Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Νικη ειναι μια νεαρη Αλβανιδα.Ειναι κοντη , σχετικα αδυνατη , εχει μετριο σε ομορφια προσωπο , ομορφα ματια που τα ειχε βαμμενα , σγουρο μαλλι λιγο κατω απο τους ωμους και σχετικα μικρα πεσμενα βυζια.Παντως εχει αδυνατισει αρκετα σε σχεση με το παρελθον.Παλια εργαζονταν με το ονομα Τζουλια.Τωρα το αλλαξε προφανως για να μην γινεται συγχυση με την ψηλη Τζουλια.Η τσατσα ανακοινωσε πρωκτικο σεξ.Πληρωσα την τσατσα και περασα στο δωματιο που ειναι απο τα πιο αθλια της Φυλης και ειναι επιπεδου Μεταξουργειου.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Η Νικη εβγαλε το στρινγκακι της και τον στηθοδεσμο της.Οταν ειδα τα πεσμενα βυζια ξενερωσα λιγο.Η κοπελα καθισε διπλα μου και μου εδωσε μερικα φιλακια στα μαγουλα και στο λαιμο.Μετα εγω της εγλειψα λιγο τα βυζακια της.Μετα η κοπελα αμεσως μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια μετρια πιπα.Επαιρνε κυριως το κεφαλι της πουτσας στο στομα της.Το ωραιο ηταν οταν σταματουσε και εγλυφε ολη την πουτσα απο τον κορμο μεχρι το κεφαλι.Γλυψιμο αρχιδιων αρνηθηκε οταν της το ζητησα.
Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Αυτη ειχε κλειδωσει τα ποδια και ετσι εγω δεν μπορουσα να κανω μεγαλες διεισδυσεις.Μετα απο προτροπη μου τα τυλιξε γυρω απο την πλατη μου.Εχει ωραιο ξυρισμενο μουνακι.Οταν βαρεθηκα να γαμαω μουνι της ζητησα κωλο.Ηθελα να την γαμησω ετσι οπως ηταν ξαπλωμενη αλλα αυτη αρνηθηκε.Στηθηκε στα τεσσερα Κατσικογάμης και με μεγαλη δυσκολια καταφερα να μπω στον κωλο της.Αυτη εδειχνε ποναει πολυ.Ανεβασα τα ποδια μου και αρχισα να την γαμαω σε αργους ρυθμους.Αυτη ειχε βαλει το ενα της χερι πανω μου ωστε να μην κανω βαθιες διεισδυσεις.Πρεπει να πονουσε πολυ γιατι ολη την ωρα εβγαζε κατι επιφωνηματα ''Ωχ! Βαχ! Αχ!'' Δεν ηθελα να την ταλαιπωρησω και την γαμουσα πολυ αργα.Επαιζα και λιγο με το μουνακι της χωρις αυτη να παραπονεθει.Μετα απο προτροπη μου με κοιταξε για λιγο απο τον καθρεπτη αλλα μετα απο λιγο κατεβασε παλι το κεφαλι της.Γενικα σχεδον ολη την ωρα το ειχε κατεβασμενο προς τα κατω.Τελικα μετα απο κανενα πενταλεπτο ξεκωλιασματος αρχισα να χυνω στο κωλαρακι της υπο τον ηχο των επιφωνηματων της! Εμεινα μεσα της μεχρι να τα χυσω ολα και μετα βγηκα απο μεσα της.Μετα η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συνοψιζοντας , προκειται για μια κοπελα πολυ μετριας εμφανισης.Ειναι χαμογελαστη , ευγενικη και υπομονετικη στο δωματιο.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Το αρνητικο ειναι οτι δεν κανει προκαταρκτικα και οτι η πιπα της ειναι μικρης διαρκειας.Στο πρωκτικο σεξ ομως ποναει πολυ και δεν μπορεις να την γαμησεις σε γρηγορους ρυθμους.Συστηνεται μονο σε οσους αρεσει να ξεκωλιαζουν πετιτ νεαρες πορνες.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2014
Oλες οι Αλβανίδες δίνουν κώλο. Το θεωρούν υποχρέωσή τους.
07 Σεπτεμβρίου, 2014
και η αλεξανδρα αλβανιδα ειναι αλλα κωλο δεν δινει
aqw
aqw
07 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αυτό το μωρό αλήθεια, που χάθηκε?? στην Αλεξάνδρα αναφέρομαι...4 φορές και τις 4 πέρασα πολύ καλά...γλυκό κορίτσι και με υπομονή και μες στο χαμόγελο...
08 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ξερω που χαθηκε αλλα οταν ειδα οτι εχει κονδιλοματα δεν ξανα πηγα μαζι της
aqw
aqw
07 Ιανουαρίου, 2015
Αφού στήθηκε στα 4 και σε άφησε να τον χώσεις από πίσω να μην παραπονιέσαι. Γιατί είναι η ευκολότερη στάση για να καρφώνεις κωλοτρυπίδια, εγώ έχω φάει πόρτα σε ανάλογη περίπτωση. Αλλά μια κι οι περισσότεροι περιγράφετε ότι ο χώρος είναι άθλιος από άποψη τυπικής καθαριότητας, άστο δε θα πάω να κολλήσω και καμμιά πανούκλα.
N
Ntountaras
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5