Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου και ο τσατσος μου παρουσιασε την Ευα.Προκειται για μια σχετικα νεαρη γυναικα με μετριο σε ομορφια προσωπο , ωραιο αδυνατο σωμα , ψηλο αναστημα , μικρα στητα βυζακια , ενα μεγαλο τατου σε ολο το αριστερο χερι και ενα μικρο πανω απο τον κωλο.Εχει λιγο παραξενη και μεγαλη μυτη.Η κοπελα εχει πρωταγωνιστησει στην αισθησιακη ταινια Hot rod bikini του Βαρβατου.Ο τσατσος ανακοινωσε απλο προγραμμα στα 20 ευρω και ελευθερο στοματικο , μασαζ στα 40 ευρω.Το χαμογελο της κοπελας με εκανε να περασω στα προνοενδοτερα.Επελεξα το απλο προγραμμα και περασα στο δωματιο.Να πω οτι το δωματιο ειναι αρκετα καθαρο και εχει ωραιο κρεβατι.
Ξαπλωσα και μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Ευα.Ειπαμε μερικες κουβεντες για να σπασει ο παγος.Η κοπελα καθισε διπλα μου και εγω αρχισα να γλυφω τα βυζακια της.Η Ευα μου εκανε κοπλιμεντα για το καυλι μου και αρχισε να την παιζει.Κοιτουσε σαν λυσασμενη το καυλι μου.Μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια αρκετα καλη πιπα.Εγω ταυτοχρονα της εβαζα δαχτυλο βαθια στη μουναρα της χωρις αυτη να παραπονεθει.Αυτη με πιπωνει και εβγαζε και κατι μουγγρητα καυλας.Πρεπει να της αρεσει το τρομπονι.Μου εκανε αρκετη ωρα στοματικο σεξ.Αρνηθηκε ομως να γλυψει μπαλακια.Οταν σταματησε την πιπα , εβαλε κρεμα στο μουνι της για να ξεκινησουμε το κυριως πιατο
Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους και εγλυφα τα βυζια της.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτην την σταση.Δευτερη σταση πισωκολητο με καλη τοποθετηση του σωματος εκ μερους της.Οταν αρχισα να την γαμαω , μου ηρθε η γνωστη μυρωδια απο τον κωλο της.Ξενερωσα και μετα απο λιγο της ζητησα να ανεβει απο πανω μου.Ειναι πολυ καλη στην ιππασια.Ανεβοκατεβαινε στην αρχη αργα και μετα γρηγορα πανω στο καυλι μου.Το εκανε αρκετα παθιασμενα και εβγαζε καυλιαρικα επιφωνηματα.Εγω ταυτοχρονα χουφτωνα τα βυζια της.Εγω ομως αργουσα να τελειωσω.Ειχα αντοχεςΜεγάλο χαμόγελο πορνοσταρ εκεινη την ημερα.Αυτη καποια στιγμη φανηκε οτι κουραστηκε και σταματησε την ιππασια.Μου ειπε ευγενικα οτι δεν μπορει να κατσει πολυ ωρα στο δωματιο.Εκει συνειδητοποιησα οτι βρισκομαι σε μπουρδελο.Η αληθεια ειναι οτι ημουν ηδη αξιολογο χρονο στο δωματιο.Την γυρισα παλι σε ιεραποστολικο και αρχισα να την σφυροκοπαω δυνατα για να μπορεσω να χυσω.Αυτη στην αρχη ειχε κλειστα τα ποδια αλλα μετα απο προτοπη μου τα ανοιξε.Μετα απο λιγο ειχα ενα δυνατο οργασμο στο μουνακι της.Υστερα η κοπελα μου εδωσε μωρομαντηλο να σκουπιστω , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συνοψιζοντας , προκειται για μια κοπελα μετριας εμφανισης που κανει αρκετα καλο και μεγαλης διαρκειας στοματικο σεξ.Ειναι φιλοτιμη μεσα στο δωματιο και προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη.Καθεται αρκετη ωρα στο δωματιο , εγω εμεινα περιπου 17 λεπτα στο δωματιο.ο τσατσος δεν ενοχλησε.Πρεπει ομως να προσεξει περισσοτερο την υγιεινη της.Παντως πιστευω αν σας αρεσει εμφανισιακα αξιζει να την δοκιμασετε μια φορα.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Εύα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2014
μακαρι να ήταν κι η ξανθιά της ταινίας Χαμόγελο ... καλη κριτική
18 Οκτωβρίου, 2014
Ακριβώς!!! Και εγώ με την ξανθιά θα προτιμούσα να βρεθώ!!! Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2