Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερα το απογευμα ειχα ορεξη να γαμησω καποιο μιλφακι.Μπηκα στον οικο ανοχης που βρισκεται στη Καλυμνου 48α.Στο σαλονι εμφανιστηκαν η Αννα και η Κατερινα.Διαλεξα την Κατερινα , πληρωσα την τσατσα και περασα στα πορνοενδοτερα.Το δωματιο ειναι επιπεδου στουντιο , ειναι πολυ καθαρο και εχει μια τηλεοραση απεναντι απο το κρεβατι.Επαιζε μια Γερμανικη τσοντα.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η Κατερινα.Προκειται για μια 40ρα Ρωσιδα με ξανθο αγορε μαλλι , ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματα.Μοιαζει λιγο με την τραγουδιστρια Jessie J.Με ρωτησε πως με λενε , αν την εχω ξαναπαρει κτλ.Ξαπλωσε διπλα μου και ξεκινησε να γλυφει τα βυζακια μου , την κοιλια μου κτλ. Η πουτσα μου ειχε γινει καγκελο.Οταν σταματησε ηρθε η σειρα μου να τις γλυψω τις βυζαρες.Μου εκανε κοπλιμεντο για το πεος μου και μου περασε προφυλακτικο.Η πιπα της ηταν σχετικα καλη.Κρατουσε την πουτσα μου απο την βαση και προσπαθουσε να παρει την πουτσα μου βαθια στο στοματακι της.Της ζητησα να μου γλυψει τα αρχιδια μου , αλλα αυτη αρνηθηκε παρολο που τα ειχα ξυρισμενα.Πρωτη σταση ιεραποστολικο μετα απο επιλογη μου.Εχει ωραιο ροδοκοκκινο ελαφρως ξεχειλωμενο μουνακι.Την γαμουσα σε αργους ρυθμους και εγλυφα τις βυζαρες της και το λαιμο της.Δευτερη σταση πισωκολητο.Στην αρχη τη γαμουσα σε αργους ρυθμους και αυτη κουνιονταν προς τα πισω.Της ειπα να μην κουνιεται προς τα πισω και ξεκινησα να τη γαμαω σε πιο γρηγορους ρυθμους.Αυτη εβγαζε αληθινα βογγητα.Επειδη ομως εχει αρκετα πιασηματα στην περιφερεια , δεν μου πολυαρεσε η θεα του κωλου της σε αυτην την σταση.Για αυτο της ειπα να ανεβει απο πανω μου για να βλεπω την καυλοφατσα της.Αυτη ανεβηκε απο πανω και ξεκινησε να χτυπιεται σαν τρελη! Εγω χουφτωνα τις βυζαρες της και την κοιτουσα απο τον καθρεπτη.Το κρεβατι ετριζε! Πρεπει να ακουγομασταν στο σαλονι! Μετα απο λιγο ξεκινησα να χυνω.Μετα απο προτροπη μου συνεχισε να ανεβοκατεβαινει πανω μου μεχρι να με ξεστραγγισει τελειως.Ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.Συνοψιζοντας προκειται για ενα μιλφ που προσεχει την υγιεινη της , κανει προκαταρκτικα και ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Δεν ειναι ομως για gfe κατασταση.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού