευγενικη,χαμογελαστη και ευχαριστη γυναικα.Γενικα η ολη φαση ηταν amateur! Οι εμπειροι χυστες δεν εχουν να περιμενουν κατι το ιδιατερο και συνταρακτικο!Κουλ Οποιος αρεσκεται στο να γαμαει μοντελε κορμια , μπορει να την δοκιμασει μια φορα , μην περιμενετε ομως συμμετοχη και τρελα πραγματα.Εγινα κατα 20 ευρω φτωχοτερος!Ναι! Καλυτερα να εβλεπα kontra channell!Ναι! Εβαλα τα ρουχα μου και βγηκα στην σκοτεινη και ερημη οδο Αχιλλεως.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2015
Όνομα κοπέλας
Τάνια
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2015
Ποιος είναι ο Δόκτορ Ζιβάγκος? Εννοείς την ταινία με τον Βέγγο?
19 Μαρτίου, 2015
Δοκτωρ Ζιβαγγο ειναι μυθιστορημα του Ρωσου συγγραφεα Παστερνακ.Εχει γυριστει και αμερικανικη ταινια με πρωταγωνιστη τον Ομαρ Σαριφ.
25 Μαΐου, 2015
ωραίο φυσικό στρογγυλό στήθος ,σούπερ κορμί κ υπομονή !!!!!!!!!!
πολύ δυνατό εργαλείο !!!!!!!!!!!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3